Jump to content

Majstori za preporučit


dirtyjack

Recommended Posts

Evo otvaram temu o "majstorima za preporučit".

Znači pišite kod kojih ste majstora išli (mehaničari,električari...)koji su vam popravljali aute.

(ne odnosi se na ovlaštene servise).

Koji su vam dojmovi(dobri ili loši),šta je bilo dobro a šta nije...

Također ako imate kontakt informacije još bolje,to se i traži...

Nisam nigdije našao temu o tom pa reko,bilo bi dobro imati i "bazu podataka" o tom.

Ako je tema otvorena na krivom mjestu neka je admin prebaci na drugu lokaciju.

Odnosi se na područje cijele Hrvatske.

A radi se o Renault vozilima :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ja servisiram u svog prike već godinama i sve auto iz obitelji vozimo njemu i sve uredno napravi i pre jeftin je...

Auto servis Gogy .Drniš.

Link to comment
Share on other sites

meni jedan lik servisira auto već 2 godine,jeftin i pouzdan. naravno radi u fušu da se razmemo odmah :)

broj moba na PM

Link to comment
Share on other sites

evo da ti dam preporuku mnogih s ovog foruma... Braća belinić(na forumuR5GTT i ZgR5GTT)ili Čardak(na Forumu Čardak).. oni su doktori i svi ih hvale :dobroje:

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

evo da ti dam preporuku mnogih s ovog foruma... Braća belinić(na forumuR5GTT i ZgR5GTT)ili Čardak(na Forumu Čardak).. oni su doktori i svi ih hvale :dobroje:

:klap::hura: :hura:

Link to comment
Share on other sites

evo da ti dam preporuku mnogih s ovog foruma... Braća belinić(na forumuR5GTT i ZgR5GTT)ili Čardak(na Forumu Čardak).. oni su doktori i svi ih hvale :dobroje:

:dobroje: :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Opa vidim da Beliniće svi hvale na veliko...

decki su iz Zg?

kolka im je satnica da znam ak ce mi trebat...

Link to comment
Share on other sites

Preporučam "TAS" autoservis na Jarunu.Tamo servisiram auto i jako zadovoljna.Neki sa foruma probali i bili jako zadovoljni.

Znači idemo u Autoservis TAS,pa bezbrižno nogu na gas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest altfire

ja preoporučam abm zaprešić,servis nije bas na glavnoj cesti al je u centru i daleko su povoljniji od ovlastenih servisa,mozda cak i obicnih,sto je najbolje besprijekorno obavljaju posao

Link to comment
Share on other sites

evo da ti dam preporuku mnogih s ovog foruma... Braća belinić(na forumuR5GTT i ZgR5GTT)ili Čardak(na Forumu Čardak).. oni su doktori i svi ih hvale :dobroje:

netreba tražiti dalje...dečki znaju posao i pedantni su...

Link to comment
Share on other sites

evo da ti dam preporuku mnogih s ovog foruma... Braća belinić(na forumuR5GTT i ZgR5GTT)ili Čardak(na Forumu Čardak).. oni su doktori i svi ih hvale :dobroje:

Potpisujem ovo gore napisano...uz napomenu da (mislim) Krešo (cardak) ne servisira aute svima nego ovako ekipi, frendovima itd. A možda sam u krivu...

Uglavnom, palac gore. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

još jedan glas za braću - kulturni, znaju, temeljiti, što ćeš više... uz sve navedeno čak i nije toliko bitno da su i jako povoljni...

Link to comment
Share on other sites

Najveća mana braći je što su u Zagrebu. :fucka:

Link to comment
Share on other sites

A ima li ko nekakvu preporuku za majstora u Rijeci. Sad imam veliki servis i prednje diskove moram mjenjat, zna li netko cijene onako od oka.

Link to comment
Share on other sites

tko je blizu siska,imam majstora za preporuciti. meni godinama radi na autu a veliki servis naplatio je ruke 300 kn. to je stvarno malo. zove se goran. ostalo na pm

Link to comment
Share on other sites

mehanika Damir na Čulinečkoj, kvalitetan i temeljit

elektronika Amir dubrava te još jedan iz Bukevja neznam ime ali imam br.

ugl garantiram za njih ako će ko trebat br na PM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja bih samo pohvalio braću Belinić.

Bio sam par puta kod njih sa Twingom i super zadovoljan. Brzi, kulturni, susretljivi i sve fino napravljeno.

Ne rade samo super spotske i jake aute, znaju i obične popravljati :bigl:

Neki dan je kolegica s posla bila u panici zabrinuta, mislila da joj je antifriz iscurio, da ima samu vodu u hladnjaku, bla, bla, da joj ne smrzne sad na -10.

Dečki su je isti dan primili i sve prekontrolirali. Nikakve koristi od toga nisu imali, ali su bili ful susretljivi i uslužni :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Mozda Belinici svima naprave ok posao ali meni nisu znali ocistiti EGR ventil, a i brtva je "ostala na stolu"

Samo brzom intervencijom ekipe iz ACCL-a izbjegnut je veci trosak...

Vjerojatno spadam u iznimku koja potvrdjuje pravilo ali eto...nek se zna...

Link to comment
Share on other sites

A ništa sad kad si nam svima još jednom rekao da ne znaju čistit AGR, budemo nastavili ić samo mi kaj nemao AGR ventil. Hvala ti na korisnoj informaciji. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Opet on... :bang: NIje bilo dosta trakavice prije koji mjesec oko toga?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.