Jump to content

Renault 5 električni podizači


daxy

Recommended Posts

Pozz,

Evo kupia ubrzo R5 TD, dobro očuvana ali ide za dijelove na mog campusa:posluzit ce tu dosta stvari od; koznih siceva,prednjih zadnjih branika,4 takorec nove gume i ostatak auta za ite kako povoljnu cijenu.

Čovik šta ga prodaje će mi dat i električne podizače stakala za njega,poznato je da je na campusa starija verzija "povuci-potegni"...e sada me zanima je dosta zajeb... da idem sam to ugrađivat ili da to električaru odnesem?

...i ovo je raritet da vidim R5 sa koznim sidalima, jedino sam to još vidio u renault alpini?

Link to comment
Share on other sites

baccara isto ima...daj poslikaj malo te siceve, jer ako su original iz petice bit ce iz baccare, a takvi su isti kao u gtt-u, samo kozni...

Link to comment
Share on other sites

žučkasta kožna sidala, takva mu je i plastika unutra...sidala su kada,ne obicna...oko struka imaju izbočine kao sportska...slikat cu ih za koji dan pa cu stavit

Link to comment
Share on other sites

baccara isto ima...daj poslikaj malo te siceve, jer ako su original iz petice bit ce iz baccare, a takvi su isti kao u gtt-u, samo kozni...

GTT i Baccara nemaju ista sjedista. GTX imas Baccara sjedista samo sto su tkaninom presvucena.... :dobroje:

Jedini GTT koji ja fabricki imao kozna sjedista, klimu, telefon i ostalo je limitirani GTT ph.I "Hermes".

Edited by El Bayanero
Link to comment
Share on other sites

Bit ce da su Baccara sjedista...Nije ti problem ugraditi podizace, jer je sve plug and play...Skines gornju lajsnu tapacirunga, odvidas "kadicu" rucke za otvaranje vrata i skines donju policu za sitnice i lagano otkacas 1 po 1 zabicu na tapacirungu. Gurni ruku na 1 cosku i lagano povlaci. Mozes se sluziti nekim komadom pljosnatog metala (slicno nozu). Kad si to skinuo lagano izvuces tapacirung da sidje sa rucke za otvaranje. Onda ces jasno vidjeti kamo prolazi podizac stakla i sta sve trebas skinuti. Mislim da ima 5 vida. Uglavnom nije tesko... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

post-9528-12671686377378_thumb.jpg

post-9528-12671686586067_thumb.jpg

Ovakva sjedala??? ovaj nema podizače a ostale igračke ima...mogli su i njih ubacit.

Link to comment
Share on other sites

Nisu ovakva. Ovo je Hermes, svega nekoliko primjeraka je zavrsilo u rukama VIP i kolekcionara. Tesko da ces ga naci na otpadu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

post-9528-12671686377378_thumb.jpg

post-9528-12671686586067_thumb.jpg

Ovakva sjedala??? ovaj nema podizače a ostale igračke ima...mogli su i njih ubacit.

što je ovo ispod radia na slikama?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su to tipke od telefona ...

Kad malo bolje gledam, je...mogle bi bit

Ali izgleda kao taksimetar... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

isuseeeeeeeee, ima li koji hermes na otpadu? ja bi si maznuo telefonče, digitalnu klimu :tup: i siceve...jebeno izgleda

nego, ova poluga na sjedalima bocno, jel ima to gdje za nabaviti? moja petarda to nema, a ima sipku na koju se to natakne...i za sta tocno to sluzi? koji dio regulacije sjedala?

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Poluga je vjerovatno za regulaciju naslona, kao i kod svih 5-ica-a zasto je sa ove strane, pojma nemam.

Hermesa ces "lako napraviti" daj sjedista da se tapaciraju u kozu i jos par detalja i to je to :zubo:

Ipak je Baccara bila najopremljenija, imala je u ponudi i klimu i servo volan i tel, bord komp. ma sve sto doplatis.....

Link to comment
Share on other sites

Bit ce da su Baccara sjedista...Nije ti problem ugraditi podizace, jer je sve plug and play...Skines gornju lajsnu tapacirunga, odvidas "kadicu" rucke za otvaranje vrata i skines donju policu za sitnice i lagano otkacas 1 po 1 zabicu na tapacirungu. Gurni ruku na 1 cosku i lagano povlaci. Mozes se sluziti nekim komadom pljosnatog metala (slicno nozu). Kad si to skinuo lagano izvuces tapacirung da sidje sa rucke za otvaranje. Onda ces jasno vidjeti kamo prolazi podizac stakla i sta sve trebas skinuti. Mislim da ima 5 vida. Uglavnom nije tesko... :dobroje:

zahvaljujen na odgovoru sokole, šta se prispajanje na struju...ima li komplikacija ili mogu direktno?

Link to comment
Share on other sites

Pa to bi trebalo malo vidjeti...Mozda ce trebati neki relay, ne znam koliko su jaki motorici, da ne povuku previse struje, da bi isao samo direktni plus i prekidac...

Link to comment
Share on other sites

Pa to bi trebalo malo vidjeti...Mozda ce trebati neki relay, ne znam koliko su jaki motorici, da ne povuku previse struje, da bi isao samo direktni plus i prekidac...

vidit cemo sad kad ga dobijem pa se javim,ja bi moga postavit na prozore a instalaciju ipak mestru prepustit

Link to comment
Share on other sites

Moze i tako, mada nije ni to bauk...Treba im struja (stalni plus) i spajanje na predidac..Ja bih ipak stavio relay za podizace sigurnije je...Na relay dovedes plus i masu spojis, odvedes struju na osigurac za slucaj nuzde i spojis tamo podizace i prekidac...Nije neka mudrolija :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Poluga je vjerovatno za regulaciju naslona, kao i kod svih 5-ica-a zasto je sa ove strane, pojma nemam.

Hermesa ces "lako napraviti" daj sjedista da se tapaciraju u kozu i jos par detalja i to je to :zubo:

Ipak je Baccara bila najopremljenija, imala je u ponudi i klimu i servo volan i tel, bord komp. ma sve sto doplatis.....

Poluga namještava kut naslonjača sjedala, a s te strane je (barem kod mene) jer sam zamijenio vozačko i suvozačko sjedalo (suvozačko ko novo, jel, pa reko da se lijepo vozim) :cool:

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeee da sjetio se...jel se moze i na petardi zamjeniti prednje siceve? zbog one plastike dolje koja je na vanjskom dijelu, tj prema vratima...ona neka plastika koja pokriva vodilice ili nesto slicno...

Link to comment
Share on other sites

to sam ionako mislio napraviti uskoro, tj izvaditi SVE van, skinuti vozacev i staviti suvozacev na njegovo mjesto...i nis vise u unutrasnjosti (osim volana i mjenjaca)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.