Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

On 05. 11. 2019. at 11:54, zeko said:

@borny  nemoj pricat napamet, ispadas glup.  Upisano u prometnu.

 

 znam ja to, ne mislim zloceste budale s foruma ucit hodat😂


Možeš mi reći da sam ovakav i onakav, ali lažov nikako, što se za tebe ne može reći :dobroje:
Sada je i ostatak foruma vidio kakva si osoba, a što se mene tiče, ovo je EOD i ideš nazad na ignore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neki dan,  (pon) sam te prošao na Slavonskoj u smjeru zapada, malo prije Partesa, svjetliš ko božićno drvo.

Zadnja maglenka upaljena, magle jedva da ima, prednje maglenke rokaju plavo, farovi svijetle plavo i kroz retrovizor bas probija.
Ne znam kako izgleda kad ides nekome u susret, ali ovo smeta.

Ne znam kako si dobio nekoga da ti to atestira, pogotovo plave maglenke. 

 

Učini ostalima u prometu uslugu, i vrati na tvorničko stanje, barem žarulje u farovima.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Malo ti je to zeko osjetljivo podrucje... Ove tvoje ledice koliko sam povezao svjetli bolje od ovih mojih led farova... jel da je to tako jednostavno kupit samo ledice i stavit u far i nije... pure vision ima posebno svoja kucista koja doslovno odrežu projekciju svjetla al u milimetar... Stavit cu sliku.... A ti u postojeću leću staviš ledicu koja vjerovatno ima više luxa nego halogenka i onda to blješti svuda... 

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zeko said:

Brini svoja posla reterdinjo😎

Vozi svoju prdekalicu s zlatnim siptarskim felgama i suti. 

Znaci dobro vidljiv sam.

Tvoje misljenje.nhf

Osobno mislim da je sve oem na autu i da apsolutno ne smetam nikom u prometu.

 

 

Ti možeš mislit da je sve OEM na autu i možeš mislit da ne smeta nikome u prometu, ali ako ti kažem da smeta onda to nije moje mišljenje nego činjenica.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zeko, iz razloga sto vjerojatno imas dijagnozu i sto pojma nemam sta uopce komuniciram s djetetom u mozgu necu ti zamjerit. Ja tebe znam malo duze tu od nekih, da znam da si tenkre. I ne moras mi slati pm-ove pa se ispricavat, pa onda pljuvat po meni. Tvoje misljenje je nebitno kao i zrno prasine pod noktom. Mene sam cudi kako ostali pokusavaju tebi nest objasnit kad ti nisi sav svoj. Znaci seres, lazes, i mislis valjda da je Duster Lamborgini na cesti. Vec kad toliko seres podkrijepi dokazom, a ne pravit budalom decke koji su stariji od tebe i koji bi te mogli naucit ponasanju. Stoga sto se mene tice, okaci stadionski reflektor na to svoje govno od auta, no ako ja najebem zbog tvojih farova i da je moje dijete u autu...  zamisli si ostalo. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dajte smirite tenzije, popijemo kavu i raspravimo...

Ako me išta živcira su jaka i prejaka svijetla i maglenke...pa daj, danas kolona na lokalnoj cesti, ok magla...ali to ne znači da pališ zadnju, jer, nisi na ac-u, niti voziš lijevom pa si se obasjao da te netko primjeti...

Isto skidanje s ac-a Buzin, masa retardinjosa dalje po Aveniji pa sve i Držićevom drži zadnju, ajde prednja ali buraz...zadnja

Jer sam si faker, imam skupa kola, ali jebiga, nije godina berbe dobra...a ovi papci imaju DRL, pa zašto ja ne bi bio faca da istaknem ljuti usis naprijed i upalim maglenke...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, shogo said:

Dajte smirite tenzije, popijemo kavu i raspravimo...

Ako me išta živcira su jaka i prejaka svijetla i maglenke...pa daj, danas kolona na lokalnoj cesti, ok magla...ali to ne znači da pališ zadnju, jer, nisi na ac-u, niti voziš lijevom pa si se obasjao da te netko primjeti...

Isto skidanje s ac-a Buzin, masa retardinjosa dalje po Aveniji pa sve i Držićevom drži zadnju, ajde prednja ali buraz...zadnja

Jer sam si faker, imam skupa kola, ali jebiga, nije godina berbe dobra...a ovi papci imaju DRL, pa zašto ja ne bi bio faca da istaknem ljuti usis naprijed i upalim maglenke...

Shogo na iduci meeet suncane😂🤣

Ja sam pogrijesio kaj reko da imam upisano a nemam. Isprike

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Respekt na isprici. Malo ljudi bi se ispričalo na ovom forumu nakon takve situacije. 

Edited by GTT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zeko said:

Shogo na iduci meeet suncane😂🤣

Ja sam pogrijesio kaj reko da imam upisano a nemam. Isprike

 

Pa nisi pogriješio nego si nekoliko puta namjerno uvjeravao ljude da imaš (a nemaš) i radio ih budalama i zato su svi pop*zdili.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kad popravim auto dodjem na meet ili s novim ak je kvar veci ili starim, koje maglenke? :D

 

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

On 09. 11. 2019. at 22:30, CRN11 said:

Ovo ce biti hit

Uh,ovo odlično izgleda. Ali bojim se da neće biti cijena tipa 79999 i slično. Ta će biti dobrano preko 100000 kn.a tu već ideš u cijenu etabliranih marki.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.