Jump to content

Volan koža


frenchkey

Recommended Posts

Kakva je situacija sa grijanje volana na VW? Imam grijanje, i rado bi promjenio kozu...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ivan1902 said:

Kakva je situacija sa grijanje volana na VW? Imam grijanje, i rado bi promjenio kozu...

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
 

Neki noviji modeli VW imaju integrisano grejanje u gumu od volana, neki modeli imaju grejanje ispod kozne obloge. Posalji sliku volana da vidim o cemu se radi

Link to comment
Share on other sites

Volani su odlicni, radiš li i ostale dijelove (mijenjace itd?), na nasim renaultima je tvornicki pretpostavljam sve sky?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Display said:

Volani su odlicni, radiš li i ostale dijelove (mijenjace itd?), na nasim renaultima je tvornicki pretpostavljam sve sky?

Do 2011 godine sam radio ceo enterijer, kad sam video da enterijer moze svako da uradi samo ako zna da radi na sivacoj masini, prestrojio sam se na volane tako da preko 10 godina radim iskljucivo volane, nista drugo, niti menjace.

Na renaultima je uglavnom skaj na sedistima osim nekih jacih paketa opreme koji imaju kožu, a fabricki presvuceni volani su svi kozni. Nije to slucaj samo sa renoom, i opremom siromasni mercedesi imaju sedista od skaja

Link to comment
Share on other sites

A ovo je super hardcore, carbon najnovije generacije u kombinaciji sa alcantarom.

20210812_205740.jpg

Ovo je druga vrsta carbona, to su ujedno i najskuplji volani

IMG-f2b7d44af107054b599b4a30529c6f18-V.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Neki noviji modeli VW imaju integrisano grejanje u gumu od volana, neki modeli imaju grejanje ispod kozne obloge. Posalji sliku volana da vidim o cemu se radi
Standardni volan kao ovaj gore na Golfu 7ici, samo ima grijanje volana. Radi se o Passatu B8

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ivan1902 said:

Standardni volan kao ovaj gore na Golfu 7ici, samo ima grijanje volana. Radi se o Passatu B8

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
 

Na njemu uglavnom moze da se skine koža i presvuce drugom kozom bez trganja grejanja osim ako stara koza nije iscepana pa se grejna traka ostetila

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, asterix said:

Lajkam radionu,vidi se da je tu puno detalja i ljubavi!

Poslano sa mog RMX2170 koristeći Tapatalk
 

Hvala puno, malo se ustezem sa slanjem slika, nebih da preteram

Link to comment
Share on other sites

Mi, muski pogotovo, smo vizualni tipovi. Tak da nemos pretjerat sa slikama kak got da okrenes. Koga ne znanima lako odscrola dalje. :dobroje:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve po zelji musterije, ford

Za ovakvu kombinaciju treba hrabrosti, prilicno sareno, sta vi mislite

20211008_231202.jpg

Link to comment
Share on other sites

Radovi ti izgledaju jako jako dobro. Ono što me oduševljava je cijena. Kod nas nema šanse da ti netko za 20 eura, a niti za 50 eura, napravi kožu na volanu. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, moril said:

Radovi ti izgledaju jako jako dobro. Ono što me oduševljava je cijena. Kod nas nema šanse da ti netko za 20 eura, a niti za 50 eura, napravi kožu na volanu. 

Kod nas se tako krecu cene, i po ovim cenama zarada je jako dobra, recimo trosak za jedan volan je 5 do 8 evra koža ili alkantara, odnosno 2 evra skaj. Ostalo je zarada.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je kolega platio 800 kn volan i mjenjač zajedno, presvlačenje u kužu u "ševroleu kruzu" :)

Link to comment
Share on other sites

Primera radi, ovaj gore audi S line kod mene kosta 70 eura zato sto sam mu uradio prsten, to se doplacuje. Taj audi je medju komlikovanijim i zavrsim ga za oko 5 sati, zarada mi je oko 60 eura. Mislim da je korektna cena i mislim da majstori ne bi trebalo da preteruju sa cenama. 

Na primer, ovaj pacific sam upravo zavrsio, veoma lagan volan za rad, zavrsio sam ga za 2 sata, perforirana prava italijanska  koža, cena 40 eura. Jel fer?

20221119_185318.jpg

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Izdajes racun sa iskazanim porezom na dodanu vrijednost ili onak, na divlje ?

Nije bas crno bijeli odgovor. mislim ako cemo u financije..

 

Pricam ovo ljeto sa ljudima iz Beograda, sve sto oni pricaju, slicno malo blaže ajd je kod nas bilo prije 15-ak godina.

Gledam danas u Zagrebu majstore, svi bi birali poslove koje bi radili , digli cijene brutalno,..dodem tapetaru bas neki dan sa najstandardnijem mogucem problemom, kvozacev sic na meganu, kao da sam mu dao da mi sasije sjedala nuklerane postaje

Sad mi je jasno zasto se u DE osteceni ili pokvareni auti prodaju za export.

Edited by hrvojexyz
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jos nista rekao jer mi je bilo bed ga pitati kolko je kukao da je to puno posla a mala lova :D al reci cu vam kad mi napravi kolko je.Pricamo o tkanina sicu, ne mom kožnom.

Isao sam kod njega vise puta, obicno je bilo 400kn, pre-corona vrijeme, zamjena bocnog i sredisnjeg dijela sica.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bočnicu odradio u Zg, kvart Dubrava kod ovog mladića, dobio info na FB u grupi Renault Crew..sve super a cijena pogotovo [emoji16]97fec20842a1cf7b8777e3027d03df53.jpg6781190d133a1fc985149a3434d8d05e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jel ta kožna traka u originalu tako ili je naknadno dodana na istrošeni dio.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.