Jump to content

GTT pragovi na R5 s 5 vrata


M4rk0

Recommended Posts

ja ih vidio na jednoj petici.... al u prolazu...tak da nisam vidio jel nekaj kemijano.....

ustvari ta 5ica ima cijeli bodykit od gtt :bigl:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Ma ide, ali ima zayebancije oko limarije, pogotovo prednji blatobrani, Jure ce bolje znati :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vidio na bijeloj petici 5 vrata bodykit od GTT-a. E sad, kak' je on to gore složio, nemam pojma.

Mislim da bi pragovi trebali ići gore, da dužina paše, ali opet, kaj će ti pragovi bez ostalih plastika...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vidio na bijeloj petici 5 vrata bodykit od GTT-a. E sad, kak' je on to gore složio, nemam pojma.

Mislim da bi pragovi trebali ići gore, da dužina paše, ali opet, kaj će ti pragovi bez ostalih plastika...

Meni se čini da dužina ne paše.

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da dužina ne paše.

moguće, onda je ovaj nešto kemijao, jer ima čak zadnje plastike na blatobranima, a 5 vrata je. e sad kak mu se dalo to kemijati, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vidio na bijeloj petici 5 vrata bodykit od GTT-a. E sad, kak' je on to gore složio, nemam pojma.

Mislim da bi pragovi trebali ići gore, da dužina paše, ali opet, kaj će ti pragovi bez ostalih plastika...

ma nabavio bi ostalu plastiku...budem se jos raspitao pa cemo viditi...

Link to comment
Share on other sites

GTT je samo s 3 vrata i kao takav kraci od petica sa 5 vrata, tako da pragovi ne odgovaraju duzinom :hey:

Link to comment
Share on other sites

ne pasu pragovi 100%,jer je 5vratna petica duza za nrkih 6 cm a taj frajer na bijeloj petici je štukao pragove i vide se pop nitne i sarafi na sredini moguce je skemijati ali treba kitati itd uglavnom neisplativo

Link to comment
Share on other sites

ne pasu pragovi 100%,jer je 5vratna petica duza za nrkih 6 cm a taj frajer na bijeloj petici je štukao pragove i vide se pop nitne i sarafi na sredini moguce je skemijati ali treba kitati itd uglavnom neisplativo

fuj odvratno.

Link to comment
Share on other sites

Prestanite uništavati GTT-e i GTE-e!!! :hebemu:

Sorry na OT.

potpis. dobijen osip kad na običnim 5icama vidin dijelove sa gtt/e-a (kojih je sve manje i manje)

Link to comment
Share on other sites

potpis. dobijen osip kad na običnim 5icama vidin dijelove sa gtt/e-a (kojih je sve manje i manje)

kakva glupa izjava. i ova iznad.

ovaj auto koji je u dijelovima je NESLOŽIV. kaj da sad sve to sa bagerom zdrobimo?

Pa nek ljudi iskoriste to i naprave svoje aute poželjnijima.

Link to comment
Share on other sites

Pragovi jesu kraci, ali se moze rijesiti polyesterom...Tj rasijeces prag na 2 dijela na mjestu gdje je najpogodnije, postavis na auto, fiksiras i polijepis polyesterom...Kasnije kitaj, brusi itd...

Link to comment
Share on other sites

kakva glupa izjava. i ova iznad.

ovaj auto koji je u dijelovima je NESLOŽIV. kaj da sad sve to sa bagerom zdrobimo?

Pa nek ljudi iskoriste to i naprave svoje aute poželjnijima.

Upravo to :dobroje:

Pragovi jesu kraci, ali se moze rijesiti polyesterom...Tj rasijeces prag na 2 dijela na mjestu gdje je najpogodnije, postavis na auto, fiksiras i polijepis polyesterom...Kasnije kitaj, brusi itd...

to mi je isto palo napamet...vidit cemo :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.