Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

potpisujem..ali gdje prasinar zavrsava,kashkaj pocinje.. :)

Ovo je ipak Croatia...zemlja....ma čega god hoćeš, ako možeš novi a6 nabavit za 20-25 soma eura...nissan može za 15-20 full opremljen :D

Šalim se...no imao sam jednu takvu ponudu baš za taj autić, ali kako je taman pukla ona afera oko audi-a nisam se upustio u ludost...

Uglavnom o cijeni se uvijek da raspravljati....

Link to comment
Share on other sites

Ovo je ipak Croatia...zemlja....ma čega god hoćeš, ako možeš novi a6 nabavit za 20-25 soma eura...nissan može za 15-20 full opremljen :D

onda mozes dustera za 7-8 .. :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tek sam sad dobio dojam o dimenzijama Dustera :oo: u početku sam mislio da će bit u klasi Suzukija SX-4, a kad ono ispade pravi terenac, za stvarno sitnu paru. realno gledajući, niti ne trebaju jači motori nutra, jer očito nije namijenjen za neko naganjanje po cesti, po autoputu 150 u bok. imam feeling da će ih biti stvarno puno po Hrvatskoj, ko zna, možda ljudi zamijene Njivu za ovo :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Mene najviše interesira kako će izgledat iznutra i kakve će to biti kvalitete jer negdje moraju uštediti da opravdaju cijenu. Nadam se ne na motoru.

Link to comment
Share on other sites

:oo: ovo izgleda odlicno.. njiva odlazi u povijest.. bit ce from Russia with love to Romania..3 svj.rat zbog dustera.. :fucka:
Link to comment
Share on other sites

Mene najviše interesira kako će izgledat iznutra i kakve će to biti kvalitete jer negdje moraju uštediti da opravdaju cijenu. Nadam se ne na motoru.

post-542-1260707283.jpg

post-542-1260707327.jpg

Link to comment
Share on other sites

:oo: ovo izgleda odlicno.. njiva odlazi u povijest.. bit ce from Russia with love to Romania..3 svj.rat zbog dustera.. :fucka:

Uoči koji brendovi su pod Renaultom...

http://www.renault.com/en/groupe/marques-du-groupe/pages/marques-du-groupe.aspx

....da, i Lada je!!!! :laugh:

Edited by pešekan
Link to comment
Share on other sites

:oo: :oo: aaaarghhh.. ajme koja elita se sakupila.. pa sta ce Renaultu to?? da, stavljena je lada, a di je nissan? ili ta stranica predstavlja pijavice renaulta (ne racunajuci daciu, posto je to low cost renaultov brand)?
Link to comment
Share on other sites

Nije loša unutrašnjost, pogotovo kad gledaš cijenu. Samo su mi oni lakirani umetci malo bbbbbbljak, podsječa me na Mazdu 3.

Link to comment
Share on other sites

^^

erm.. ovo je vec bilo..

Bilo, bilo... ali nema veze... Moramo osvježit pamćenje! :rotfl:

:oo: :oo: aaaarghhh.. ajme koja elita se sakupila.. pa sta ce Renaultu to?? da, stavljena je lada, a di je nissan? ili ta stranica predstavlja pijavice renaulta (ne racunajuci daciu, posto je to low cost renaultov brand)?

Renault je direktni vlasnik Dacie, Renault Samsunga i strateški partner Lade - tj. da pojednostavimo, njen vlasnik (jerbo su Rusi osjetljivi na rasprodaju ruskih legendarnih firmi)

A što se tiče Nissana, on nije u vlasništvu Renaulta, već je Renault sklopio trajno partnerstvo sa njim.

Evo LINK

Link to comment
Share on other sites

:oo: ovo izgleda odlicno.. njiva odlazi u povijest.. bit ce from Russia with love to Romania..3 svj.rat zbog dustera.. :fucka:

nebu njiva tako lako u povijest.. ja isto mislim da je zadaća Dustera zamjenit Nivu, al trebat će vremena..... iako je bilo fotki nove lade nive ;)

al da nejdemo sad u OT :)

Link to comment
Share on other sites

nebu njiva tako lako u povijest.. ja isto mislim da je zadaća Dustera zamjenit Nivu, al trebat će vremena..... iako je bilo fotki nove lade nive ;)

al da nejdemo sad u OT :)

ma nejdemo u offtopic.. sve je to renault.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

U Renaultu su se iznenadili uspjehom Dacie prije nekoliko godina, a kako nema vise mjesta za rast europskog trzista automobila odlucili su se krenuti istocno. Rusija je ogromno trziste i potpuno je logicno zasto AvtoVAZ, no tu ima nekih problema. Renault se obvezao uloziti dosta nula u modernizaciju i pokretanje proizvodnje, ali ih je kriza malo prevarila pa je sve to skupa zapelo, usporilo.

Ovaj Duster mi se iznenadujuce svida. Sandero Stepway i Duster su mi dobri.

Link to comment
Share on other sites

slažem se ip... i duster i stepway a i obični sandero su odlični auti.. :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Pošto mi se ovaj autić jako sviđa, pogotovo bijeli, pitanje mi je samo kvaliteta! :) Kakva su vaša iskustva sa Daciom?

Link to comment
Share on other sites

Pošto mi se ovaj autić jako sviđa, pogotovo bijeli, pitanje mi je samo kvaliteta! :) Kakva su vaša iskustva sa Daciom?

Nitko nema iskustva sa Daciom? :)

Link to comment
Share on other sites

Nitko nema iskustva sa Daciom? :)

Pitaj Logana... On je ponosni vlasnik.

I abuzg isto ima, doduše Sandera...

Pitaj njih! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam Sandera 1.6...al tek nešto više od 3000 km

Zasada sam zadovoljan...a nadam se da će tako i ostat....jer sam prije kupnje poprilično surfao u potrazi za iskustvima

Definitivno nije fun car...ni blizu tome ... :zubo:

Low cost auto koji u ničemu nije najbolji, nije fancy, nije šminka...ali sve zadaće vrši odlično i bez kvarova uz vrlo prihvatljivu cijenu..vrlo...

Moj ima garanciju 5 god/100000km...a to valjda nešto govori o kvaliteti...nadam se :bigl:

:nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam Sandera 1.6...al tek nešto više od 3000 km

Zasada sam zadovoljan...a nadam se da će tako i ostat....jer sam prije kupnje poprilično surfao u potrazi za iskustvima

Definitivno nije fun car...ni blizu tome ... :zubo:

Low cost auto koji u ničemu nije najbolji, nije fancy, nije šminka...ali sve zadaće vrši odlično i bez kvarova uz vrlo prihvatljivu cijenu..vrlo...

Moj ima garanciju 5 god/100000km...a to valjda nešto govori o kvaliteti...nadam se :bigl:

:nezna:

Eto konkretan odgovor! Fala lega!

PS: Jesi ti na Motori forumu? :)

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam "ponosni" vlasnik Logana več skoro pet godina i za to vrijeme okrenuo 80 kkm. Do sada osim redovnog održavanja samo par sitnih poravaka od kojih sam neke odradio sam.

Logan je u potpunosti ispunio moja očekivanja i pošto mi je image na drugom mjestu pa ozbiljno razmišljam o Dusteru kao mom sljedećem prometalu.

Eh da, netko je spomenuo motore.hr :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam "ponosni" vlasnik Logana več skoro pet godina i za to vrijeme okrenuo 80 kkm. Do sada osim redovnog održavanja samo par sitnih poravaka od kojih sam neke odradio sam.

Logan je u potpunosti ispunio moja očekivanja i pošto mi je image na drugom mjestu pa ozbiljno razmišljam o Dusteru kao mom sljedećem prometalu.

Eh da, netko je spomenuo motore.hr :ahaa:

LOL, znači moto drajveri kupuju Daciu jer ne dozivljavaju aute i njihove brendove! :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.