Jump to content

R 5 GT Turbo


Guest

Recommended Posts

Dobar, ja ga htio kupiti, jure mi ga pogledao.

Ima posla na njemu, ali je dobra baza. Jedino što ima nekih nejasnoća auto kaoš što je smeđi koš motora, i tako još par sitnica.

Inače je auto solidan.

Link to comment
Share on other sites

Sto bi ti htio od GTT-a kao prvo? Nakon toga ti mozemo reci koji je dobar za to, a koji ne. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sto bi ti htio od GTT-a kao prvo? Nakon toga ti mozemo reci koji je dobar za to, a koji ne. ;)

Da mi sluzi kao drugi auto i da si cuvam mjesto na parkingu sa njim. Auto mi se ful svidja i htio bi opet malu uzivat u turbu,jer dosta vremena nisam imao turbo benz. auto :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Dobar, ja ga htio kupiti, jure mi ga pogledao.

Ima posla na njemu, ali je dobra baza. Jedino što ima nekih nejasnoća auto kaoš što je smeđi koš motora, i tako još par sitnica.

Inače je auto solidan.

Šta treba doradit? Kakav je motor,turbo i trap,limarija,pricaj,hahhahaha :hura:

Link to comment
Share on other sites

da si cuvam mjesto na parkingu sa njim.

Jeftinije ti je kupiti onaj stupic s lokotom.

Ako ne mislis prckati po njemu ili ga dovoditi u mint stanje onda je ovaj bijeli iz oglasa skroz prikladan za tebe. Motor mu kuca uredno, turbo dobro puni, nije bio mlacen, hrdje nema na vitalnim djelovima...

p.s. Jesi vidio ovog? Prodaje se za cca. 3k eura.

post-737-12657850535149_thumb.jpg

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Jeftinije ti je kupiti onaj stupic s lokotom.

Ako ne mislis prckati po njemu ili ga dovoditi u mint stanje onda je ovaj bijeli iz oglasa skroz prikladan za tebe. Motor mu kuca uredno, turbo dobro puni, nije bio mlacen, hrdje nema na vitalnim djelovima...

p.s. Jesi vidio ovog? Prodaje se za cca. 3k eura.

Parking nije privatni pa stupic nesmijem stavit,hahah :dobroje:

Dobro mi izgleda,vidim da su skoljke unutra,to mi ne odgovara,a i cijena je malo previše za taj auto.

Kad bi spustio cijenu i ako je auto u dobrom stanju i ako ima original siceve dalo bi se nesto iskemijat :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Iz Selca, godinama ga čovjek ima.

Čudan lik, jedna kriva riječ, neće ti ga prodati :D

Lud pomalo. Auto je odličan, ali ima neka sjedala iz Alfe GTV čini mi se i tak.

Link to comment
Share on other sites

Parking nije privatni pa stupic nesmijem stavit,hahah :dobroje:

Dobro mi izgleda,vidim da su skoljke unutra,to mi ne odgovara,a i cijena je malo previše za taj auto.

Kad bi spustio cijenu i ako je auto u dobrom stanju i ako ima original siceve dalo bi se nesto iskemijat :nezna:

ti se šališ, jel tako?

Link to comment
Share on other sites

Ne, samo je čovjek neinformiran... ;)

Neinformiran sam,istona,informirajte me,jer nemam pojma o tim autima,danas idem gledat jedan bijeli na krk. Ima li tko kakve niformacije?! :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Neinformiran sam,istona,informirajte me,jer nemam pojma o tim autima,danas idem gledat jedan bijeli na krk. Ima li tko kakve niformacije?! :nezna:

Radi se o tome da je sivi na slici auto od našeg člana Jure... :) koji je neozbiljne prirode :bigl: blago rečeno :zubo:, a čuđenje je izazvao tvoj komentar o cijeni tog auta... jer je u taj auto uloženo tih 3000 Eur... puta nekoliko ;)

Po pričama, taj plavi je zaista dobar i već je godinama kod jednog te istog tipa... da naš Riker malo češće svrati na forum, znao bi ti on reći nešto o tom s Krka jer je on od tamo... on vozi bijelu 5icu, ali GTE...

Bez obzira kako neozbiljno zvučalo, Jurin prvi komentar je pravi... moraš znati za šta će ti služit taj auto... ako ga misliš voziti s vremena na vrijeme, vratiti u originalno stanje, kako bi mogao uživati u jednoj od legendi auto industrije, onda je najvažnije da prije svega kupiš karoserijski dobar primjerak... sve ostalo se da složiti s više ili manje novaca...

Ako misliš slagati nešto tima "track day special" onda je sve to nebitno, nego slažeš sebi po volji i sa puno više novaca...

Ako si bio ozbiljan s onim da ti čuva parking mjesto, platiš fino 800 kuna u Zagradu pa parkiraj do mile volje...

Link to comment
Share on other sites

Dobro mi izgleda,vidim da su skoljke unutra,to mi ne odgovara,a i cijena je malo previše za taj auto.

Kad bi spustio cijenu i ako je auto u dobrom stanju i ako ima original siceve dalo bi se nesto iskemijat :nezna:

Ha ha ha ah ahaaaaaaaa....slomiću se od smijeha......nemojte mi zamjeriti..... :rotfl:

BTW,TwingocupRI:ako nemaš dostupnu neku radionicu sa alatom,znanja i iskustva o popravcima na autu,određeni iznos novaca koji si spreman dati na popravke i održavanje tog auta....mani se 5-ice,ostaće ti samo gorak okus nakon nekog vremena. Razmisli malo,ipak ovdje se radi o autima 20 godina starima i sa svim onim što ide u tih 20 godina korištenja nekog auta...

Edited by hans
Link to comment
Share on other sites

Iz Rijeke si, zelio bi mali turbo auto, puno ti je dati 3k €, nemas gdje popravljati auto niti imas plan nesto posebno ulagati - kupi Punto GT ;)

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha ah ahaaaaaaaa....slomiću se od smijeha......nemojte mi zamjeriti..... :rotfl:

BTW,TwingocupRI:ako nemaš dostupnu neku radionicu sa alatom,znanja i iskustva o popravcima na autu,određeni iznos novaca koji si spreman dati na popravke i održavanje tog auta....mani se 5-ice,ostaće ti samo gorak okus nakon nekog vremena. Razmisli malo,ipak ovdje se radi o autima 20 godina starima i sa svim onim što ide u tih 20 godina korištenja nekog auta...

Ja sam totalno neinformiran,nisam htio uvrijediti niciji auto!! Ako sam koga uvrijedio ispricavam se!! :nezna:

Mislim auto dovesti u oreginalno stanje,cuvati ga u garazi ivoziti ga s vremena na vrijeme... :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam totalno neinformiran,nisam htio uvrijediti niciji auto!! Ako sam koga uvrijedio ispricavam se!! :nezna:

Mislim auto dovesti u oreginalno stanje,cuvati ga u garazi ivoziti ga s vremena na vrijeme... :-)

Za prvo: Nema veze. Ja kao vlasnik nisam uvrijedjen tako da smo s tim zavrsili. :dobroje:

Za drugo: Hmmmm. Puno para, puno vremena i jos vise volje treba za sve to. Koliko vidim nisi bas za sarafljenje i slicno pa bi tvoj plan mogao kostati dodatnih para, dodatnog vremena i dodatne volje (jer ce drugi raditi na njemu, a malo tko zna). Ako ides tim putem onda ti treba samo karoserija koja nije imala karambol i nije duze vrijeme radila kilometre po soli. Ovaj tamno plavi je odlican primjer ali od tih 3.300€ ti ces iskoristiti samo cca 500€ koliko vrijedi skoljka i jos par stotina € sitnica. Ostalih 2000€ idu u vjetar. ;)

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Iz Rijeke si, zelio bi mali turbo auto, puno ti je dati 3k €, nemas gdje popravljati auto niti imas plan nesto posebno ulagati - kupi Punto GT ;)

Mrzim Fiat,imam plan uloziti kroz neko dogledno vrijeme. Treba i twinga odrzati u stanju da bude kao nov,platit servise,gume i sve,pomalo,uzet cu peticu i kroz godinu,dvije ju vratit u original stanje. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Za prvo: Nema veze. Ja kao vlasnik nisam uvrijedjen tako da smo s tim zavrsili. :dobroje:

Za drugo: Hmmmm. Puno para, puno vremena i jos vise volje treba za sve to. Koliko vidim nisi bas za sarafljenje i slicno pa bi tvoj plan mogao kostati dodatnih para, dodatnog vremena i dodatne volje (jer ce drugi raditi na njemu, a malo tko zna). Ako ides tim putem onda ti treba samo karoserija koja nije imala karambol i nije duze vrijeme radila kilometre po soli. Ovaj tamno plavi je odlican primjer ali od tih 3.300€ ti ces iskoristiti samo cca 500€ koliko vrijedi skoljka i jos par stotina € sitnica. Ostalih 2000€ idu u vjetar. ;)

Hvala na savijetu. :dobroje:

Tvoj auto je stvarno predivan i kao nov :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Godinu - dvije, a trebas odrzavati i drugo novo auto. Hm.... Tesko.

Ja pokusavam vec osmu godinu dovesti svoga u stanje kakvo bi htio i ne polazi mi za rukom. :bigl:

Bitno je da imas volje. :hura:

Link to comment
Share on other sites

Twingo: jure i hans ti dobro govore! ;)

mene je svojedobno pucao GTT pa me Balev uspio odgovorit od nužnog zla i dns mu samo zahvalan na otme mogu bit! ;)

onaj plavi sam gledao to kad me pucao gtt.. iznutra jako loše tapecirana plava koža, turbo mu nije puhao kak je trebao, krovni spojelr je bušen u krov, zadnja/peta vrata su kitana na mjestu predviđenom za regu tako da je to sve ispucano, i deda diže taj auto u nebesa, a non stop je po servisima, nešto čačka ovo ono, i ja za taj auto nebi dao 2k eura ;) unutrašnjost je unkazio kao i limariju. ako bi ti sve išao dovodit u originalno stanje, traži dalje ili sačuvaj cca 10 000eura u džepu :)

btw, kad dođem doma s posla, mogu ti stavit ovdje fotke tog plavog gtt-a ako si tak jako zagrizao za njega ;)

Link to comment
Share on other sites

Godinu - dvije, a trebas odrzavati i drugo novo auto. Hm.... Tesko.

Ja pokusavam vec osmu godinu dovesti svoga u stanje kakvo bi htio i ne polazi mi za rukom. :bigl:

Bitno je da imas volje. :hura:

Imam volje i obozavam aute. Imao sam Octaviu II VRS, BMW M3 e36,dosta toga...

Od svih autiju Zaljubio sam se u Renault Sport seriju. Bas Zbog toga bi htio 5-icu GTT radi njenog imiđa i povijesti. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Twingo: jure i hans ti dobro govore! ;)

mene je svojedobno pucao GTT pa me Balev uspio odgovorit od nužnog zla i dns mu samo zahvalan na otme mogu bit! ;)

onaj plavi sam gledao to kad me pucao gtt.. iznutra jako loše tapecirana plava koža, turbo mu nije puhao kak je trebao, krovni spojelr je bušen u krov, zadnja/peta vrata su kitana na mjestu predviđenom za regu tako da je to sve ispucano, i deda diže taj auto u nebesa, a non stop je po servisima, nešto čačka ovo ono, i ja za taj auto nebi dao 2k eura ;) unutrašnjost je unkazio kao i limariju. ako bi ti sve išao dovodit u originalno stanje, traži dalje ili sačuvaj cca 10 000eura u džepu :)

btw, kad dođem doma s posla, mogu ti stavit ovdje fotke tog plavog gtt-a ako si tak jako zagrizao za njega ;)

Ne,ne,taj plavi me bas i ne zanima toliko. Ima taj jedan bijeli sa Krka,idem ga poslije posla gledat!! Nikada nebi uzeo auto koji je modificiran ili tuniran. Patim na oreginale. Hvala na savjetima :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.