Jump to content

Informacije o vozilima iz oglasa


Mladen

Recommended Posts

Jel ima koja dobra duša iz Splita/Kastel stari da mi uživo pogleda jedan Megane uz naknadu za cevape i pivo?

Radi se o ovome:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.5-dci-6-brzina-led-svijetla-jamstvo-12-mjeseci-oglas-23560649

Ostalo na PM.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Opcenito stanje iznutra i izvana, eventualna vidljiva ostecenja i pohabanost..

A trebao bi i broj sasije da provjerim u servisnoj mrezi

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Imas i PM

Link to comment
Share on other sites

Hvala kolega French!

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

može li tko provjeriti auto po broju šasije...broj pošaljem na pm...znači da se vide zadnji poznati servis i ako je što rađeno....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne izgleda lose, samo je pitanje kakav je u voznji, jel lupaju kugle, kakvi su diskovi, kilometraza je vec blizu za mjenjat lamelu i dihtung glave. Ja nedavno gledo jednu thaliu sa slicnim kilometrima, posuda vec lagano masna, kvacilo tvrdo i trese prilikom kretanja, auspuh pustao negdje dole, covjek htio 5000kn i jos bez rege, :/ najbolje otic pogledat auto u zivo.

Link to comment
Share on other sites

Ne izgleda lose, samo je pitanje kakav je u voznji, jel lupaju kugle, kakvi su diskovi, kilometraza je vec blizu za mjenjat lamelu i dihtung glave. Ja nedavno gledo jednu thaliu sa slicnim kilometrima, posuda vec lagano masna, kvacilo tvrdo i trese prilikom kretanja, auspuh pustao negdje dole, covjek htio 5000kn i jos bez rege, :/ najbolje otic pogledat auto u zivo.

Ne vrijedi ni toliko... ja sam 2001 fiata punto 1.2 uredan 99% prodao za 7000 kn doduse rega bila jos dva tjedna. Al je bio uredan skroz. Jos ga vidjam po cesti par put godisnje..

Cim vidis da trebas kuplung kocnice masina masna itd nista.. to je za dijelove..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Po zadnjim svjetlima radi se o prvim serijama i one su najkvalitetnije, vidi se da je koristen, al brat bratu od Rusa, preko Kineza i Iranaca sa svima kojima sam pricao se kunu al ono bas kunu u sve zivo da je ovaj svemirski ratnik nenadhebiv. Posebno hvale ubrzanja i manevarske sposobnosti u crnoj rupi, a u crvotocini ti se ne stisne g0vno kao u ostalim ratnicima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Pozdrav,

evo sam nedavno prodao Megana III koji me je vjerno sluzio. Sad sam u fazi nabavke novog renaulta. Pa mi je za oko zapela ova Laguna:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-grandtour-1.5-dci-eco-oglas-28220861

Uvoz je iz Nizozemske, vožena kao po njemačkoj. Uvezena je prije misec dana. Preprodavač veli da je on provjeravao prije kupovine u Baotiću. 

Pošto nisam toliko upućen u automobile, ako budem kupovao računao sam to odvesti u servis i provjeriti. Da li je cijena prihvatljiva (dalo bi se spustiti jos sigurno 400-500€)? Na šta bi još trebao obratiti pažnju? 

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo, preprodavačima ne vjeruj. On je tu da ti uzme pare.
Drugo ovo nije najjača oprema. Auto provjeri sam ili povedi nekog tko zna. U ovlaštenom provjeravaju gluposti, npr jel škljocka graničnik vrata i jel su amortizeri 5-ih vrata ispravni. Bitne stvari ne provjeravaju. Uvjerio se kod Štarkelja i Roce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oprema je dobro, izgleda ocuvano, daje pregled u servisu, mozes i u neovlasteni ic ak smatras da ce bolje pogledat.

Racunaj da ima koji km vise , mozda ne bas 140 nego 180-200. IMO bitnije je stanje auta nego te brojke koje pisu na satu.

Link to comment
Share on other sites

Oprema je dobro, izgleda ocuvano, daje pregled u servisu, mozes i u neovlasteni ic ak smatras da ce bolje pogledat.
Racunaj da ima koji km vise , mozda ne bas 140 nego 180-200. IMO bitnije je stanje auta nego te brojke koje pisu na satu.
Ok, hvala na odgovoru.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...

Pripazite se ovog auta.. bija je prednji kraj razbijen i stavljeni su H7 farovi umisto xsenona (600e komad u ovlaštenom ako je dostupan), ima ostecenje na livim vratima i klima je upitna tj. Navodno je treba napunit. 

IMG-20230815-WA0004.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo je sve nagađanje preko oglasnika ali koliko se sjećam vlasnik je dugo dugo tražio duplo za taj auto i sad odjednom može za 5800... možda on zna nešto što mi ne :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.