Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

Prema Autoklubu koji će bit na kioscima za koji dan (već sad se može prolistat na autoklub.jutarnji.hr), cijena Dustera biti će 13 000 €.

Link to comment
Share on other sites

Mora da starim...i bojim se reci...ali mogla bi ovo biti sljedeca kupovina...pod uslovom da clio ostane za one dane u mjesecu...

Iz press releasea skontah da pucaju na cjenovni rang bolje opremljenog gradskog kompakta tipa Clio, Fiesta, Corsa, dakle oko 12 do 14 k eura

Link to comment
Share on other sites

Mora da starim...i bojim se reci...ali mogla bi ovo biti sljedeca kupovina...pod uslovom da clio ostane za one dane u mjesecu...

Iz press releasea skontah da pucaju na cjenovni rang bolje opremljenog gradskog kompakta tipa Clio, Fiesta, Corsa, dakle oko 12 do 14 k eura

a po dimenzijama? bi to bilo u rangu roomstera scouta ili? ali 12-14 KEura?? :oo:

Link to comment
Share on other sites

kakam mrtvi rumster, duster je 20cm duzi...ako se ne varam

Link to comment
Share on other sites

Duster ga dođe prije kao Škoda Yeti, ali jeftiniji... ;)

Link to comment
Share on other sites

Duster: "Standing at a length of just 4.31 metres and a width of 1.82 metres"

Roomster: D: 4.205 mm / Š: 1.684 mm

Yeti: D: 4223 mm / Š: 1793 mm

znaci sisa i jednog i drugog.. ali je tu li la..

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

Mora bit veći! :laugh:

Bit je da žele ponudit više za manje... Kapiš? Par cm više ih ne košta previše, a primat u klasi po veličini se uvijek ističe...

Link to comment
Share on other sites

Par cm više ih ne košta previše, (...) primat (...) po veličini se uvijek ističe...

ahaahhh, isuse :)

kako god, ja mislim da duster ce biti odlican SUVic, samo kad bi malo jace motore ugradivali, dize mi se kosa kad vidim 1.5dci 85...di ce to pokretati? ako bude isao preko 145-150 onda skidam kapu, a do 100 ce ic kao uno 45 :)

ma kad bi jednom dosao 1.4 TCe makar malo oslabljen - 115-120 taman...i 1.9dci 130 hehe...

vidjet cemo, jedva cekam da ga vidim na cesti

Link to comment
Share on other sites

ćuniraš dci-a... neš ti...

zanima me kako to čudo rumunjsko leži na cesti/terenu... Rumunjima poslije pokojnog ARO-a fale terenci... :laugh:

:lolc: p.s. Ruske, ti si ugrožen! :vrit:

Link to comment
Share on other sites

Duster ima 1180 kg u 4x2 i 1280 kg u 4x4 verziji, a za usporedbu megane gt u osnovnoj benzinsko verziji ima 1265 kg.. u dizlo 85 ima 1289 kg.. a performanse su mu 175 /13.3.. dakle moze se ocekivat da ce motor radit sasvim zadovoljavajuce.. + u 4x4 verziji moci ce se iskljuciti straznji kotaci. a sve skupa u takvom autu se ne gledaju performanse.. zato ne filozofiraj. stavit ce na odabir.. ti, ako si budes pikirao dustera, neces gledat ovog sa 85, nego ovog sa 105..ili nes drugo tocka. :hey: a jesi se zagrijao.. :doh:

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

sve mi se čini da će Ruske uzet Dustera, kad ušpara malo.... Taman će se izguštirat u GTTjcu do onda... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

sve mi se čini da će Ruske uzet Dustera, kad ušpara malo.... Taman će se izguštirat u GTTjcu do onda... :laugh:

:lool: kakvo sparanje?? petarda ce mu pojest zadnju kunuuuuu... morat ce i dusuuu prodat.. buahahahaahaaha :vrag::diz:

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

ma, riknut će petarda, pa će postat prava nekretnina! neće imat druge, nego uzet neš drugo...Dusterona! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ma, riknut će petarda, pa će postat prava nekretnina! neće imat druge, nego uzet neš drugo...Dusterona! :laugh:

Doomster..

nece se on rijesit tako lako petarde.. :bigl:

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

Ne može se čovjek lako riješit petarde, ja sam to mislio učinit prije pet godina kad sam kupovao logana ali evo još uvijek još uvijek je vozim.

Link to comment
Share on other sites

Duster mi je ljepši od Yetia, a bit će i upola jeftiniji. dci 105 s 4X4 će sigurno biti nekih 20 tisuća eura, ali i to je vrlo povoljno. Lijepo je što Dacia postaje prava marka i širi ponudu - recesija nije pomogla povratku Alpine, ali zato jest rastu Dacie :)

Link to comment
Share on other sites

kako mi dobro izgleda!!!

crno lakirano u sredini, volan sa novim znakom, cuke kao laguna...STRAVA

koja je to oprema? ima to i dodatne je li :)

Link to comment
Share on other sites

Mora da starim...i bojim se reci...ali mogla bi ovo biti sljedeca kupovina...pod uslovom da clio ostane za one dane u mjesecu...

Iz press releasea skontah da pucaju na cjenovni rang bolje opremljenog gradskog kompakta tipa Clio, Fiesta, Corsa, dakle oko 12 do 14 k eura

Ne stariš ti nego pametno razmišljaš. :nezna:

Godine su za drugi topic. ;):laugh:

Link to comment
Share on other sites

unutrašnjost

post-542-1260707283_thumb.jpg

post-542-1260707327_thumb.jpg

Klasična Daciina unutrašnjost. Malo dorađena u detaljima, ali neki nedostaci su ostali i dalje (prenisko postavljeni regulatori ventilacije). Ali sve u svemu, za 13000 € jako solidan auto...

Link to comment
Share on other sites

Nažalost i dalje loš interijer,posebno u odnosu na vanjski dizajn koji je napredovao.. :nezna: ..ako zanemarimo photoshop

Gumbi za ventilaciju ko u staroga šporeta još i prenisko postavljeni a šavovi na koži volana katastrofalno loše izvedeni :frown:

Link to comment
Share on other sites

Inerijer kao kod mene, lako ću se navikunti. :frajer:

E sad, ergonomija poput bedastih komandi ventilacije i prekidača stakala postavljenih na središnju konzolu stvarno bode oči. :riga:

Kladio bih se da se ovdje ne radi o rješenju koje ima za cilj uštedu već je to očito politika Renault kuće kako bi se i na novim modelima Dacie distancirali od ostalih modela iz RN alijanse, u čemu su u potpunosti uspjeli što se zorno vidi (čita) i iz ovog topica.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.