Jump to content

Kupnja novog vozila


Vlado-Baotic

Recommended Posts

7 minutes ago, GTT said:

Pa jebemu Vladek, nadam se da si ti dobro, iako očito jesi Bogu hvala! 

Samo sam natučen, dobio sam šancov i sada sam pješak.

7 minutes ago, rise said:

 Izmedu ta tri uopce ne bi trebalo trositi vrijeme na odabir i apsolutno se nadam da si ti OK, a da je samo Thalia nadrljala.

Izgleda da je Thalia na sebe preuzela štetu, natučen sam ali OK. Više mi žao auta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

[mention=9593]rise[/mention] dobio sam dobru ponudu za Škodu. Nažalost sinoć sam imao prometnu nesreću i Thalia je totalka. Sada tražim koji auto prije mogu dobiti. 
Novi 1.0 tsi motori su navodno dobri. 110 ks vuce cak i t-roc i octaviju, opet imaju remen i navodno ne trose ulje.
Ide u mnoge druge aute pa i u golf 7 i audi A1..
Potrosnja manja od starog tsi..
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Vladek, uživaj! Očekujemo izvještaj kad dođe auto. Kad ti je isporuka? Puno auta i prostora za fer lovu!

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Auto je već tu. Trebao bi do petka skupiti lovu na hrpu i isplatiti do kraja. Sada su blagdani i ne planiram putovati, ako ga dobijem prije Božića dobro,ako ne nikome ništa. Snašao sam se za auto trenutno. Planiram da Logana regam polovicom siječnja. U međuvremenu ću pokušati riješiti prijenos tablica na novo vozilo.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma šta god mudrovali Dci je izbor idealan za to vozilo, što s "dosta" snage a i pristojna količina momenta...čestitam

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kaparena je Dacia Logan MCV, 1.5 Dci, Techroad oprema.


Čestitam. [emoji4]

Nećeš se valjda sad odseliti na dacia forum? [emoji4]
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nekada se zapitam zašto i ja nisam razmišljao tako, a sada vidim prednosti tog Stepwaya, prvo na moru parkirati dva tjedna :)Pa rizoli i parkinzi na poslu, s Megom kao po jajcima, nizak da je to užas užasa

Pa s bajkom di god da idem moram paziti opako (Generation je bio 2cm viši s drukčije postavljenim pragovima)....

Edited by shogo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma stepway je zakon, pogotovo s dCijem, vidio neki dan bivsi sandero, ima vec preko 200k km, kod nas napravio 140k, od kvarova pukla šelna na usisu i to zato jer je meho previse stegao kad je menjal filter zraka :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alen said:

Čestitam. emoji4.png

Nećeš se valjda sad odseliti na dacia forum? emoji4.png

 

Hvala!

Dacia forum nije aktivan kao ovaj, a ovdje imamo podforum Dacia gdje se mogu "ugnjezditi" sa Loganom. :) 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bravo Vladek.

Mudar izbor za koji vjerujem da će se kroz vrijeme korištenja pokazati kao jako dobar

Nemaš kud ići odavde....vidiš da i glavešine vozaju druge markice :bigl:

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Vladek said:

Kaparena je Dacia Logan MCV, 1.5 Dci, Techroad oprema.

super, kad ju dobiješ pogledaj kak izgleda podvozje, ak nije adekvatno zaštićeno od hrđe, dodatno ga zaštiti.. ja sam gledao u salonu unutra u zatvorenom prostoru izloženu daciju sandero najslabiji dci, već su glavčine, poluosovije i vilice bile hrđave. most također kao i ostali dijelovi ovjesa.. znam da neće to nikad strunut i puknut ali da na novom autu vidim kak hrđa od početka, nebi mi bilo svejedno..

https://www.daciaforum.co.uk/forum/topic/706-do-you-have-a-rusty-duster/

zna se javiti i na skoro novom autu na  limariji..

 

 

post-853-0-91307700-1366408105.jpg

post-1073-0-46980200-1368249721.jpg

post-1073-0-32642000-1368249747_thumb.jpg

  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

Ne drami Ivane opet. 
Jako puno novih auta dolazi tako, ne kao ovaj tvoj slučaj gore di se vidi da su vijci odvidavani i tko zna koja je točno priča iza tog.. 

Ovo je novi traffic od firme stigao pred mj dana i slikano odmah kad smo gume mijenjali.. i to je klasika za nove aute, ne troši se antikorozivna zaštita tamo di bas nije vazno

37675C6A-5D6A-417E-B685-437F2B2B61E1.jpeg

409CB1D5-A3C0-4D6F-937F-B5D90A580067.jpeg

6DA44C4E-12FB-422E-A677-2FED438C307F.jpeg

1FB854F1-8E37-4364-8C14-6F57565509DF.jpeg

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Koje istraživanje čovjek napravi i polinka slike, forume, samo da drugome ubije veselje... 


Lancer Evolution IX koji je koštao nov skoro 500 tisuća kuna mi je tako izgledao odispod nakon godinu dana i prvog snijega, eno ga vozi 13 godina kasnije i dalje u Karlovcu, ta površinska hrđa je totalno nebitna, ne utječe na ništa. 

Šarafe je netko odvidavao, vidi se da fali boje, zato su i primili hrđu na sebe. 

Edited by GTT
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites





Ovo je novi traffic od firme stigao pred mj dana i slikano odmah kad smo gume mijenjali.. i to je klasika za nove aute, ne troši se antikorozivna zaštita tamo di bas nije vazno



Ček, s tak puno goriva je auto došao il ste tankali?
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Koje istraživanje čovjek napravi i polinka slike, forume, samo da drugome ubije veselje... 

 

Lancer Evolution IX koji je koštao nov skoro 500 tisuća kuna mi je tako izgledao odispod nakon godinu dana i prvog snijega, eno ga vozi 13 godina kasnije i dalje u Karlovcu, ta površinska hrđa je totalno nebitna, ne utječe na ništa. 

 

Šarafe je netko odvidavao, vidi se da fali boje, zato su i primili hrđu na sebe. 

Opet se pravis pametan?

Rekao sam da bih ja taj auto naknadno odozdo zastitio. Ti vozi zahrdjale aute mitsubishije ili stogod.

Ja hrdju ne volim a sumnjam da ju i buduci vlasnik voli.. ti ocito volis hrdju. Svatko ima neko svoje veselje.

 

Ne drami Ivane opet. 
Jako puno novih auta dolazi tako, ne kao ovaj tvoj slučaj gore di se vidi da su vijci odvidavani i tko zna koja je točno priča iza tog.. 
Ovo je novi traffic od firme stigao pred mj dana i slikano odmah kad smo gume mijenjali.. i to je klasika za nove aute, ne troši se antikorozivna zaštita tamo di bas nije vazno
37675C6A-5D6A-417E-B685-437F2B2B61E1.thumb.jpeg.5a2653bdd9011544fcf35394192f68cf.jpeg
409CB1D5-A3C0-4D6F-937F-B5D90A580067.thumb.jpeg.e2a89ae081698168de5a96dfd2fe184a.jpeg
6DA44C4E-12FB-422E-A677-2FED438C307F.thumb.jpeg.f970215485051b4f9bd49898b93acd3f.jpeg
1FB854F1-8E37-4364-8C14-6F57565509DF.thumb.jpeg.8bae92eb329719acefb89fff60e6005a.jpeg
Da, jadno je da original diskovi nisu coated il nekako zasticeni. Nego vulgaris neki. Al opet gospodarska vozila imaju opcenito losiju limariju i dosta kracu garanciju na prohrdjavanje..
Ma pa naravno...ali ne, seminarski rad za pljuckanje, površinska hrđa
Ali zasto bi je trebalo bit? Jel crna boja tako skupa?
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.