Jump to content

novak na forumu


racer

Recommended Posts

da svaki petak smo na billi zadnji parking. decec moj i ja bi bio sretan da imam takav auto. ali naravno stajao bi mi jos 2 dana jer mi tek sada istjece vozacka i dobivam bez ogranicenja. ali cuj svatko radi kako se njemu svidja..

sve u svemu sretno i dobro dosel. i polako s time.

Link to comment
Share on other sites

da svaki petak smo na billi zadnji parking. decec moj i ja bi bio sretan da imam takav auto. ali naravno stajao bi mi jos 2 dana jer mi tek sada istjece vozacka i dobivam bez ogranicenja. ali cuj svatko radi kako se njemu svidja..

sve u svemu sretno i dobro dosel. i polako s time.

i kaj se dela tam??slobodno dođem?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :yeah: .Nadam se da nisi uzeo r26 da se sporo vozis ;)

2 spex: posto si upucen u kazne.Kolika je kazna za voznju sa neregistriranim autom.Znaci bez tablica auto odjavljen?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :yeah: .Nadam se da nisi uzeo r26 da se sporo vozis ;)

2 spex: posto si upucen u kazne.Kolika je kazna za voznju sa neregistriranim autom.Znaci bez tablica auto odjavljen?

sigurno nije... samo da se ne pretjera...

welcome... btw.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :yeah: .Nadam se da nisi uzeo r26 da se sporo vozis ;)

2 spex: posto si upucen u kazne.Kolika je kazna za voznju sa neregistriranim autom.Znaci bez tablica auto odjavljen?

Bolje sporo nego PREbrzo ;)

Dobrodošao

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :hey:

daj mi reci, a di si ti natukao tolike tisuće km ako si sad tek dobio šaru :??:

Sorry, nisam čitao sve. Sad mi je jasno gdje si natukao km. Ali opet...................... 60k km................... sa 17godina vozio

na turnire tenisa............................... :hm:

Edited by cardak
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :hey:

daj mi reci, a di si ti natukao tolike tisuće km ako si sad tek dobio šaru :??:

Sorry, nisam čitao sve. Sad mi je jasno gdje si natukao km. Ali opet...................... 60k km................... sa 17godina vozio

na turnire tenisa............................... :hm:

ne sa 17 po zgb-u a zadnjih 6mj.sam skoro svaki tjedan negdje na putu kaj da ti ka

Link to comment
Share on other sites

ne sa 17 po zgb-u a zadnjih 6mj.sam skoro svaki tjedan negdje na putu kaj da ti ka
Link to comment
Share on other sites

Ajde dobro!

Sretno se r-26. Nadam se da znaš voziti brzo brze aute, jer Honda S-type to nije. :hey:

ali nemreš reci niti da je spora....

Link to comment
Share on other sites

ali nemreš reci niti da je spora....

Nisam ni napisao da je spora............................ prosječna :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.