Jump to content

krovni nosači


Guest tibor

Recommended Posts

Jel netko postavljao krovne nosače na Clio 2 sa troja vrata,

ima li nekih sitnih detalja koje valja znati.

Jednom kada ih postavim da li šume u vo

Link to comment
Share on other sites

Jel netko postavljao krovne nosače na Clio 2 sa troja vrata,

ima li nekih sitnih detalja koje valja znati.

Jednom kada ih postavim da li šume u vo

Link to comment
Share on other sites

ja sam ih imao prije...nikad mi nije pistalo tj.sumilo...ali probaj nesto napravit sa vidama sa kojima se stegnu nosaci,jer su meni jednog drpili....

Edited by 0008v_dario
Link to comment
Share on other sites

Ne trebas se brinuti. U uputstvima ti je sve fino objasnjeno. Moja ti je preporuka da koristis pravi alat a ne onaj koji ti je prilozen iz nosace.

Isto tako preporucujem ti da ih skidas kada ti ne trebaju jer povecavaju potrosnju. (mome dci-u o.5L/1ookm)

Link to comment
Share on other sites

ja sam nedavno kupio nosače za moj, originalne kod culaka, i iako su bili zapakirani nisam dobio sve potrebne šarafe :tup:

u vo

Link to comment
Share on other sites

ja imam orginalne i nema fućkanja(za 3vrata), a vozio sam i mont blanc nosače na svom s 5 vrata i nije bilo fućkanja(naravno pravilno montirana)(imam 2 clio auteka)

Link to comment
Share on other sites

nisi vozio dovoljno brzo

svaki nosac proizvodi buku pri brzinama vecim od 130km/h, strujanje zraka jednostavno napravi svoje

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Pozdrav,

 

Imam renault clio storia 3v te su mi potrebni krovni nosači i krovna kutija, pa me zanima dali netko ima preporuku gdje kupiti, a da nije jako skupo.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam original renault nosače. Ako se ne stavi ona zaštitna plastična letvica po dužini nosača onda zviždi za popizdit. Do 100 km/h se malo čuje. Nakon toga pičinje jače hukat/šumit.

Link to comment
Share on other sites

@ makivu imam ti ja orginalne nosace par puta koristeni i nisu izbjedljeli, ne znam koliko kostaju novi pa ako ih zelis ponudi cijenu na pp pa se probamo dogovoriti. PS imamo isti auto.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav,

 

Imam renault clio storia 3v te su mi potrebni krovni nosači i krovna kutija, pa me zanima dali netko ima preporuku gdje kupiti, a da nije jako skupo.

Imam ja nosače originalne, viška pa ako hoćeš javi se... tibor.dgo@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Da ne otvaram novu temu..

 

Imam pitanje u vezi krovne kutije, znam da je to subjektivno ali me zanima koja veličina kutije bi bila dovoljna?

 

Korištenje 3-5 puta na godinu plus što bi se uz nju na krovu prevezla i dva bicikla  ( auto iz avatara, Megane 2). 

 

Molio bih stoga tko ima krovnu kutiju da napiše koji je volumen i da li je zadovoljan s time, i da, znam da je Thule najbolji ali nisam u mogućnosti dati cca 4500 kn za kutiju..

 

Hvala unaprijed, poz.. 

Edited by nansale
Link to comment
Share on other sites

Ako imas zelju posjedovati kutiju, a koristiti ces je tako malo onda kupi tzv. noname kutiju i durat ce ti dugo dugo. Osobno sam takvu kutiju koristio 8 godina i stalno je bila na autu jer sam auto koristio za spavanje, a bicikl i stvari gore. Jedino sto sam u startu napravio su metalne plocice koje idu iznutra na onaj U profil kojim se sarafi ista na nosac tako da saraf pritisce plocicu, a ne plastiku kutije jer tu vole puknuti. Litrazu i oblik biras po onome sto ces nositi u istoj jer nije isto ruksak koji je mekan ili pancerica koja to nije i kojoj ne mozes mijenjati oblik.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

Ova kutija na tvojoj slici u profilu, koja je litraža i koji je proizvođač?

Link to comment
Share on other sites

Velim tzv. bez imena znaci nije bila jedna od ovih poznatijih, kupljena davne 2004 u emmezeti i uglavnom sam je vidjao na talijanskim autima pa mislim da je to netko proizveo za njihovo trziste. Litraze se ne mogu sjetitit jer sam je umirovio prije godinu dana pa da te ne lazem. Uglavnom duzina 2m, sirina cca 40cm i u najvisem dijelu visoka cca 35cm i blago spustena prema naprijed.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.