Jump to content

R5 problem sa kocnicama


dadox

Recommended Posts

Poz, dakle:

Bio danas na tehnickom kod poznanika i tip mi kaze da imam 30% razlike izmedju prednjih kocnica.

Glavni kocioni je novi, lajtunzi su novi, ulje, diskovi, disk plocice, sve.

Kaze da ni njemu nije jasno kako a razlika na zadnjima je samo 1% sto kaze da dugo nije vidio...

Prije tehnickog nisam nista uocio da ne valja, prosao sam nekih 200km od slaganja, auto koci ok, ne vuce u stranu makar su ceste trenutno slinave pa nemogu ni posteno isprobati.

Jel imao tko slicnih iskustva? Cuo sam od jednog frenda da je dozivio da su na tehnickom ponekad i valjci u banani, vjerujem da bi se 30% razlike osjetilo u voznji, neznam...

Ako nesto i ne valja nemam pojma sta bi to bilo...

Ima tko kakve ideje?

Auto je R5 GTS iz 89.g.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od zadnjih, s prednjima nikad nisam imao problema.

S obzirom da je ske kako ka

Link to comment
Share on other sites

Provjeri prvo crijeva...Cesto se znaju "zaguliti" oljustiti unutra pa slab protok ulja...

Link to comment
Share on other sites

Kao sto decki kazu, pogledaj cijevi. I to one koje vidis kad okrenes volan, sto izlaze iz motora i idu u kljesta. Meni je desno uzrokovalo kocenje, nije se popustao tlak na vrijeme, par puta sam imao gadnih problema dok smo otkrili sto je. Nije lijepo stati i vidjeti dim iz kotaca... Zamijenio odmah obje cijevi, cca 100kn i vise nikakvih problema s time. :)

Link to comment
Share on other sites

Neka ti mehaničar provijeri koč. klješta da ne štekaju! Na tehničkom znaju zajebavati samo da daš nešto love!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.