Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

Jesam i na motori.hr i na još par drugih foruma...uglavnom gdje god na netu vidite ovaj nick to sam ja :cool:

A glede Daveove opaske...što se mene tiče popruilično je točna...ja od auta tražim pouzdanost, nekakvu osnovnu udobnost i svojstvo da me preveze kada i kamo hoću....bez velikih izdataka...

Godinama sam vozio Corsu 1.0 12v i meni je autek služio odlično i bez kvara do 160000km...sada ga dao starcima kao drugo vozilo u kući.....

Pretpostavljam da je Dacia solidan nasljednik sa 35 ks više, klimom i ABS-om i nadam se jednakom pouzdanošću...

Motori su za gušt, brzinu, zadovoljstvo.....

E da...ontopic...u Novom Vinodoslskom u vodovodu imaju službene Logane, već par godina i nemaju kvarova nikakvih...a ne moram naglašavat kakvi su uvjeti eksploatacije u tako velikoj firmi za aute koje praktički svi voze :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

E da...ontopic...u Novom Vinodoslskom u vodovodu imaju službene Logane, već par godina i nemaju kvarova nikakvih...a ne moram naglašavat kakvi su uvjeti eksploatacije u tako velikoj firmi za aute koje praktički svi voze :dobroje:

Potpis, nama se vraćaju firme, pretežno građevinci, koje mjenjaju Dacie staro za novo opet za Dacie.

Prije neki dan jednom projektantu (došao sa mecom CLS) smo mjenjali Logana za Stepway, čovjek kaže da u firmi ima različitih vozila a da je najzadovoljniji upravo sa tim Loganom.

Drugi dan ga vidim u gradu sa Stepway-em :drivar:

Link to comment
Share on other sites

Detalj iz unutrašnjosti...

asientosdetras.jpg

Edited by pešekan
Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da se rumunjski dizajnerski studio razmahao s uređenjem interijera :) Kožni sicevi, one ručice za nagib siceva koje uredno pucaju u Cliu II, podizači prozora na sredini i imitacija plastike u boji drva :)

Link to comment
Share on other sites

mogli su umjesto ovih elektricnih staviti otvor za zrak, ne bi ih ubilo...i staviti podizace na svoje mjesto na vrata...onooooooo, ergonomija na nuli :cool:

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da se rumunjski dizajnerski studio razmahao s uređenjem interijera :) Kožni sicevi, one ručice za nagib siceva koje uredno pucaju u Cliu II, podizači prozora na sredini i imitacija plastike u boji drva :)

podizači za stakla isti ko u mom twingu!!he he

Link to comment
Share on other sites

:tup::doh::tup::doh:

Ma ovo je katastrofa. Mislio sam da je Dacia ovo izbacila iz prakse "ukrašavanja" automobila. :roll:

Link to comment
Share on other sites

podizači za stakla isti ko u mom twingu!!he he

Zato će i bit Duster jeftiniji... Ima provjerene dijelove, još provjerenije dobavljače istih i povoljnu cijenu... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Zato će i bit Duster jeftiniji... Ima provjerene dijelove, još provjerenije dobavljače istih i povoljnu cijenu... :bigl:

I provjereno loše izgleda iznutra. Na tom autu je sve provjereni, imaš potpuno pravo. To me potsjeća na Zločestu djecu kad govore: zašto idemo u 21. stoljeće, ajmo u 19. tamo znamo što se događa.

Link to comment
Share on other sites

Pocele su i prve voznje...a ovi sto im se gadi kakav je unutra nek kupe sebi polovan X5

177731l.jpg?ts=1266324917

613537l.jpg?ts=1266324917

291583l.jpg?ts=1266324917

808766l.jpg?ts=1266324917

Stane i pet leševa :)

286018l.jpg?ts=1266324931

766059l.jpg?ts=1266324916

Edited by K9K
Link to comment
Share on other sites

Na sve sam ovo već navikao u Loganu pa mi manje smeta nego vama :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ovo je bazni model

treba full opremljenog u nekoj crnoj boji sa zatamnjenim prozorima poslozit i pofotkat.. 99% da bi bio odmah drugi auto :)

Link to comment
Share on other sites

P1018064.jpg

P1018060.jpg

Meni je Dacia super usprkos zastarjelim detaljima...

Uostalom, bitno je ono što je ispod lima... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Izgleda mi, odnosno siguran sam da je to onaj klinac koji svijetli kad se ne vežeš... :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Izgleda mi, odnosno siguran sam da je to onaj klinac koji svijetli kad se ne vežeš... :fucka:

Ne vjerujem da je to...

Ja imam Sandera i indikator vezanosti (koji nije u funkciji) dodje dole ispod obrtomjera gdje su kontrolne lampice...

Pošto je instrument tabla ista ne vjerujem da bi izmještali taj indikator na drugo mjesto kad ovog samo treba spojit na odgovarajući senzor....

Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da je to...

Ja imam Sandera i indikator vezanosti (koji nije u funkciji) dodje dole ispod obrtomjera gdje su kontrolne lampice...

Pošto je instrument tabla ista ne vjerujem da bi izmještali taj indikator na drugo mjesto kad ovog samo treba spojit na odgovarajući senzor....

Jooooj... znači može se ištekati taj glupi senzor vezanosti? Sve se češće i rađe vozim u starijim autima koji nemaju to trndekalo! :bigl:

Pocele su i prve voznje...a ovi sto im se gadi kakav je unutra nek kupe sebi polovan X5

LOL lega, odličan komentar! :D Potpuno se slažem! :klap:

Edited by Dave
Link to comment
Share on other sites

Pocele su i prve voznje...a ovi sto im se gadi kakav je unutra nek kupe sebi polovan X5

177731l.jpg?ts=1266324917

kakva mu je ovo rupa na dnu branika? pretpostavljam da je tu predviđen auspuh, al na fotki ga ne vidim :nezna:

Link to comment
Share on other sites

^^^

Ja ga vidim nakon naginjanja monitora u svim mogućim smjerovima... Crni je! :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

^^^

Ja ga vidim nakon naginjanja monitora u svim mogućim smjerovima... Crni je! :rotfl:

:D Da da, crnjak... ovisi o monitoru i kako je podešen, ili ako imaš laptop samo malo sagneš glavu! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.