Jump to content

Kupnja novog vozila


Vlado-Baotic

Recommended Posts

pogledaj mu sve oglase malo mi se čini da tu netko mulja.

Link to comment
Share on other sites

Eo vlasnik se javio, dakle u autu je novi motor, stavljen na 180000 tvrdi da su mu rekli da u njemackoj kad stavljaju novi motor smiju vratit kilometre na 0 tj na koliko.motor koji ubacuju ima

Uvezo ga je iz njemacke za sebe prije 3 godine.

Set kvacila misli da je promjenjen kad i motor al tvrdi da se auto dobro vozi i da je sve ispravno. E sad bi volio iskusnije forumase da kazu sto misle

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

hahahaha pričam ti priču. Treba to vidjeti. Mislim da je to bilo razbijeno pa sklepano i sad se prodaje. A pitanje je dal su zračni unutra.

je možda rekel adresu ?

 

P.S. ako budeš išao gledat auto javi ;) ili ga ja nazovem pa odem malo zaj*bavat :D

Edited by Matija_vz
Link to comment
Share on other sites

U najmanju ruku cudno, da i kaze da je tih 180k napravljeno u godinu dana?? Al eo ekipa je bila u pravu da izgleda kao da je 300k

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Neda mi edit vise, ma pitao bi ja vec da neko ide samnom, al necu te sa starim slat hahah. Meni je prst slomljen pa nisam mobilan

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vidis da lik izmedu ostalog prodaje karambole onda ti je sve jasno za Lagunu

Link to comment
Share on other sites

Hmm a oglas je navodno postavio sef iz usluge

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lijepi pozdrav svima.

U procesu sam kupnje Renault Megane Grandtour 1.5 dci GT line 2014. sa 140000 km... Vozio sam ga na ovlašteni provjeriti, tamo kažu da jedino što trebam napraviti je veliki servis na 150 i zadnje diskove za nekih 20 tis. Iznutra kao nov, izvana kao nov,gume nove..Cijena 79000.

Pa Vas pitam za mišljenje dok nisam još sve finiširao...Jel se isplati uzeti ? ( p.s. znam da ima dosta km, bio je službeni al jbg da imam za novi uzeo bi novi )

 

Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

baci oko na mobile.de pa usporedjuj....

npr: Megan Bose, vozis ga Garant za 8200-8300, sa svim davanjima i izletom u njemacku usparas sigurno neku lovu... a ima ih na biranje, ovo sam u 3 sec pretrazil.

Link to comment
Share on other sites

Za tu lovu bi trebao imati 30tkm. Jos i troskovi servisa, rega?

Link to comment
Share on other sites

@misko- izgleda odlično, ali treba biti oprezan sa km. Naravno uvijek je prvi vlasnik uvoz.

@markoleone- lakse je uci u trag autu koji je bio u HR. Ako je bio službeni, ne znaci da je rasturen. Pokusaj naci od koje firme, pa saznas da li je vozio jedan ili je bio dežurna kurva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Molim Vas savjet...

Treba mi drugi, mali, gradski auto. Što mislite o novom Twingu? Imam staroga od 2000 godine i radi ok, nema kvarova, ali fali klima pa je po ljetu stvarno prevruće (fali i servo, ali ajde to se da izgurati).

Stvarno ne znam, uzeti novoga ili potražiti rabljenog 3-5 godina starog sa malo kilometara. Malo me muči kod novog taj motor straga. Isto tako, ova linija je već tri godine aktualna, zna li netko hoće li doći redizajn ili nova linija? Ima li tko kakva iskustva sa tim novim Twingom? Jel ok ovaj slabiji benzinac od 70KS?

Primijetio sam da ih baš nešto po ulicama...

Hvala...

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala... Mislim da ću potražiti nešto preko oglasnika.

Bio sam gledati novoga. Meni, a niti ženskom dijelu obitelji nije sjeo. Onaj motor straga mi je koma, prednja hauba se ne otvara već samo malo otškrine, unutra ni traga funkcionalnosti prethodnih modela... Uglavnom, kad smo kupovali prvog Twinga taj nam je razvukao osmjeh od uha do uha. Ovaj ne. Možda smo previše očekivali.

Link to comment
Share on other sites

Hvala... Mislim da ću potražiti nešto preko oglasnika.

Bio sam gledati novoga. Meni, a niti ženskom dijelu obitelji nije sjeo. Onaj motor straga mi je koma, prednja hauba se ne otvara već samo malo otškrine, unutra ni traga funkcionalnosti prethodnih modela... Uglavnom, kad smo kupovali prvog Twinga taj nam je razvukao osmjeh od uha do uha. Ovaj ne. Možda smo previše očekivali.

meni se sviđa.. otraga motor i pogon, to je startno ko Smart.. prednji kotači imaju puno veći "ajnšlag" pa se na sred ceste okreneš bez problema.. 

 

Link to comment
Share on other sites

ma to je fora, ali sami izgled je bar meni neskladan i neproporcionalan, brutalno je visok i uzak auto, a unutra manje funkcionalan nego stari.

Uopće ne znam zakaj bi ubo novi twingo, ako ima relativno novi, par godina star twingo 2 sa min km i malo novaca...

Edited by AllesGut
Link to comment
Share on other sites

Twingo 1 je kralj prostranosti i funkcionalnosti naspram novoga. Možda sam previše kritičan, ali to sa prednjom haubom, straga motorom i ne skladnom unutrašnjošću ga je diskvalificiralo. Ne znam zašto su mijenjali konja koji pobjeđuje...  

Link to comment
Share on other sites

Sve danas ide u krivom smjeru, ti mali autici se proizvode da samo ti sjednes u njega i odes na poso s posla, nemos cak ni na plac jer nemas kam metnut vrecu krumpira. Ruzni do bola, kao i svi ostali izrodi tipa smart, iq, igo i slicno. 

Link to comment
Share on other sites

Honda Jazz, nema greške, mjesta kao u priči, ne troši ništa ... 

Jazz Mk1 ružnjikav izvana,ružnjikav unutra (u tipično japanskoj maniri), pun tvrde plastike, tvrd i neudoban ovjes. Skup i nema dizela.

Ko voli japanski štih go for it.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ružnjikav kako kome, plastika nema nijedan cvrčak, nije tvrd pa samim tim ni neudoban, uostalom to je gradski autić. Za cijenu se slažem. A šta će ti molim te dizel na autu koji troši 5 litara?

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Cuj sta ce dizel, pa torque, dizel power, ne mora se saltati, kreces trecom, po gradu vozis petom, elasticnost i to.

Link to comment
Share on other sites

Ma u petoj cijelo vrijeme :)

Njihov 1.3 ima cca 80 konja, dovoljno sasvim za grad da ti ne fali ništa od "prednosti" dizela. Koristim ga nešto više u zadnje vrijeme i stvarno je zahvalan u svakom pogledu.

Jbg nije baš lijep svakome ali da je ružan nije..

Neznam meni je to japanski Twingo, jako puno mjesta s obzirom na dimenzije, preklapanje klupa zadnjih na više načina, skoro da možeš veš mašinu staviti u njega.

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.