Jump to content

Renault 5 GTT relej pumpe goriva


živac

Recommended Posts

jel ima netko sliku releja pumpe goriva?? znam di se nalazi ali ne znam kak izgleda ..a mislim da me zeza.... :(

Link to comment
Share on other sites

Naravno da te zeza... sliku nemam nažalost, ali znam da mene kad je zezao, prva pomoć je bilo prespajanje najobičnijom žicom... da mu direktno pustiš struju... pa je bila akrobatika, prvo spojiš žice, čuješ pumpu kako zuji, pa upališ auto... :zubo: onda ugasiš auto, pa žuriš da ugasiš pumpu... :bigl: i moliš se da sve ne plane jednom :lool:

Link to comment
Share on other sites

ma znam ja da se tamo nalazi..ali mene zanima koji je :dobroje:

ima ih par tamo :D

ima netko kat broj.???? pa da po njemu nađem koji je

Link to comment
Share on other sites

Isuse živac, daj prodaj taj auto Mladenu, nije za tebe, nemreš relej nać, imaš 2 releja tamo jbt, skini plastiku s jednog, ili upali auto i izvuci ga i kad se zgasi, to je to. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Nije kod suvozacevih nogu vec ispod zadnje bocne oplate na suvozacevoj strani. Treba skinuti oplatu i onda se lako vidi relej koji je pricvrscen s unutranje strane B nosaca. :hey:

Po meni je serijski broj releja: 77 00 811 361 i cijena je oko 300kn + PDV.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Nije kod suvozacevih nogu vec ispod zadnje bocne oplate na suvozacevoj strani. Treba skinuti oplatu i onda se lako vidi relej koji je pricvrscen s unutranje strane B nosaca. :hey:

nije ku**c neg je penis :lool: meni je to sve kod osigurača, valjda ga prebacili... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Nije kod suvozacevih nogu vec ispod zadnje bocne oplate na suvozacevoj strani. Treba skinuti oplatu i onda se lako vidi relej koji je pricvrscen s unutranje strane B nosaca. :hey:

To je drugi... ima i ovaj kod osigurača... taj je mene isto zezao i taj si mi ti poslao... :hey:

Link to comment
Share on other sites

To je drugi... ima i ovaj kod osigurača... taj je mene isto zezao i taj si mi ti poslao... :hey:

taj uvijek zeza... mene zezao na plavom, pa na crnom i na bijelom mi je čep skinut, pa pomaknem polugicu i palim onda :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Isuse živac, daj prodaj taj auto Mladenu, nije za tebe, nemreš relej nać, imaš 2 releja tamo jbt, skini plastiku s jednog, ili upali auto i izvuci ga i kad se zgasi, to je to. :plazi:

Slone jedan!!! nisam kod auta pa pitam da znam!!!

a ovo boldano ti je izjava za pamčenje!!!! :lool: :lool: :lool:

pa da mogu upaliti auto ne bih ovdje pitao koji je relej!!! :tup: :tup:

baš si spešl... :plazi: :plazi: :plazi::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Za divno cudo ja nikad nisam imao problema s nijednim u 8 godina koliko imam auto.

Link to comment
Share on other sites

Za divno cudo ja nikad nisam imao problema s nijednim u 8 godina koliko imam auto.

Kod tebe je onda neki lažni gtt :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Slone jedan!!! nisam kod auta pa pitam da znam!!!

a ovo boldano ti je izjava za pamčenje!!!! :lool: :lool: :lool:

pa da mogu upaliti auto ne bih ovdje pitao koji je relej!!! :tup: :tup:

baš si spešl... :plazi: :plazi: :plazi::bigl:

pa prodrkaj, napisao si da te drka, a ne da nemreš uopće upaliti auto :laugh:

i kako znaš da je relej onda :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Kod tebe je onda neki lažni gtt :rotfl:

Ma vraga. Motor se slagao tri puta. To je dovoljno da bi bilo vjerodostojno. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

pa prodrkaj, napisao si da te drka, a ne da nemreš uopće upaliti auto :laugh:

i kako znaš da je relej onda :laugh:

da stvarno.. možda nema goriva :D jel hoče auto upaliti ako nema goriva??? :lool: :lool: :lool:

ma ne znam jel uopče relej... ja nisam nikada imao problema s njim...... al znam da svi imaju pa mi je to prvo palo na pamet :bigl:

i ne čujem pumpu ;) budem prodrkao sve spojeve relej i na pumpi... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Za divno cudo ja nikad nisam imao problema s nijednim u 8 godina koliko imam auto.

pricekaj, ima vrimena :bigl:

Link to comment
Share on other sites

i ne čujem pumpu ;) budem prodrkao sve spojeve relej i na pumpi... :dobroje:

To i jeste najgori detalj vezan za GTT... pumpu nikad i ne čuješ dok god se auto ne upali... jer relej uklopi tek kad ECU pošalje "pravu" struju, tj. ne uklapa na akumulatorsku...

Tako se meni desilo da kad mi je otišao regler alternatora da je to "spržilo" ECU i da auto nije htio da upali nikako... mislio da nije opet do releja... ali nije bilo... tek kad sam od Jure dobio drugi ECU, upalio iz prve...

Zapravo kad bolje razmislim, pola dijelova u mom autu su iz Splita... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Zapravo kad bolje razmislim, pola dijelova u mom autu su iz Splita... :rotfl:

Kopile izmedju Sarajlije i Splice i zivi trenutno u Rijeci. Najgora moguca kombinacija. :)

Link to comment
Share on other sites

Kopile izmedju Sarajlije i Splice i zivi trenutno u Rijeci. Najgora moguca kombinacija. :)

...rođeno u zemlji ljudi koji po čitav dan jedu sir i puše cigare... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

taj "rele" se može kupit identičan za brdo manje para... samo kad je za auto, onda je po zlato... 20-ak kn inače košta :D

ako mi netko da sliku... naću ga lako

Link to comment
Share on other sites

nije bilo do releja..... znači niti ja zasad nemam problema s relejima... začudo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ono sto nije cudno kad je gt turbo u pitanju je da je nesto bilo lol

Kad sam imao crnu imao sam osjecaj da neparnih datuma mu se neda upaliti, parnih ide ko zmaj :lool:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.