Jump to content

[r5] Pragovi?


Zelig

Recommended Posts

stavio bih pragove na peticu, ali ne bih one one od gtt, preagresivne, sportske, nego ove nešto malo "mekše", kao što su na Baccari, na slikama na:

http://thesupercinq.free.fr/Baccara.htm

post-238-1244196930_thumb.jpg

... ima tko, ili možda zna gdje ih nać?

Edited by Zelig
Link to comment
Share on other sites

Kad nađeš, jedan par rezerviraj i za mene :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Na onom autootpadu kod mene u Brodu ima Baccara s tim pragovima, hoces broj kad ga nadjem ?

Link to comment
Share on other sites

Na onom autootpadu kod mene u Brodu ima Baccara s tim pragovima, hoces broj kad ga nadjem ?

a di ima auto otpad kod nas u brodu osim ako ne misliš na ono na koloniji???

Link to comment
Share on other sites

U Podcrkavlju prije krecane, najveci i pravi autootpad s ljudima koji rade tamo na skidanju dijelova. Mozes i sam skidati pa bude jeftinije :hey:

Link to comment
Share on other sites

vidi stvarno, a kako se meni čini ono u prolazu koliko sam vidio da su neka starija auta tamo, dobro nije ni moj novi već je stara mrcina,el znaš el ima možda šta za megana,jer znam bar dvoje ljudi koji bi trebali nešto???

Link to comment
Share on other sites

@logan: ako nadjem nema problema

@alen-sb: super! aj baci broj moba - lako se zaletim do Broda... hvala!... Baccara na otpadu - treba ruku otkinut onome koji je do toga doveo :sjekira::brutal::goni: ...

Link to comment
Share on other sites

Samo obavijest, ako je slucajno petica sa 5 vrata, nece ti pasati pragovi, duzi su...

Link to comment
Share on other sites

moj je s 3 vrata, a Baccara je samo s 3 vrata, ili se varam... ?...

Link to comment
Share on other sites

098/611-675 Autootpad Sb

Ovo je ta Baccara s 3 vrata :nezna:

post-1663-1244310867_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

super! prag, bar ovaj, izgleda ok... i felge bi mogle past... fala puno, zvrcnem u ponedjeljak odmah...

Link to comment
Share on other sites

Našlo bi se tu još dosta stvari na toj Baccari.

Šteta što je daleko.

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro skuzio da je taj auto imao i servo, volan je dobar, sve ispod haube izgleda ok......ja sam skinuo dosta sitnica i sve su ispravne i rade

Link to comment
Share on other sites

5 vrata model je duži 6cm od 3 vrata, zato sam i dobio povoljno svoje, bivši vlasnik se preračunao :plazi:

zezas ti jel...... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro skuzio da je taj auto imao i servo, volan je dobar, sve ispod haube izgleda ok......ja sam skinuo dosta sitnica i sve su ispravne i rade

imao je servo??? hm jel to još na autu???znaš možda? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ako sam skuzio Danijela iz Rijeke, on je kod sebe stavljao servo na GTT, ali od R19 1.8 16v i napisao je da su baccare imale servo i pumpa da je bila na motoru ;)

Link to comment
Share on other sites

da, da - Baccare su imale servo u osnovnoj opremi

Link to comment
Share on other sites

a moram malo :D jesi ti prodao svoju?

ne....... :??:

Link to comment
Share on other sites

Sve mogu shvatiti, ali do ovakvog stanja dovesti Baccaru to mi ne ide nikako u glavu. :tup:

Koliko sam upucen, servo na R5 se moze ugraditi iz Clio-a I, R19 bez ikakvih problema-potrebno je samo staviti gurajuci spone i krajnice od R5. Pumpa moze elektricna ili na blok. Ako ide ova na blok mislim da bi trebalo ici na originalnu, nisam siguran da mu sa ostalih auta pasu. Servo je isao i na GTX uz doplatu i neke modele GTE-mahom one za Svjacarsku...

Link to comment
Share on other sites

Sve mogu shvatiti, ali do ovakvog stanja dovesti Baccaru to mi ne ide nikako u glavu. :tup:

Servo je isao i na GTX uz doplatu i neke modele GTE-mahom one za Svjacarsku...

Pa ne gledaju svi na Baccaru kao da je svetinja, kao neki ovdje :bigl:

Ja nisam nikad cuo da su GTT/GTE imali servo, a znam bar 4-5 Svajcarska GTE-a ovde u nas (ukljucujuci mog) i nijedan nema servo :nezna:

Link to comment
Share on other sites

kad već offtopičarimo - u Baccaru se i klima mogla po narudžbi ugradit, doduše ne za sva tržišta, ali... :sline: ...

Link to comment
Share on other sites

Svaki GTE za Svicarsko trziste je imao servo volan...Ja sam htio kupiti GTE-a (Za Svicarsko trziste) i imao je servo letvu...Ako treba postavim i slike..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.