Jump to content

Predstavljanje


lima

Recommended Posts

Pozdrav. :hey: :hey: :hey: Da nije to onaj auto iz nagradne igre auto kluba ?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobro došao :hey:

BTW. Ak ti je SPORT još uvijek "premali" zamjenimo se ja tebi "močni karafan" a ti meni mali autek :bigl:

Link to comment
Share on other sites

hvala,hvala, sretna nova i vama svima. :dobroje: je,je čistokrvni međimurac. :klap:

E heba ga onda bi znal da se piše međimurec, a ne međimurac :bigl:

Kao što ti je moja

Link to comment
Share on other sites

moja greška, :nezna: ne mogu još u međimurje kutak,jer mi administrator još nije dao zeleno svijetlo.

Link to comment
Share on other sites

Ja več imam dobru ideju meeting bude za dva dana pošto ti je onda rođendan :tulum: . Mi ti osobno počestitamo a ti razmotriš Willovu ponudu :yeah: Takšu priliku nesmeš prepustiti njegov karavan je kaj stvoreni za lojtre :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Ja več imam dobru ideju meeting bude za dva dana pošto ti je onda rođendan :tulum: . Mi ti osobno počestitamo a ti razmotriš Willovu ponudu :yeah: Takšu priliku nesmeš prepustiti njegov karavan je kaj stvoreni za lojtre :rotfl:

To majstore - imaš počasni krug ako ga nagovoriš na zamjenu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

A baš denes listam novi autoklub i ono pregled godišnjih događanja i mislim koju je ovaj štrigovčanec mel sreću :banana: ! Baš mi je drago, lijep pozdrav! :hey:

Edited by abakus
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na divnim čestitkama. prodam ti kangoo 1.9 d, i onda mi ostaneju još dva auta. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.