Jump to content

Informacije o vozilima iz oglasa


Mladen

Recommended Posts

nemaš tu sta puno gledati

vidi dali su zdravi pragovi rubnjaci...

spusti cjenu 500 kn i uzimaj

Link to comment
Share on other sites

... http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-2.0-dci-automatik-oglas-8308286

 

...ima neko više informacija o ovoj laguni, ovom (pre)prodavaču,...

 

Koliko sam pročitao 2.0 dci motori su pouzdani (ovaj motor od 150 KS je manje opterećen,...).

Kako su se pokazali automatski mjenjači u Renaultu?

 

I ako je točno da je od prvog vlasnika sa stvarnom kiliometražom (koja je dosta mala za dizlo i 5 godina), onda mi se čini isplativo???

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Kilometre i povijest mozes provjeriti u Starkelju i Baoticu, ne vidim jedino onaj prvi zig ciji je? Izgleda pristojno, mozda je neki leasing pa zaplijenjen ili tako nesto, tako je i moj imao jako malo kilometara i skoro sam odustao ali se na kraju ispostavilo da vlasnik nije mogao placati leasing a banka ga nije htjela uzeti natrag i auto je stajao 3 godine u garazi.

U svakom slucaju, vrijedi provjeriti jer je lijep primjerak s full opremom koji je nov kostao oko 33 000 €, a vjerujem da mu mozes i skinuti cijenu jos.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice motora, provjereno dobar. znam 2.0 dci lagunu s preko 400 tkm.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice motora, provjereno dobar. znam 2.0 dci lagunu s preko 400 tkm.

 

... :dobroje: o motoru sam pročitao samo dobro, sad me interesira Renaultov automatski mjenječ. Kako se pokazao, ima kakvih zamjerki, kvarova, ...?

 

 

Kilometre i povijest mozes provjeriti u Starkelju i Baoticu, ne vidim jedino onaj prvi zig ciji je?...

 

...meni izgleda Baotić...

 

Malo sam njuškao po netu i tu po forumu i vidim da im je to inače cijena po kojima se prodaju...

Oglasi su istekli, ali izgleda da se mogu naći...

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-2.0-dci-privilege-oglas-7625675

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-2.0-automatik-oglas-2486637

 

...ova druga se prodavala i tu na forumu...

Link to comment
Share on other sites

Imas trazilicu. S automaticima samo problemi. Koliko forumasi pisu kad krepe mijenja se cijela. Cca 2 000 eura. Malo pretrazi

Link to comment
Share on other sites

Kod automatika u Renaultu je problem sto nikad ne znas kad ce odapet. Kod Peugeota npr. znas da odlazi na 250tkm.. Obzirom da ova Laguna navodno ima 60tkm imas dosta lufta, nece prije 150tkm odapet!

Link to comment
Share on other sites

Kum ima megane 2 ph 2 1.6, 16v , automatic, sport oprema, auto je 2008, prešao je preko 100 000km, sve je u najboljem redu, auto bez mušice i problema....svakodnevno u prometu jer je čovjek invalid

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Kaj nije onda bolje uzeti GT-a i malo uložiti u ovjes?

Barem što se tiče motora...

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Ima krunicu na retrovizoru znači bogobojazan Čovjek koji te neće prevariti. Kupuj! :bigl:

Tek tada je nužan krajnji oprez!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.