Jump to content

Majstori za preporučit


dirtyjack

Recommended Posts

Bas to.. jednom godisnje prije tehnickog i rege servis i ak nekaj ne valja, mijenjaj.

Link to comment
Share on other sites

Prvi auto mu je bio yugo 45. Rekli smo mu da ujutro da malo čoka i onda ga popodne sretnem na semaforu na dvi ipo iljade obrtaja jer cili dan nije vratija čok. Šta više pričat...

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

O da jedan šogor mi je takav, nema pomoći, zašto? ni sam ne znam, nije se rodija s tehničkom inteligencijom, a i da si zapiše, zaboravio bi pročitati. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

zato te auto podsjeti, stavi onaj ključić, napiše service itd. I da si najveći antitalenat to pročitaš i ideš na servis

Link to comment
Share on other sites

Evo za starije mašine, akcija u Kauflandu
406a3ec586e4a22e00b2e855da793c65.jpg

Poslano sa mog koristećiTapatalk

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

zato te auto podsjeti, stavi onaj ključić, napiše service itd. I da si najveći antitalenat to pročitaš i ideš na servis
Neka's ti men' reko. :zubo:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hvala,spasio si stvar. :rotfl:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dobro, zajebancija je, imam i ja jednog takvog u familiji. Nego, što on kaže na sve to, kad mu sve objasniš?

Link to comment
Share on other sites

Digne mi živce na 300. :rotfl:
Kao pa nisam napravio puno km iako je ulje u autu dvije godine,da nije imo par kila kuna za servis,za vodu kaže da ni nezna gdje se to gleda... Kolega koji je došao iz ZG tu s njim mi je reko da je "anlaser zaštekal" kad auto nije htjelo upalit. Umalo mu ne otresem vaspitnu... Upalim ga ja na kablove i ode on do dućana i vrati se i zove me i kaže vidiš da je anlaser sad sam ga 4 puta upalio. Reko ne seri matereti i dođi za dva sata. Došo on i nula bodova i zove da je ipak aku... No shit Sherlock... Lako meni šta nemaš pojma,nemam problem ako nisi upućen. Al zato kad kreneš srat onda čuješ šta te ide. Takav sam jbg... :zubo:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije isključeno... :rotfl:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.