Jump to content

Volan koža


frenchkey

Recommended Posts

imam tu susjeda koji se bavi tapiciranjem al kad sam mu rekao ajd mi volan napravi samo je odmahnia glavom uz smješak :D samo mi je reka ako ću sam radit da mi može kožu "prošit" u prazno da mi ne puca i da mi budu pravilni šavovi da samo iglom onda ispletem konac kroz rupe od makinje... tako da vjerojatno je to ona "mala tajna" koja je tebi falila... al opet kažeš da je taj tip tebi ljepio kožu? kako ju zaljepit i zašit da ne zaljepiš izvani ništa? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

stvarno jako lijepo,nisam znao da se toliko dobro da to napravit za tako male novce. "Back in the days" sam na svom bivšem audiu a4 dao obuč volan u Ritex-Rijeka i za 800 kn su napravili ama baš niti upola posao kao ovaj :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

mogao si se i javit kad si vec bio u zg-u pa usput stat u ka i popit nesto.. :fucka::nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam sky (olitiga tu eko kožu :bigl: ) i moram priznat da je ovo stvarno puuuno bolje! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

mogao si se i javit kad si vec bio u zg-u pa usput stat u ka i popit nesto.. :fucka::nezna:

Žena i još dvije kokoši bile samnom pa nisam stigao :bigl:

Inače smo baš u Karlovcu stali u Kaufland da se one pozdrave sa kolegicama

Link to comment
Share on other sites

imam tu susjeda koji se bavi tapiciranjem al kad sam mu rekao ajd mi volan napravi samo je odmahnia glavom uz smješak :D samo mi je reka ako ću sam radit da mi može kožu "prošit" u prazno da mi ne puca i da mi budu pravilni šavovi da samo iglom onda ispletem konac kroz rupe od makinje... tako da vjerojatno je to ona "mala tajna" koja je tebi falila... al opet kažeš da je taj tip tebi ljepio kožu? kako ju zaljepit i zašit da ne zaljepiš izvani ništa? :nezna:

Ne znam 100% jeli lijepio novu navlaku, ali znam da je stari gumeni dio razrezao i lijepio za željezni obruč koji je unutra. Također je na ova 4 šava napravio kružni kanal kako bi šavovi potonuli i nebi bili ispupčeni.

Link to comment
Share on other sites

Žena i još dvije kokoši bile samnom pa nisam stigao :bigl:

Inače smo baš u Karlovcu stali u Kaufland da se one pozdrave sa kolegicama

ma krasno :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ma krasno :zubo:

nego, nisi mi nikad rekao jesi li montirao onaj amortizer, valja li uopće?

Link to comment
Share on other sites

nego, nisi mi nikad rekao jesi li montirao onaj amortizer, valja li uopće?

ma majka care...radi od onda besprijekorno :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam 100% jeli lijepio novu navlaku, ali znam da je stari gumeni dio razrezao i lijepio za željezni obruč koji je unutra. Također je na ova 4 šava napravio kružni kanal kako bi šavovi potonuli i nebi bili ispupčeni.

Lijepio je sigurno.... bio sam jednom kod njega kad je radio frendu volan za M3 i uvijek ju lijepi. :dobroje:

samo da napomenem da stvarno odlično radi... njemu je taj volan ispao brutalno.. :hura:

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio siguran, ali kad ti kažeš da si vidio, onda zaista i lijepi. Koža se uopće ne miče kako god uvrtao ili natezao volan lijevo desno. Žao mi je što nisam i vrećicu mjenjača riješio u istoj boji, stara mi je pukla pri vrhu...

Još jedna sličica :bigl:

post-138-12720179223787_thumb.jpg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Još jedna sličica :bigl:

post-138-12720179223787_thumb.jpg

Dobar, dobar. Izgleda bolje od tvorničke kože ! :hura:

Ako se moja počne guliti idem odmah kod njega. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Sad si i mene zagolicao da napravim isto. Nema druge nego skinut volan pa s njim i Zagreb. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Sad si i mene zagolicao da napravim isto. Nema druge nego skinut volan pa s njim i Zagreb. :bigl:

Lako je tebi kad imaš R5 za vozit. Možeš poslat poštom i bit par dana bez volana, hebe ti se.

Ako kome treba broj od lika koji je meni radio:

Boris Beraković 0981666366

I cvjetna ulica 5

Brestovje (ili Novaki, nisam siguran na prijelazu je)

Inače uđe se iz Stare Samoborske u ulicu u kojoj je "Limarija Sebastijan" (velika žuta reklama), pa onda prva lijevo je Cvjetna

Link to comment
Share on other sites

Lako je tebi kad imaš R5 za vozit. Možeš poslat poštom i bit par dana bez volana, hebe ti se.

a vjerojatno mu i volan iz petice paše u logana :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Paše ali bi mi bolje sjeo onaj sportski iz jedne splitske wanna be petarde :p

Tnx za info franchkey. :respect: Sad preko ljeta kad se vozi motor a petica i logan nekad danima odmaraju, bit zgoda za malo stylinga.

Edited by logan
Link to comment
Share on other sites

Hm, a sad me zanima čime čistiti i mazati kožni volan? Ipak su tu svakodnevno ruke na njemu :driver;

Link to comment
Share on other sites

Hm, a sad me zanima čime čistiti i mazati kožni volan? Ipak su tu svakodnevno ruke na njemu :driver;

NIVEOM Soft :laugh:

Inače super izgleda, koliko traži za volan i mjenjač ako znaš možda

Link to comment
Share on other sites

^^^

French, s obzirom da si ti veliki fan Sonaxa, baš kao i ja :zubo: , onda čisti volan ovime kao što čistim ja:

291141.jpg

Link to comment
Share on other sites

ili jednostavno nivea ili dove krema...isti k drugo pakovanje :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ruske, samo ti maži s tom kremom... Novi volan se uglanca tik-tak na taj način, a sa Sonaxom ostane matiran, a glavni razlog je šta Sonax sadržava vosak, a ove kreme glicerin... Kreme su kompaktne, Sonax tekući...

Al svatko za sebe zna najbolje... :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Ruske, samo ti maži s tom kremom... Novi volan se uglanca tik-tak na taj način, a sa Sonaxom ostane matiran, a glavni razlog je šta Sonax sadržava vosak, a ove kreme glicerin... Kreme su kompaktne, Sonax tekući...

Al svatko za sebe zna najbolje... :fucka:

Baš sam to htio reći! Volan mi je mat, ne bih želio da se usjaji i uglanca. Naravno Sonax je i moj prvi izbor :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Mogu potvrdit iz prve ruke za Sonax. :dobroje:

Samo ga dobro utrljaj i obriši eventualne ostatke i to je to.

BTW Pešekan hvala na tipu. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.