Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bolji od 1.6 16v

Dojam puno jaceg auta i manja potrosnja.

Ak je ko bivsi 0.9tce onda je top ponuda.

Pogotovo ak podnosi LPG

  • Thanks 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Evo Zeko da onaniraš malo. XD

 

Morao sam puno zoomat pa nije baš fotka. Al jedno 65 ih je u kadru, a ukupno bi rekao da je vlak vukao x5 od toga. default_smilie2.gif

 

2e363911c95c772bd06ebd7bc15cc682.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Znali itko koliki rezervoar plina (a i benzina) ima novi 1.0 Tce ECO-G u Dusteru ? Piše da radi ili na benzin ili na LPG (što znači da ili je stari sustav sa isparivačem ili novi moderni sa direktnim ubrizgavanjem plina u cilindar) i da skupa za benzinom može proći 1000km. No ne nalazim informacije jel spremnik plina veći od 30L kako je bilo prije...

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da li je tocan taj opis...do sada je bilo iskljucivo plin na dizne samo maskiran, e sada da li je ovo direktno i koliko je to isplativo...iako novo

Link to comment
Share on other sites

1.0 tce je indirektno ubrzgavanje, to sam našao kasnije, tak da ima isparivač i dodatne injektore. Što je super za potrošnju, a i na neku foru je moment jači na lpgu za 10Nm. Valjda ima drugačije podešen timing paljenja smjese, jer ne znam kak bi inače to dobili, a da nije direktaš. Boca je umjesto rezerve gume. Ali i dalje nigdje ne piše koliki je rezervoar. Morat cu nazvati u koncesionara u SB koji ih ima. 

Cijena je 101 000kn - 108 000kn (ovi kaj su dostupni odmah), essential paket je jedini koji dolazi sa tim plinom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma neznaju ni oni nego procitaju iz manuala. Jel nije 30 litara? To je od manje gume velicina..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.