Jump to content

Kopče(nosači za pragove) GTT


živac

Recommended Posts

U renaultu naravno... kostaju neku smijesnu cifru, cca. 5 kn komad, a imas ih 12 ukupno, ako se dobro sjecam... :hey:

Ja sam za svog kupio komplet sve sarafe, matice, kopce i ostale sitnice za kompletan bodykit za sicu...

Link to comment
Share on other sites

12?? ups onda trebam još naručit!! ;)

evo baš sam ih naručio al ovak napamet sam uzeo 10..

nego trenutno nema na lageru u n.mestu onog poklopca za prednji branik...di da to nađem??? :nezna:

jel ima mo

Link to comment
Share on other sites

Pa narucis to kod Renaulta bilo gdje (s istog mjesta se snabdjevaju i HR i BiH), pa ako nema u sloveniji na centralnom lageru dodje iz FRA... traje duze (nekih 15 dana) ali dodje... nista ne brini... i to je neka bezvezna cifra... cca. 50 kuna pretvoreno, tako nesto...:hey:

EDIT: da sad sam se sjetio, 6 ih je sa svake strane, a onih sarafica za "obrve" blatobrana 7 sa svake strane plus 1 pop nitna... pragove takodjer moras ucvrstiti pop-nitnama s dodnje strane za onaj tanki dio praga, ma znas vec to sigurno...

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

Gorane, ajde daj serijski broj malih cavlica sto nose ove kopcice od praga. Ako imas.....

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

A da se otvori neki topic sa serijskim brojevima artikala/dijelova za GTT. Pa svatko tko ima nesto neka napise ako mu nije problem. Pa je i tako svima lakse kod narud

Link to comment
Share on other sites

Gorane, ajde daj serijski broj malih cavlica sto nose ove kopcice od praga. Ako imas.....

A u p... mater..., zaboravio skroz :doh: sorry drug...

Navedena je kao "zakovica" 2,4 x 5 (pretpostavljam u milimetrima) sa kataloskim brojem 77 03 072 289... :hey:

2 Balev - pa yebga ima tu dijelova :bigl: , al hajd ovako... ja cu otvoriti topic i navesti sve kataloske brojeve vezane za kompletan bodykit, pa onda ko sta treba, neka pita pa cu iskopati iz dialogysa... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

A u p... mater..., zaboravio skroz :doh: sorry drug...

Navedena je kao "zakovica" 2,4 x 5 (pretpostavljam u milimetrima) sa kataloskim brojem 77 03 072 289... :hey:

2 Balev - pa yebga ima tu dijelova :bigl: , al hajd ovako... ja cu otvoriti topic i navesti sve kataloske brojeve vezane za kompletan bodykit, pa onda ko sta treba, neka pita pa cu iskopati iz dialogysa... :dobroje:

:klap::hail:

Pa neka se svatko nadopise ako izvuce nesto zanimljivo ili trazeno!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Malo sam zabrljao sa dizanjem ovog topica,ali da ne otvaram novi...

reci te mi jel ima gdje u Zagrebau ovoga za kupiti?! :cool: ž

Fali mi ih poprilicni broj pa bih uzeo nove...

Ili ima netko mozda viska...

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/RENAULT-5-GT-TURBO-SIDE-SKIRT-NEW-CLIPS-TEN-SILL-/200467600119?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eacccd2f7

10 funti plus 5 funti shipping

to mene ceka ovo ljeto...i cisto sumnjam da su 5kn komad, mozda u bih, ali kad vidim i datum, 100% nisu ispod 10-15kn komad kod nas

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/RENAULT-5-GT-TURBO-SIDE-SKIRT-NEW-CLIPS-TEN-SILL-/200467600119?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eacccd2f7

10 funti plus 5 funti shipping

to mene ceka ovo ljeto...i cisto sumnjam da su 5kn komad, mozda u bih, ali kad vidim i datum, 100% nisu ispod 10-15kn komad kod nas

To bi bio onda jedan odlican group buY!!! :fucka:

Jer ja pojma nemam o kupovanju preko e-baya... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam poslednji put pitao za kopce koje drze bocne lajsne na GTX-u(one plastike preko vrata) bile su 5km(2,5e) komad. Znaci meni je trebalo oko 100km(50E) u novcu tih kovci.

Gorane imas li kat. broj od kovci za GTX-ove pragove, razlikuju se. treba mi broj i od lajsni koje dodju izmedju plasticnog i metalnog praga. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam poslednji put pitao za kopce koje drze bocne lajsne na GTX-u(one plastike preko vrata) bile su 5km(2,5e) komad. Znaci meni je trebalo oko 100km(50E) u novcu tih kovci.

Gorane imas li kat. broj od kovci za GTX-ove pragove, razlikuju se. treba mi broj i od lajsni koje dodju izmedju plasticnog i metalnog praga. :hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.