Jump to content

Kataloski broj maska GTT PH1


roki_actros

Recommended Posts

Dakle treba mi kataloski broj za masku GTT-a PH1 ili oznaka sasije da provjerim u Dialogysu...Imam neki broj ali ne znam da li je to taj 77 01 367 888, pa ako netko ima TEC DOC ili zna broj da napise...Unaprijed zahvalan....

Link to comment
Share on other sites

Dakle treba mi kataloski broj za masku GTT-a PH1 ili oznaka sasije da provjerim u Dialogysu...Imam neki broj ali ne znam da li je to taj 77 01 367 888, pa ako netko ima TEC DOC ili zna broj da napise...Unaprijed zahvalan....

Ako ne dobiješ odgovor prije,ja ću sutra popodne pogledati svoju masku pa ti javim.

Link to comment
Share on other sites

Eh hvala ti...Ajde vidi na njoj broj ili broj sasije moze ja mislim... :hey:

Link to comment
Share on other sites

GTT PH1 maska se vise ne moze nabaviti nova kod ovlastenih koncesionara. U UK (kod raznih dobavljaca sto im je ostalo na lageru) nove kostaju preko 150 funti dok polovne ovisno o stanju idu od 60 do 110 funti.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

:frown: Znaci slagali su me u ovlastenom...Rekli su da mogu dobaviti samo im treba kat.broj da mi kazu cijenu...Danas cu imati tacan info...
Link to comment
Share on other sites

Nemoj im uzeti za zlo jer oni to bubnu napamet pogotovo bez kataloskog broja. Nekad se dogodi da Dialogys izbaci i cijenu i dostupnost dijela ali baza podataka ne bude azurirana pa nakon par dana jave da dio vise nije u proizvodnji.

Link to comment
Share on other sites

Evo kataloški broj koji sam pročitao:

7700759143

Link to comment
Share on other sites

Eh super hvala ti...Ipak se razlikuje od ovoga sto ja imam.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Meta, doslo je do izmjene kataloskog broja. To znaci da je tvoja maska stara koliko i auto. Sada je kataloski broj 77 01 367 888 ;)

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Hmm, kad sam vec odje ima li neko kat.broj maske za PH2 ?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, kad sam vec odje ima li neko kat.broj maske za PH2 ?

Šta će ti kat.broj kad je ionako nema više za naručiti [emoji16]

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

jedno vrijeme ih je bilo za kupiti. 

Ne tako davno. 

A čini mi se da sam vidio u prodaji i masku od ph1. 

Ili je jako dobra reprodukcija

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.