Jump to content

Kupnja novog vozila


Vlado-Baotic

Recommended Posts

pošto se baš ne kuži u sve novotarije automatska klima će joj sigurno dobro doći. Staviti na Auto i samo birati temperaturu kroz cijelu godinu, pa nek on sam pali i gasi klimu kako mu treba. A i rikverc senzori isto, pa taman i u crnoj boji :D

Ako bude sve po planu sutra nosim papire na tehnički i vraćam se s prometnom i pločicama po auto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitam prijatelju. Samo pazi, sad ti u Splitu nije poželjno imat registraciju DU xxx JG nakon što je večeras VK Jug pobijedio splitskog Jadrana i osvojio prvenstvo Hrvatske [emoji6]

Poslano sa mog M2102J20SG koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, logan said:

Čestitam prijatelju. Samo pazi, sad ti u Splitu nije poželjno imat registraciju DU xxx JG nakon što je večeras VK Jug pobijedio splitskog Jadrana i osvojio prvenstvo Hrvatske emoji6.png

Poslano sa mog M2102J20SG koristeći Tapatalk
 

Ma to nema frke, samo neka ne ide na autocestu danas i sve će biti ok 😁😁😁😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

poravnaj prednju tablicu :D 

ne znam zasto, odmah mi upalo u oko :tup:

puno sretnih kilometara ti zelim! :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tablice od Joggera. :zubo:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

čestitke  frenchkey!

ovaj novi Sandero dobro izgleda, želim tvojoj mami puno ugodnih kilometara bez poteškoća

Link to comment
Share on other sites

Lijep auto..puno sretnih kilometara!

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima, samo da je otjeram na Peljesac, zauzima mi parkirno mjesto default_big.gif
Inace, nisam spomenuo dobio sam i popust od 15% na 2000 litara plina kod Petrola i Croduxa.
Pristupnica se popuni s brojem šasije
Edit: ispravio tablicu,

21c4eec878f6bc4536a9548e5aa46960.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

fenomenalan auto za jednu prabaku :) a i za sve ostale, prva liga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zacudilo me koliko nisko se moze spustiti vozacev sic

 

Danas ću probati staviti led H11 u maglenke koje imam od scenica, mada idu led H16

 

image.png.bd9595f0be9747224c61bd511b9c52b6.png

Link to comment
Share on other sites

za sminku dobro, i za izgled, ali bih rekao da je po gustoj magli toplija nijansa ipak bolja.. pogotovo nocu.. ovo bi moglo biti pre svietlo :hm:

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno si u pravu.

Rado bih zamijenio duga H7 sa led h7, imam ih u pripremi, ali nema još na tržištu adaptera koji bi ih držao u faru

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će gospođa mama rijetko viđati maglu na Pelješcu tak da ovo je odlično super, puno bolje nego original!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Max said:

Mislim da će gospođa mama rijetko viđati maglu na Pelješcu tak da ovo je odlično super, puno bolje nego original!

ma jasno.. i meni se ovak vise svida, ali kad se vec ide na LED, mozda bi cak i izabrao tamniju (zutiju) varijantu.. sad kad smo se vec svi izfurali s "bijelim/plavicastim" maglenkama, sad je vrijeme da se vratimo u proslost :D 

Link to comment
Share on other sites

Super je Sandero, želim puno sretnih kilometara! Ima sve što treba, nav, bluetooth, auto klimu, senzore za parkiranje, led (kratka svijetla) i 100 plinskih konja. Baš autić po mjeri! 

Link to comment
Share on other sites

@dolac Istina, ja baš moram promijeniti Cornerlight žaruljicu pa si razmišljam da li da uvalim led ili da idem old school..? 😄

Link to comment
Share on other sites

večeras se malo vozio, kratka su odlična, maglenke taman popune rupu prvih 3,4 metra. Čisto za probu. Inače auto je raketa za moj scenic. Kad turbinica proradi mali leti :ahaa:

Svjetla za zadnju pločicu su led, ali su rikverc halogeno žutilo. Morat ćemo dejstvovati po tom pitanju ;bigl;

Link to comment
Share on other sites

Kad će gospođa majka doći na red? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

U subotu [emoji16]

Jedna nocna is space shuttlea :bigl:d113a4ec492a89c2eda9a55136b7fa18.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.