Jump to content

Renault 5 GTT relej pumpe goriva


živac

Recommended Posts

a znam da je tako :D

briga me.. moja Petka je spremljena na suho, pokrivena ceradom i čeka toplije dane!! :dobroje:

manje brige za mene barem :lool:

Link to comment
Share on other sites

Nije kod suvozacevih nogu vec ispod zadnje bocne oplate na suvozacevoj strani. Treba skinuti oplatu i onda se lako vidi relej koji je pricvrscen s unutranje strane B nosaca. :hey:

Po meni je serijski broj releja: 77 00 811 361 i cijena je oko 300kn + PDV.

E nije !!! Taj rele koji ti spominješ je rele koji upravlja malom pumpom goriva za pretakanje benzina iz dodatnog (malog) spremnika u glavni spremnik goriva.

2 Živac:dođi do mene da ti pokažem na autu koji je rele. Onda ga skineš sa svoje petice i donesi ga meni na "reparaciju",Domagojev smo popravili kad je otkazao poslušnost.

Link to comment
Share on other sites

E nije !!! Taj rele koji ti spominješ je rele koji upravlja malom pumpom goriva za pretakanje benzina iz dodatnog (malog) spremnika u glavni spremnik goriva.

Sad sam se sjetio da si to i meni isto rekao kad me ECU zezao :dobroje: pa nisam gubio vrijeme na skidanje oplate :hey:

Link to comment
Share on other sites

Znam ja to ali ako nema preko cca. 12 litara goriva u tanku onda auto nece upaliti.

Link to comment
Share on other sites

Kad se vec prica o relejima, koliko sam uspio vidjeti, moja 11 nema dva tanka i relej joj je negdje pozadi, vidjecu ovih dana cim prestane snijeg padati. Eto, mozda nekome zatrebanami.gif

Link to comment
Share on other sites

Ono sto nije cudno kad je gt turbo u pitanju je da je nesto bilo lol

Kad sam imao crnu imao sam osjecaj da neparnih datuma mu se neda upaliti, parnih ide ko zmaj :lool:

odnosno SVE ti je u životu kako navikneš :lool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

kolika je cijena tog novog releja?!

Kein neu relej :zubo: u tome i jeste fora :hey:

Link to comment
Share on other sites

sa releima nema puno filozofije... već sam pisao o tome... špula se pregrijava i rikne, eventualno negdje progori lak pa prespoji, onda ili odma rikne ili kroz neko vrijeme, još mogu kontakti nagorit pa da i zbog toga pregrijava cijeli rele...

može li netko stavit sliku tog rele-a da probam nešto prokopat?

Link to comment
Share on other sites

ima mladen rastavljenog, bude stavio kad poslika :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

pa vrlo popravljivo... pitanje je što je otišlo... elektronika ili namotaji na kotvi

ako oćeš, ostavi mojima u zg u firmi... pa će poslat meni u Du s nekom robom kad bude išla... 99% da mogu popravit u oba slučaja... ostatak na PM molim te ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.