Jump to content

Twingo 2 osvjetljenje ventilacije


gangxxxta

Recommended Posts

e ubi me sad, ja sam bio uvjeren da ima ispod one lajsnice male ispod radia jos 2 :) nema veze, lako se skuzi kad se raskopa...

2 RIZoc: pazi da ne pogubis oprugice od gumbica za klimu i "reciklazu" zraka kad bus mijenjao zarulje...

Link to comment
Share on other sites

Kod mene ne svjetli osvjetljenje tipkice za otvaranje prozora. Prvo nije radila 1 od 4, sada već ne rade dvije. Rastavim ja to na vozačevim vratima s namjerom da promjenim 2 žaruljice, kad ono... Vel satis ima unutra za osvjetljenje nalemljene LED diode??? Nije mi jasno kako su uspjele pregoriti. Ima li netko iskustva s time. Odgovara li taj cijeli modul možda od Lagune?

Link to comment
Share on other sites

e ubi me sad, ja sam bio uvjeren da ima ispod one lajsnice male ispod radia jos 2 :) nema veze, lako se skuzi kad se raskopa...

2 RIZoc: pazi da ne pogubis oprugice od gumbica za klimu i "reciklazu" zraka kad bus mijenjao zarulje...

njubi ne kompliciraj,izvadis rado,ispod dva vijka,skines lajsnu ispod radia,onda plastiku izmedju te lajsbe i pepeljare,malo gurnes s rukom prema unutra komande za grijanje,i u stranu zakrenes da mozes vidjet poledjinu komani za grijanje i sa spicangama izvadis(zakrenes) dva plasticna grla di su dve zarulje 1.2w

ps.i twingo ima ledice u komandama za prekidace stakla,a dali ti pase s lagune ne znam

Link to comment
Share on other sites

upravo to danas i napravio ... al sam skinuo i prednju plastiku na komandama jer mi je lakse bilo izvadit zaruljice... ugl. 10min :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

tnx! :dobroje: kolko sam ja gledao vidio sam 4 torxa, al bum sad pogledao još bolje! jer moram i one na kilometar satu provjerit (lijeva je riknula) i onda je to to :)

btw, ima toga u chipoteci? mislim da bi tamo jetinije prošao nego u ovlaštenom servisu.. :roll:

 

jesi riješio? ja imam isti problem, lako za rastavit al me zanima koje su žaruljice...

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da su iste kao i kod svih T5 1,2 W.

 

Vidi post br.9, predzadnja slika.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

izgleda da je, međutoa nemrem bit 100% ziher jer ju nemrem izvadit iz grla nikak... a ne znam da li postoji opcija kupnje sa grlom...?

Link to comment
Share on other sites

a meni upravo frajer iz tokića javlja mailom da imaju samo žaruljice bez grla... bum otišel tam pa bumo vidli...

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio prije 10 dana u Tokića u Splitu.

 

post-14075-0-88643700-1437659678.jpg

 

Moj ti je savjet da poneseš žaruljicu sa sobom i pravac dućan i pokažeš im kakva ti točno treba.

 

Neke žaruljice se mogu izvaditi iz grla, ali ima varijanti gdje je žaruljica zalemljena unutar grla pa se nemože nikako izvaditi.

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

to sam i napravil... kupih istu kao na slici... problem je bio u tome kaj su ove koje sam skinul dole umjesto limenih "jezičaka" na vrhi imale plastične koji dosta drugačije izgledaju... ugl, svijetli ko prvog dana! thx

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Meni su mjenjali ventilator kabine električarski servis pa su usput i te žaruljice komandi zamjenili, zasad nikakvih cvrčaka nema. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.