Jump to content

Kupnja novog vozila


Vlado-Baotic

Recommended Posts

Megane 2 1,9dci 2004. godina, metalic sivi, 3 vrata, 200 tkm, alu 17'', ručna klima, vozila žena od 29 godina, seli iz Zg u USA i uskoro prodaje auto. Koliko to vrijedi po vama?

ti bi sebi uzeo? 

Link to comment
Share on other sites

možda, ako bude dobra cijena

dosadilo bez klime? Svakako te razumijem. Auto je prekrasan za voziti. 

Link to comment
Share on other sites

Toliko nedam za 3 vrata. Jedino ako zbog odlaska bude povoljno...

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

3000 je realna cijena za taj auto, a 2500 je cijena jer će joj se vjerojatno žurit s prodajom.

Link to comment
Share on other sites

To bi moglo proci, naravno ako je sve ok, turbina, klima itd

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pozovi gazdaricu na probnu vožnju, pa ako dobro odvezeš možda i spusti cijenu [emoji6]

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas s dieselima na ti, morat cu nekog vodit sa sobom

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nisam bas s dieselima na ti, morat cu nekog vodit sa sobom

 

šlapatalk

 

 

 

 

tri vrata te jak motor. Alu felge... Hm..kriza srednjih godina? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Racunaj na novi kuplung odmah.. :)

ak je žena za volanom taman ga je mjenjala na 150 :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Imao sam takav auto kao novi, 2004 ga kupio...sta rec, dok je bio novi isao je super.

S tim autom smo zena i ja prokrstarili pola Europe, za auto cestu kao stvoren...putna brzina 170 Km/h najnormalnije uz nisku razinu buke, potrosnja super...kakav je 12 godina poslije ne znam, nisam provjeravao.

Doduse ovaj BMW koji sada imam kao drugi auto je 18 godina star pa ide super i izgleda kao novi tako da ako se nadje i takav Megane u dobrom stanju to mora ici jos godinama, a super je i sto ima puno plastike pa nemas brige sa korozijom.

Link to comment
Share on other sites

French povedi mene ipak su kasne dvadesete u igri, a dizel ko dizel :p 

Link to comment
Share on other sites

tri vrata te jak motor. Alu felge... Hm..kriza srednjih godina? ;-)

imam ja jednog od 19 godina za voziti to, nema kod njega krize

French povedi mene ipak su kasne dvadesete u igri, a dizel ko dizel :p 

eto javim se ako bude šta. A tko zna možda ga je obećala rodbini kakvoj...

Link to comment
Share on other sites

Ma French se pravi grbav i fin. Crni kako stvari stoje neces se ogrebati, na kraju ce sinu prepustiti iskusniju gazdaricu.

Link to comment
Share on other sites

Šalu na stranu, ali za većinu prodavaca je kao neki plus ako navedu da je prethodni vlasnik tj. vozač bila žena. Ja imam potpuno suprotno mišljenje, kada bih imao pouzdanu informaciju da ga je žena vozila odmah bih išao na barem 10-15 % nižu cenu - Žensko uvo i ženska noga retko kada čuju i osete ono što treba na autu ... (Sada ćeme proglasiti za šovinistu i svašta dalje ... gotov sam!)

Link to comment
Share on other sites

Rijetko kad čuju i da triba prominit u višu brzinu...

Nema te sta ko napast kad je to činjenica. Naravno svaka čast izuzecima.

Link to comment
Share on other sites

Potpuno tacno! Ranije, stalno sam pricao zeni 'ubaci u cetvrtu-petu ..' A sada kada ima automatika plasi se opet nesto. Za drugu jednu znam da je muz kritikuje sto vozi drugom 80. Izgleda da ima primera dosta . Ali ipak, kada nekome nakaleme da je protiv rodne ravnopravnosti ...

Edited by Astrea
Link to comment
Share on other sites

bar su onda zdravi leteći ležajevi, uvijek mijenja u nižu

Link to comment
Share on other sites

Neću ništa govorit protiv žena, ali vi dragi kolege niste svijesni kako voze muški.

Link to comment
Share on other sites

tebalo bi ćirnuti u turbinu ima li ulja, to me plaši najviše

Link to comment
Share on other sites

Najgori auti koje sam ja vidio bili su od automehanicara. Rade na drugima cijeli dan a za svoj niti volje niti vremena i do zadnjeg trpe lupkanje skripanje i ostalo. Sad,kako utvrditi golim okom kod kupovine stanje turbine? Ja sam isao na slijepo. Nije zvizdala i nije auto dimio kao ni sad pa mogu reci da sam s svojom futarom imao srece. Kvacilo mi je kao na novom autu. Prije skoro tri god sam ga kupio i osim skara te termostata od r4 nista promijenio. Eh pukla mi opruga. No to je jtd koji je. ( pljujte me ) superioran bilo kojem 1.9 motoru u klasi. Obrati obavezno paznju na kvacilo. Auto ti je prekrasan za voziti. Vidi stanje zadnjih diskova ( skupi kao sam vrag),podizaca prozora krepavaju kao blesavi. Kugle mu isto nisu bas kvaliteta a skare moras mijenjati jer su upresane, vidi i pumpicu za vodu brisaca te salter rikverc svijetla. Ja sam to sve mijenjao a ti na tome mozes cijenu rusati. Zna ti vodu u policu pustati. Pripremi se na ljepljive rucke u vratima unutra. Sretno. 

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

I kod mene na L3 ima tih unutrašnjih rukohvata na vratima koji su lepljivi a auto 8 g! imao sam prilike da vidim kod kola starih 15-20 godina da toga nema. Da li je moguće da u smešu za plastiku toliko ubacuju prirodnih materijala jer navodno oni brzo propadaju?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.