Jump to content

R 5 GT Turbo


Guest

Recommended Posts

Momci su u nekim stvarima malo možda preoštri na prvu kad se gleda... ali vjeruj mi da su to sve dobronamjerni savjeti... previše je tih auta završilo u rukama onih koji su mislili da su na to spremni, a zapravo nisu, pa su ostavljani, polugotovi, poluraspadnuti, razvaljeni...

Sudeći po voznom parku prije (a i sada) ne čini se da imaš baš previše problema sa financijama, a godine te ne odaju kao nekoga ko mora paziti na ženu, djecu, kupovinu, čuda... ali moraš biti svjestan da ćeš bez da bilo šta dramatično uradiš na tom autu vidjeti kako si u te dvije godine u njega utukao od 5000 EUR pa naviše... tek ako si 100% siguran da si na to spreman, upusti se u to... ako nisi, bolje uživaj u njemu ponekad na ulici, ponekad na kompjuterskom ekranu... :hey:

Link to comment
Share on other sites

GTT je auto za koje bi volio da mi ga ima najbolji prijatelj, a ne ja. :laugh:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Momci su u nekim stvarima malo možda preoštri na prvu kad se gleda... ali vjeruj mi da su to sve dobronamjerni savjeti... previše je tih auta završilo u rukama onih koji su mislili da su na to spremni, a zapravo nisu, pa su ostavljani, polugotovi, poluraspadnuti, razvaljeni...

Sudeći po voznom parku prije (a i sada) ne čini se da imaš baš previše problema sa financijama, a godine te ne odaju kao nekoga ko mora paziti na ženu, djecu, kupovinu, čuda... ali moraš biti svjestan da ćeš bez da bilo šta dramatično uradiš na tom autu vidjeti kako si u te dvije godine u njega utukao od 5000 EUR pa naviše... tek ako si 100% siguran da si na to spreman, upusti se u to... ako nisi, bolje uživaj u njemu ponekad na ulici, ponekad na kompjuterskom ekranu... :hey:

Tuzno, ali istinito. Dobro odvagaj, roskovi su preveliki i ako nemas ljude koji ce ti ga sloziti-zaboravi. Pri tom ti napominjem da su ti se javili vlasnici jednih od najocuvanijih primjeraka.....i da, obavezno se vise informisi, ovako ces se samo zeznuti.......

Link to comment
Share on other sites

kupi, probaj pa ocjeni...

mlad si ekipa je gore napisala...

ali sve muke koje dolaze s njim su istinite zbog sto različitih stvari, a taj auto je najmanje kriv za njih šmrc...

:dobroje::ahaa:

Link to comment
Share on other sites

gle...koliko god muka imao sa petardom, kad sjednes u njega, skoljke te obaviju kao mama rukama dok si bio dijete, kad zaboostas negdje ili uputis se negdje po zavojitim cesticama, zaboravis na sve probleme i kad osjetis kako ide petarda, ne silazi ti osmjeh sa lica ni kad ju napustis na parkingu ili u garazi ispod kuce...meni cak nije muka vise ni tankirati jer dok placam samo mislim na onaj zvuk i ljepljenje za siceve...

ako oces, mozemo se jednom nac, da te malo provozam...a do tad, ako te zanima GTT efekt, pitaj forumasa Dumu kako se osjecao nakon sta sam ga provozao...

Link to comment
Share on other sites

gle...koliko god muka imao sa petardom, kad sjednes u njega, skoljke te obaviju kao mama rukama dok si bio dijete, kad zaboostas negdje ili uputis se negdje po zavojitim cesticama, zaboravis na sve probleme i kad osjetis kako ide petarda, ne silazi ti osmjeh sa lica ni kad ju napustis na parkingu ili u garazi ispod kuce...meni cak nije muka vise ni tankirati jer dok placam samo mislim na onaj zvuk i ljepljenje za siceve...

ako oces, mozemo se jednom nac, da te malo provozam...a do tad, ako te zanima GTT efekt, pitaj forumasa Dumu kako se osjecao nakon sta sam ga provozao...

Evo vratio sam se sa krka! Auto je trul po bunkeru,muldama,loše spušte itd... tako da sam na njega zaboravio. Probao sam ga vozit i auto me je oduševio osjecajem i tim necim posebnim. Znam da su savjeti dobronamjerni i poštujem to. Isto tako moram rec da mi 2k € nije neka bitna zivotna stavka,a ljubav i zadovoljstvo koje nalazim u takvim autima mi jesu. Cjenio bi i volio kad bi me provozao ili barem da pogledam tvoj auto. Bio bih ti neizmjerno zahvalan. :-))))

Link to comment
Share on other sites

Iz Rijeke si, zelio bi mali turbo auto, puno ti je dati 3k €, nemas gdje popravljati auto niti imas plan nesto posebno ulagati - kupi Punto GT ;)

Frajeru što imaš protiv Punta GT:ahaa:

TwingoCupRi sorry na OT mora sam!

Link to comment
Share on other sites

Evo vratio sam se sa krka! Auto je trul po bunkeru,muldama,loše spušte itd... tako da sam na njega zaboravio. Probao sam ga vozit i auto me je oduševio osjecajem i tim necim posebnim. Znam da su savjeti dobronamjerni i poštujem to. Isto tako moram rec da mi 2k € nije neka bitna zivotna stavka,a ljubav i zadovoljstvo koje nalazim u takvim autima mi jesu. Cjenio bi i volio kad bi me provozao ili barem da pogledam tvoj auto. Bio bih ti neizmjerno zahvalan. :-))))

ni frka, samo da sredim neke stvarcice i cujemo se i nademo...mozemo neki photoshoot nabaciti :cool:

Link to comment
Share on other sites

ni frka, samo da sredim neke stvarcice i cujemo se i nademo...mozemo neki photoshoot nabaciti :cool:

naravno! nije da mozemo nego moramo! mislim da cu uzet ovog iz splita cini mi se na mjestu autic. jedino nema original siceve unutra nego od clia. valjda se daju nabavit originali :-)))

Link to comment
Share on other sites

ako nades nekoga tko ima vise sitzeva, samo javi (potrazujem vozacev)

cujemo se za djir...je tvoj ovaj VIP broj ispod avatara?

Link to comment
Share on other sites

Frajeru što imaš protiv Punta GT:ahaa:

TwingoCupRi sorry na OT mora sam!

Imam protiv njega to sto sa 5 puta manje ulozenih para ide super i ne kvari se :mad:

Link to comment
Share on other sites

jure najbolje da u peticu uguraš motor od Punta Gt.. i to je to onda :bigl:

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

Imam protiv njega to sto sa 5 puta manje ulozenih para ide super i ne kvari se :mad:

I Punta GT si moram opet kupit :zubo:

Fali mi onaj overboost :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 javim mu se za vikend... 

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

napisao sam u drugoj temi da ti se javim za vikend :)

a sad letim BOOSTAM na fax :)

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Neznam kamo da ovo stavim ali nesto malo gledam ovaj oglas i sad si razmisljam...

Za ovu lovu,ako je oglas istinit,pa i sasija se dade iskoristiti a ova kemija sa motorom je i tako nepotrebna...

Jel se zna nesto vise o ovom autu?!

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-5-gtt-1.816v-motor-1.8-16v-prerada-turbo-vems-oglas-1651351

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.