Jump to content

Dijelovi sa gtt na campus-a-R5


daxy

Recommended Posts

pozz,

evo već sam u naslovu 90 % reka.

Gledam preko ebay naručit šta plastike od renault 5 gtt vanjske-znači : spojler,branike,prednji i zadnji, pragovi (neće pasat jer su na 3 vrata nešto kraći nego na 5),središnju plastiku od radija do i oko mijenjača te farove ali one sa dva oko na svakoj strani pa bih vas zamolija ako mi možete reć bi li to išta pasalo na mog campusa...ili možda preporučujute kakvu web stranicu za naručivanje dijelova za campusa...?

p.s.moj campus ima 5 vrata

Hvala

Edited by daxy
Link to comment
Share on other sites

99% stvario sa GTT-a ide na Super 5...I plastike (body kit) sa GTT-a se da upasati na 5 vrata uz malo muke, truda i volje...Zavisi kakva ti je instrument tabla, ako je slovenac tj."novi tip" table (armature) nece ti pasati centralna konzola oko mjenjaca...Ako je "stari tip" tj.French instrument tabla (armatura)pase ti onda...Isto tako one "zablje oci" pasu...

Link to comment
Share on other sites

mislim da ti je prosirenja i branike najmanji problem pripasat! Rijecani bi se mogli sjetit perla bijele 128 sa body kitom od GTTa :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

mislim da ti je prosirenja i branike najmanji problem pripasat! Rijecani bi se mogli sjetit perla bijele 128 sa body kitom od GTTa :ahaa:

samo da te ispravim- nije bio 128 vec 101 sa lanciom 1.5 pod haubom :plazi:

Link to comment
Share on other sites

zahvaljujem na odgovorima.

da , petica je slovenac s 5 vrata,najvažniji su mi branici prednji,zadnji,spojler...a molija bi vas ako budu kakvi pragovi za 5 vrata za mog javite ;)

hvala još jednom :hail:

p.s. ako imate kakvu stranicu za online shop dijelova (osim ebay-a) petice postajte :hura:

i pitanjce još jedno, klasični renault ima po jednu sijalicu u svakom faru,kad budu "žablje oči" kako da napavim da dodam još po jednu sijalicu na svaku stranu?

Edited by daxy
Link to comment
Share on other sites

Pragove imas u oglasima bas kakvi ti trebaju Renault 5 Baccara...Samo ih treba stakloplasticar produziti malo...

Link to comment
Share on other sites

Jure je pricao o problemu stavljanja plastika na dio iznad prednjih tockova. Nisu isti, na super5 su puno deblji i zaobljeniji. Treba dosta obrade i turpijanja :fucka:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.