Jump to content

Kamera za vožnju unatrag


frenchkey

Recommended Posts

ma kaj ce ti to. stavis si sonyev handy iza, spojis na neki ekran i eto ti live prijenosa. navecer mozes jos proucavati voznju...

zezam se. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Nije neka lova... A fora je. Eh da je još neki 1 Din LCD za malo love...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...

Da podignem malo temu iz mrtvila...

Trebam preporuku za kupovinu kamere za vožnju unatrag. Ne znam da li je bitno - ugradnja će ići na Scenic II i Fluence.

Link to comment
Share on other sites

Nemam. Zaboravio sam spomenuti da treba i ekran. Vidim da ima manjih ekrana koje se kače na nutarnji retrovizor. 

Link to comment
Share on other sites

Ma zato i pitam. Imao sam par jeftinih kineza do 100usd s kamerom. Ugl bude sve ok dok ne dode sunce. Nisu ekrani prolagodeni za visoke temperature a ni elektronika. Ako gledas kao retrovizor pogledaj par reviewa na youtube jer ima stvarno svega.



I svakako uzmi full screen. Problem je kod dosta njih sto se bootaju po 15 ak sekundi nakon paljenja auta. Pa ako hoces odmah u rikverc treba cekat dok se slika ne pojavi.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



... Problem je kod dosta njih sto se bootaju po 15 ak sekundi nakon paljenja auta. Pa ako hoces odmah u rikverc treba cekat dok se slika ne pojavi.


Vozili smo citav zivot bez kamere, pa nije da sad odjednom ne mozes ici u rikverc ako nema kamere?!

Imam je na zadnjem autu i priznajem da je zgodna stvar, ako je uzak paraking, ali da bas treba kod svakog parkiranja, vala ne treba.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam senzore. Koristim ih ali ne uvijek. Upale se oni ali ja ipak na staromodno okrenem glavu i gledam u retrovizore. Živciraju prednji. Pište bezveze kad uopće ne treba. 

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vip3141 said:


 

 


Vozili smo citav zivot bez kamere, pa nije da sad odjednom ne mozes ici u rikverc ako nema kamere?!

Imam je na zadnjem autu i priznajem da je zgodna stvar, ako je uzak paraking, ali da bas treba kod svakog parkiranja, vala ne treba.

 

A ljudi božji al smo postali osjetlivi, a što bi da treba pod kutom parkirat tegljači to oni koji nisu imali ništa od tog.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lowlife said:

Ma to je vise gadget nego ozbiljna potreba.

A vidim i ja da što se više stari da je to i korisno, te boli vrat te se baš i nema mladenački vid i sve drugo . Nije to loše ali eto .

Link to comment
Share on other sites

Meni su senzori s grafickim prolikazom dovoljni, glavu ne okrećem, samo saram pogledom na 3 retrovizora

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja svaki dan parkiram centimetar od zida i kamera mi dobro dođe.

Sent from my SM-G981B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

meni su dovoljni senzori, evo na cupri ih nisam imao, pa sam si ugradio android radio s kamerom i pomoglo mi je

a na kupejki imam sve senzore i uopce ne gledam iza ni srednji retrovizor, samo bocne. tocno znam kad pocnu full pistati, da imam jos 20tak cm i pustim auto da klizne jos malo, da iskoristim prostor maksimalno

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, frenchkey said:

Meni su senzori s grafickim prolikazom dovoljni, glavu ne okrećem, samo saram pogledom na 3 retrovizora

Preporuka?

Link to comment
Share on other sites

Ovi veci sa ovim duguljastim tipom displaya su mi uvijek bili ok

HRK 99.36 52%OFF | YASOKRO Car Led Parking Sensor Auto Car Detector Parktronic Display Reverse Backup Radar Monitor System With 4 Sensors
https://a.aliexpress.com/_mL0r5ra

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.