Jump to content

novak na forumu


racer

Recommended Posts

bok ljudi ja imam 18 godina i posto cu za svoj 1.slu

Edited by racer
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao...sretniče. :hey:

Pamet u glavu i sretno sa R26. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobar si ako si uspio napraviti 100k km u malo više od pola godine... :roll:

Svejedno, dobrodošao

Meni je trebalo 5 godina za to :laugh: ...al stvarno.

Link to comment
Share on other sites

Dobar si ako si uspio napraviti 100k km u malo više od pola godine... :roll:

Svejedno, dobrodošao

TRENIRAM TENIS PA PUNO PUTUJEM PO TURNIRIMA I SVAKI TJEDAN SAM NEGDJE VANI... A PEUGEOT 207 SAM VOZIO JOS SA 17 GOD...

Link to comment
Share on other sites

Pozfrav i dobro dosao,samo nemoj se derati(iskljuci velika slova)

:hey: :hey: :hey:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao. Ti to smiješ voziti ? ;)

pa nebi smijo al kazna je 300 ili 500kn ispravite me ak griješim... a posto cu si sam zariđivat budem si sam i platio...

Link to comment
Share on other sites

pa nebi smijo al kazna je 300 ili 500kn ispravite me ak griješim... a posto cu si sam zariđivat budem si sam i platio...

... i ostaješ bez vozačke na nekoliko sati, ne znam na koliko, zavisi o volji štrumfa..

pozz

Link to comment
Share on other sites

Čovik... :serv:

Pošto te ne znam, te sudeći jedino po tvom nicku, mogu ti napisati samo: "Sretno!"

Link to comment
Share on other sites

Čovik... :serv:

Pošto te ne znam, te sudeći jedino po tvom nicku, mogu ti napisati samo: "Sretno!"

hvala... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

pa nebi smijo al kazna je 300 ili 500kn ispravite me ak griješim... a posto cu si sam zariđivat budem si sam i platio...

500 kn i 1 negativan bod, te isključivanje iz prometa i privremeno oduzimanje vozačke dozvole, do 30 dana. A ako se ne varam, bodovi se brišu tek nakon 3 godine...

Link to comment
Share on other sites

500 kn i 1 negativan bod, te isključivanje iz prometa i privremeno oduzimanje vozačke dozvole, do 30 dana. A ako se ne varam, bodovi se brišu tek nakon 3 godine...

uf morat cu malo pripazit onda nisam znao za iskljucivanje iz prometa!!!zna netko ovo za billu???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.