Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

3 hours ago, Brainmind said:

Lepo izgleda. Kako je u uslovima nocne voznje, nema slabo osvetljenih zona u polju?

Najbolji upgrade, ni kune ne zalim.

Vidljovost 2x puta bolja.

Ono kaj najvaznije nikom ne smeta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 14. 08. 2019. at 9:50, Ruske said:

izmedu erfolga i osrama, sta bi preporucio?

LOL.

Link to comment
Share on other sites

Zeko,

Sve stane umijesto klasične halogene žarulje?

i da li je to kod nas legalno?

 

Link to comment
Share on other sites

Nije ni remap legalan,  ni lift kit ako nije upisano u prometnu.

Radi se na tome? kod mene bu sve legalis.

 

Link to comment
Share on other sites

Odličan članak o prednostima i nedostatcima halogen vs xenon vs led. Ima i titlove, ispalti se pogleda i nešto naučiti:

 

Link to comment
Share on other sites

On 18. 08. 2019. at 20:26, zeko said:

Najbolji upgrade, ni kune ne zalim.

Vidljovost 2x puta bolja.

Ono kaj najvaznije nikom ne smeta.

 

zeko, ovo me jako interesira.... više mi je pun kufer renaultovih xenona i loših sjenila... imam original ksenon far na autu a vozim se s upaljenim maglenkama da bi vidio cestu :lolc:

daj mi molim te baci info, koliko te izašlo lediranje i gdje si uzimao... hvala unaprijed

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam mk led upisi u googlel.

1000kn me izaslo... ugradnja 0kn  jel sam slozio.

Mozda da odes kod jensa da vidis kaj ti s farovima.

Branimir tubikanec  gornje vrapce.

Svaki upgrade po meni mora bit OEM look. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hvala :serv:

bio sam prije godinu i pol dana kod jensa, rekao mi je da je to općeniti problem kod renaulta s tim sjenilima, ispolirao mi je farove izvana i stavio nove žarulje... uglavnom, farovi su opet zreli za poliranje i planiram ga baš nazvati jer mi je stavio neku keramiku na farove poslije poliranja, no iskreno farovi već sad izgledaju užasno :deda:

a što se tiče sjenila, bila je neka priča o popravku istih negdje u vrapču, no i sam jens mi je rekao da s vremenom odu k vragu... čak mi je i jens rekao da ima negdje stara sjenila pa bi mi ih dao ako želim probati...no na kraju ipak nisam ništa napravio...

 

Link to comment
Share on other sites

Sve više vidim koliki je to lik fušer. Strava. Opće neću u detalje i neda mi se radit nekom negativnu reklamu, al prostota.

Da keramika i nove žarulje, kao lijek za mutne leće ili reflektore. Strava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikakav led ti nece pomoci ako je ogledalo u projektoru izgorilo.

Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Novi projektori i to je to. Nema druge. Ili kako je rečeno, nanovo presvlačenje sjenila. Koje se kak je rečeno nemre kod nas kvalitetno odraditi.

Link to comment
Share on other sites

ja bi onda baš da moram sa dustera opet na terenca.. karoq ili kodiak, ali karoq je ok..

https://www.jutarnji.hr/autoklub/testovi/test-skoda-karoq-20-tdi-4x4-dsg-style-najprestiznija-izvedba-ceskog-suv-a-uvlaci-se-pod-kozu-i-najzahtjevnijima/7883049/

 

makar duster ima bolja vozna svojstva po terenu, samo da je jača motorizacija..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.