Jump to content

Renault 5 - kožna sjedala


daxy

Recommended Posts

Pozz,

Evo napokon nabavija ona kožna sjedala za renault 5 koja sam spominja u prijašnjoj temi.

Strava teška, nemogu virovat kako dobro stoje, vozačevo sjedalo je iskrpano sprijeda :(((...ostala,a a osobito zadnja sjedala su ajme,ajme :D

Sad me zanima kojim sredstvima čistit kožu, uzdržavat je...i da li vam je poznato di na području Splita mogu popraviti vozačevo sjedalo i kakve su cijene?

SLIKE-jer mi je cilo vrime izbacivalo da nesmin stavljat veliku rezoluciju stavija sam url slideshow-a i pojedinačno gledanje

prvih par je moj petarda :D

http://img692.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc00208i.jpg

http://img692.imageshack.us/gal.php?g=dsc00208i.jpg

;)

Link to comment
Share on other sites

čisti sa sonaxom za kožu.

ima voska i nije masno, tako da će ti lijepo matirat kožu i zaštitit je... :)

291141.jpg

Link to comment
Share on other sites

da , od baccare. šteta šta su završila u campusu, da bar imaš gtx-a :zubo:

Edited by R5_ST
Link to comment
Share on other sites

da , od baccare. šteta šta su završila u campusu, da bar imaš gtx-a :zubo:

hehehe...:D...campus se sad sreduje, možda jednog lijepog dana :fucka::D

Link to comment
Share on other sites

nije to neko vele sređivanje...samo da auto dođe u pristojno stanje...nikakav tuning i pojacavanja... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Auuuuuuuu koji si ti sretnik nemas pojma :dobroje: Ma samo radi sta ti je volja i ono sto te ispunjava, moraju se negdje pare trositi...Sto pešekan rece Sonax dobro radi svoj posao, imao sam pozitivno iskustvo s istim :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Auuuuuuuu koji si ti sretnik nemas pojma :dobroje: Ma samo radi sta ti je volja i ono sto te ispunjava, moraju se negdje pare trositi...Sto pešekan rece Sonax dobro radi svoj posao, imao sam pozitivno iskustvo s istim :dobroje:

Teška sreća, eno auto je u oglasu sa kojega san skinija sidala,još su na njemu ostala plastike od vrata(ne baš bajno stanje) i oni čepovi za rupe u gepeku od baccare :D

Link to comment
Share on other sites

Postavi nam potografije automobila i detalja da vidimo ima li sta zanimljivo za trgovinu :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Nažalost auto nije baccara original,bivsi vlasnik je ima i baccaru i cupa sa njega dijelove na ovoga sta je meni proda.

Ovaj je obična petica 1.6 d....stavit cu slike u oglas :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.