Jump to content

Pozdrav :hey:


WenDigo

Recommended Posts

Pozdrav svima iz Renault Kluba i svima na forumu ..

U par crta da se predstavim:

- dolazim iz Čakovca (nadam se da svi znate od kud je to) ..

- recimo da "imam" auto koji polako prisvajam al još nije u potpunosti moj (Clio II 1.2 16V) ..

- osobno su mi Renaulti broj 1, a još više Clijači ..

- ne patim na neke tuninge makar nije nepo

Link to comment
Share on other sites

ma čiji si ti?

Bakin :tup: ..

Care :lool:

WenDigo :welcome1:

Hvala hvala .. :D

Edited by WenDigo
Link to comment
Share on other sites

E da za forum sam saznao preko nečjeg avatara sa Croportal foruma .. ne sjećam se čijeg .. al hvala njemu za info .. :D

Link to comment
Share on other sites

:hey: dobrodosao.....

ajde sad nisam najmlađi u klubu..lol

e stari... pogle moj datum... da nisam mo

Link to comment
Share on other sites

Hehe hvala vam na dobrodošlici .. još samo da me admin pusti na forum .. ;) Pozdrav svima ..

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao....a na forum ćemo te pustiti kad kao e-mail adresu navedeš neku koja nije free. Ova koja sada piše nije valjana za registraciju.

:hey:

Link to comment
Share on other sites

A ok .. inače ova nije free .. to je od domene .. al nea veze .. nemogu naći di da izmjenim u My Controls pa sam ti (Coupe RS) poslao na PM .. Pozdrav :hey:

Edited by WenDigo
Link to comment
Share on other sites

Eto, ja sam te regao....staio sam ovu drugu adresu a vidim da si ispravio godinu rođenja! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok hvala Coupe RS .. samo me još zanima kako postati član kluba? Koji zahtjevi trebaju biti popunjeni i ostalo?

Hvala ovoj dvojici za dobrodošlicu ..

Link to comment
Share on other sites

Ok hvala Coupe RS .. samo me još zanima kako postati član kluba? Koji zahtjevi trebaju biti popunjeni i ostalo?

U klub....

:klap:

Link to comment
Share on other sites

Hehe a kaj nebrem ući ak nemam osobnu? :D A sad za par tjedana si baš radim jer prije mi nije opće trebala :D Nadam se da mogu ući pa naknadno se to upiše .. Ili?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.