Jump to content

hy svima


ivana19

Recommended Posts

Evo i mene, zovem se Ivana i vozim clio sport 172ks.. Registrirala sam se jer imam mnogo pitanja u svezi dijelova i ostalih sitnica.. Inace sam ljubitelj jako brze voznje, vozila sam i motore (aprilia rs125, kasnije honda cbr 1000rr), ali stisla je zima pa sam nabavila autic.. Pozdrav jos jednom svima :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivana19

    12

  • BALEV

    4

  • penezic

    3

  • brbo

    3

Top Posters In This Topic

Ti nesmiješ voziti tak brzi auto :plazi:

Pozdrav, mala :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ubitačna kombinacija. Respect :cool:

... Dobrodošla!

... i javi di ćemo slavit rođendan ;)

Edited by Sinke
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene, zovem se Ivana i vozim clio sport 172ks.. Registrirala sam se jer imam mnogo pitanja u svezi dijelova i ostalih sitnica.. Inace sam ljubitelj jako brze voznje, vozila sam i motore (aprilia rs125, kasnije honda cbr 1000rr), ali stisla je zima pa sam nabavila autic.. Pozdrav jos jednom svima :hey:

ma daaaaaj :oo: os se zenit? :lool:

sala sala... dobrodosla :)

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene, zovem se Ivana i vozim clio sport 172ks.. Registrirala sam se jer imam mnogo pitanja u svezi dijelova i ostalih sitnica.. Inace sam ljubitelj jako brze voznje, vozila sam i motore (aprilia rs125, kasnije honda cbr 1000rr), ali stisla je zima pa sam nabavila autic.. Pozdrav jos jednom svima :hey:

:hey: WELCOME TO THE CLUB!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oooopaaa...brza curka...aj super... :oo:

Pozdravljam...i dobro nam došla. Nadam se da ćemo se dobro slagati...

:wub:

Link to comment
Share on other sites

ma daaaaaj :oo: os se zenit? :lool:

prste k sebi newbie :lool: :lool:

cccc.... ti muški, svi su isti :zubo:

nego ivana, ako šta treba ovo ono... tu sam :laugh::lool:

Link to comment
Share on other sites

Clio je bio super (dok ga ja nisam sredila).. Imala sam prije nekoliko dana lagan sudar, glupost.. 30km/h, na cesti kojom prodjem min. 10 puta dnevno.. Vec sam nabavila nove dijelove, sjebala sam vilicu, branik, far i blatobran.. Ostalo je ok.. Sada se privremeno vozim u type r-u (moje bolje polovice) tako da se ne zalim :plazi:

Uf! Ti si u vezi sa Hondasem? Uuuu to nebu dobro :laugh::laugh:

Inace :welcome1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.