Jump to content

R5 set kvačila


Guest

Recommended Posts

Da me *ebeš,pojma nemam koji je set bio,al mislim da ja Valeo. Uzeo frend mehanicar u Tokića i izaslo 400 i kusur kunova. Ja sam bio u guzvi i nisam nista gledao i pitao,samo sam dosao kod frenda po auto i sve 5.

Link to comment
Share on other sites

set je KM auto technik, made in germany, 3000 168 101... kaže tip da je po katalogu isti za 1.1 1.3 i za 1.4 moj i da ne postoji ništa osim tog kataloškog broja...

šta još? rastavit i sastavit ponovno?

Link to comment
Share on other sites

@MaRiO_St: Lamela u setovima mi je djelovala slabasno i nekako meni na oko nekvalitetno, pa sam odlucio ici na sigurno FABRIKA i nitovanje i zdra'o...Nema ti druge nego ponovo rastaviti...Moj savjet je da izvadis motor pa mjenjac skines vani, pregledas spojnicku, pregledas viljusku kako je zakacena, pregledas druk lezaj i uporedis stari i novi set pa ces da vidis da ima razlike...

Stari set (jest da su fotke bzvz no sta je tu je

post-7547-1259789116_thumb.jpg

Novi valeo set :mad:

post-7547-1259789162_thumb.jpg

Edited by roki_actros
Link to comment
Share on other sites

Mjenjao sam ja na svom, stavio Valeo i sve ok...dapace imam cijeli set u izvrsnom stanju, proslo koju tisucu mozda, pa ako ces zatrebati javi...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.