Jump to content

Informacije o vozilima iz oglasa


Mladen

Recommended Posts

Znaci radi se o doticnom automobilu ( http://www.njuskalo.hr/auti/renault-5-gt-1.8-16v-oglas-2296981 )

i ono sto me interesira:

1. Ima li netko ikakvih saznanja o ovom automobilu?! (zovem na mob ali se nitko ne javlja)

2. Kolika je mogucnost da se na postojeci motor napravi atest?!

3. Kolika je realna cijena po Vasem misljenju?!

Hvala

post-10709-059562900 1296057406_thumb.jp

post-10709-038307600 1296057434_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam danas covjeka...

Auto je u papirima 1.1 i na taj motor ima atestiran plin,limarija je kompletno na novo radena i ispod 2300 eura covjek nebi isao!

Sad ja ga malo pitam kaj nije problem to tak kod njih registrirati,kaze nije...masina je stavljena 1.8 16v

Auto se nalazi u Pazinu!

Misljenja jel se to isplati kupiti?!

Link to comment
Share on other sites

ja nebi dao više od 1000 eura... čisto iz razloga jer je dosta star i jer je kemija sa autom toliko očita... naime tehnički pregled legalno ne može proći ;)

evo ti malo podataka o vozilu pa ispitaj s kakvim motorom je ustvari registriran:

RENAULT, R5, CAMPUS

šasija VF1C4010401605502

Link to comment
Share on other sites

Hm....znam koji je to auto i znam vlasnika....auto je vrlo uredan,za većinu hrvatskih GTT-a,GTE-a i ostalih R5 kvazi-prerada je ustvari apoteka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovo bi mogao biti i kao neki sticky u smislu zanimljivih oglasa pa da se ne otvara stalno nova tema,

vec da ovdje sluzi u nadopuni kad netko trazi informacije o nekom autu!

Ovisno o autu i poznavanju forumasi daju svoje komentare i tako...

Ja sam nasao jos nesto zanimljivo: http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-1.4-t-oglas-1359564

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jednom smo se skoro smijali izgledu dotičnog auta tu. Znam da je kriza,al ja ne bih pa kakav god da je. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ma nije bitan izgled, decko ima original branike i haubu i to bi vratio. Mene zanima jel netko upoznat s tim autom ili da ga izbjegavam u sirokom luku. :)

Link to comment
Share on other sites

Aj nemoj bolje :D

Kontam da bi mogao biti u pitanju još jedan Zrmi sindrom :D

Ovo je nesto malo ipak ekstremnije od Zrmi sindroma.Zelim biti Porsche a vozim Clia sindrom.

Antonija jesi li luda tako sta uzimat?Ostavi pilu i malo je dotjeraj sto treba i vozi

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci malo je dotjeraj? Da je pretvorim u ajkulu? :)

Nije mi bitan izgled, opet napominjem, bitno mi je da znam kako je auto vozen i odrzavan.

Link to comment
Share on other sites

nemoj to uopce tako gledat, uzmi nekog ko se kuzi u clijace i odite pogledat skupa... ako ima original sve, i ako auto valja i ako je povoljan, uzmi... ali velim, nebus nis znala dok ne vidis u zivo i dok ti neki meho ne kaze sve o autu ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa problem je sto je auto u senju i stvarno nemam pojma kako bih to izvela pa mi je palo na pamet da je netko upoznat malo vise u auto i vlasnika. I ja tako razmisljam kao ti. Hvala na prvom normalnom savjetu. :)

Cini mi se da forum ovaj topic ne izbacuje kad odes na view new content pa cu ga stavit negdje drugdje.

Link to comment
Share on other sites

e to je drugi par carapa :)

vjerujem da ima dosta cliajaca u prodaji oko Osijeka, pa probaj vise njih pogledat :)

sam se nemoj zaletit :)

prebacim ja topic u "dijelove i odrzavanje"

Link to comment
Share on other sites

vidao sam tog clia kod cure na zametu u rijeci...mislim da je jednom posteno nastradao, ali znam da je sigurno bio u 2-3 navrata kod onog ivice sta ima renault servis na divljaka...neki ga cak zovu crni...iskreno tip mi nije prepun povjerenja, jer kad sam ga doso pitat za svoj mjenjac reko je da mora motor van, iako ga svi hvale da radi odlicno, tako da vjerujem da je clio po tom pitanju u redu, ali ovaj pretjeruje sa cijenom, pa sam ja osobno odustao od tog mehota

auto vizualno cak i nije tako strasan, ali da je plastik fantastik je :D

Link to comment
Share on other sites

pa to je onaj decko sa foruma sta je nedavno otvorio topic pod nazivom recaro i jos nesto ,oce kupit 197 mi se cini,

da, to je taj decko.

sve mi to smrdi, zvao me on i onda me nakon njega zvao drugi lik iz rijeke i spustao cijenu, a broj od tog drugog lika je isti kao od ovog ciji sam oglas stavila. hihiihih. i danas sam zvala ovog drugog lika i on se ne javlja nego me onda nakon par minuta zove sa skrivenog broja.

Link to comment
Share on other sites

hihihihihi,mislio da neces skuzit,a ono vidi vraga,ako ce trebat pogledat clia,javi nece bit problem,ja se ne sjecam da je bio razbijen,tj o tom autu znam da sam 3 puta vidio uz cestu a sad ......

Link to comment
Share on other sites

hihihihihi,mislio da neces skuzit,a ono vidi vraga,ako ce trebat pogledat clia,javi nece bit problem,ja se ne sjecam da je bio razbijen,tj o tom autu znam da sam 3 puta vidio uz cestu a sad ......

hiihihh, pa da, i danas jos pitam tko je milan, a on se pravi blesav i kao ne zna, bla bla, kaze zovem za svog brata koji je u svicarskoj. :D :-P

mrzim takve mugere. :D

hvala, uzet cu u obzir ovu ponudu za gledanje auta. :)

Link to comment
Share on other sites

De nes valjda uzimat taj auto pored ovih komentara, koji su vjerujem provjereni.Pod sredjivanjem sam mislio da maknes onaj bazen na glavi motora i u kojem se kupaju svjecice

Link to comment
Share on other sites

jel ti vidis nesto sta ja ne vidim ili

u cijelom topicu nigdje ne pise nista o doticnom autu,niti da je los niti da je dobar,ja bi reko bas suprotno od vas,koliko sam skuzio decko je pomorac,znaci nebi smio imat puno km,nadalje to sta je sreden ne znaci da je ubijan,ako je bio pomorac ima novaca pa je sve i redovno odrzavano,neznam o kakvim ti informacijama pricas

Link to comment
Share on other sites

jel ti vidis nesto sta ja ne vidim ili

u cijelom topicu nigdje ne pise nista o doticnom autu,niti da je los niti da je dobar,ja bi reko bas suprotno od vas,koliko sam skuzio decko je pomorac,znaci nebi smio imat puno km,nadalje to sta je sreden ne znaci da je ubijan,ako je bio pomorac ima novaca pa je sve i redovno odrzavano,neznam o kakvim ti informacijama pricas

Joj, moja topla preporuka je da se ne obazires na njega. ;)

Vidjet cemo sta ce biti dalje, ali svaka nova informacija je dobro dosla. :):klap:

Link to comment
Share on other sites

Joj, moja topla preporuka je da se ne obazires na njega. ;)

:rotfl::hail:

I meni je palo napamet da auto možda uopće nije loš jer se svi komentari svode uglavnom na njegov izgled. Ni na myhraweb-u nitko živ nije rekao ništa konkretno zbog čega auto treba izbjegavati. Svi samo trube o izgledu :D

Link to comment
Share on other sites

:rotfl::hail:

I meni je palo napamet da auto možda uopće nije loš jer se svi komentari svode uglavnom na njegov izgled. Ni na myhraweb-u nitko živ nije rekao ništa konkretno zbog čega auto treba izbjegavati. Svi samo trube o izgledu :D

Zato sam odmah rekla da me ne zanima izgled i komentari vezani za njega.

Mada sad sve vise razmisljam o 1.6 16v. :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.