Jump to content

Renault 5


cof

Recommended Posts

Zvučnici su mi se nešto počeli krčat sad ne znam da li je do kablova ili su dali svoje... Molio bi dimenzije i preporuku koje i gdje kupit?!

Link to comment
Share on other sites

prednji su ti 13ke, a ako imas one plasticne adaptere onda stanu i 17ke...

iza su ti 10tke

Link to comment
Share on other sites

Onda se nismo razumjeli. Meni su zvucnici naprijed u maski a ne u vratima...

post-7112-1261424567_thumb.jpg

I na to sam mislio... ;)

Link to comment
Share on other sites

to ej aftermarket :p

serijala u vratima naprijed: 13/17 (adapteri)

iza u onim malim nosacima police straznje: 10

i naravno neka 30tka u bunkeru :p za to jos uvijek ima mjesta ahaha

Link to comment
Share on other sites

Ja na svom Campusu nemam u vratima nista. Ima priprema,al na plasticnoj oplati nema nikakve rupe i sl...

Neki pioneeri su mi bili gdje je sad sony. Za ovu sony masku je bila potrebna improvizaija (citaj rezanje plastike) inace ako ne zelite onu sony mrezicu i okvir,ne treba nista improvizirat... Straga potpuno isti... :nezna:

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno GTT i još neki modeli ovisno o godištu i opremi imaju prednje zvučnike u vratima.

Moja je petica TR iz serije Primus iz '98. tvornički imala samo stražnje zvučnike a ja sam sam u prednjim vratima izrezao rupu i proveo instalaciju.

Link to comment
Share on other sites

sva vrata koliko znan imaju rupu za 13, pitanje je samo koji je tip tapecirunga (da li on ima ili nema rupu), a campus još na tabli ima za 10ke

evo 16/17cm u mom ex campusu

16koqhg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kod mene na GTD-u 1988. tvornički postavljena mjesta u vratima s plastičnim mrežama koje su se zakretale u lijevo i desno(skidanje-pričvršćivanje)...

Dala bi se 16-ica ugurat,13-ice bile tvornički u vratima.

Vidi se na ovoj slici-povelika rupetina.

post-878-1261515056_thumb.jpg

Edited by Soulfly
Link to comment
Share on other sites

1998?

Lapsus, zamjenio sam brojeve, '89-ta. :ahaa: Taman negdje kad sam ga vozio iz Njemačke kući, u Novom Mestu su zadnji primjerci silazili s trake.

Link to comment
Share on other sites

Svaka verzija koja ima prefiks "G" u verziji (GTT, GTE, GTD, GTR, GTS, GTX) ima "bogati" paket opreme, tj. sva je tapacirana ima "plisane" tapacirunge, zvucnike u vratima 13 cm u slucaju adaptera 17 cm (kao sto je Ruske rekao)...Modeli TR, TS, TD i sl nemaju plasticnih obloga na stubovima te je sve sami lim i imaju plasticne tapacirunge i nesto siromasniju instrument tablu...Vrata su ista samo rupe u tapacirunzima treba napraviti... :hey:

Edited by roki_actros
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.