Jump to content

Informacije o vozilima iz oglasa


Mladen

Recommended Posts

Da je bas povoljno - i nije. Najslabiji (atmo) dizel + prva oprema (trendline) + 170+ tkm...star 9 godina...6600 eura. Ili sam ja glup/slijep pa ne vidim da to vrijedi toliko ili...??? Nhf...

Link to comment
Share on other sites

Felge su gadne, a cijena za auto star 10 godina i toliko km sa 68ks...

Link to comment
Share on other sites

Ok,onda nije povoljno

 

Ali onda si nekad mislim,gledajuci njuskalo,auti od 5000-6600 eura,pa to je sve milina primjerci sa malom kilometrazom,od prvog vlasnika i nijedan od preprodavaca...

 

Ne branim Golfa,ali mislim da razumijete da ovaj auto nije za ganjanje,da nije za high class pokazivanje i pricanje o novoj tehnologiji,da je cudo tehnike i neznam kaj jos,vec da je to jedan pristojan primjerak,po meni dosta povoljan i obicno kad netko daje preporuku za tako nesto,ne prodaje muda pod bubrege,znaci auto po meni za danasnje prilike sasvim uredu koji ne trazi stalno servisiranje,koji nema problema sa elektronikom,koji nema problema sa diznama,netreba strahovati od raspadanja turbine,dijelovi povoljni,auto bez cvrcaka...znaci sjedi vozi i vozi...

 

Da,ipak ga branim,jer je dobar auto! :happy2:

Edited by Mladen
Link to comment
Share on other sites

Ok. Jednostavno mi se ucinilo puno previse novava za tako neki kompakt star 9-10 godina...ajd da bar nije trendline interijer i da je tdi - ne bi rijec rekao. Sve 5...ne zelim pametovati...valjda je to tako danas na hrv. trzistu rabljenih. Osobno...za 6600 eura bi si parkirao doma bolji, ljepsi, snazniji i opremljeniji auto...slicnog godista ali vjerojatno sa 60-70 tisuca km manje. Isto bi bio sjedi. ..vozi...vozi.

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Ono sto sam zelio reci,ne radi se o marci auta pa da ga sad hvalimo,nego da ima recimo i megana tog godista,u stanju kao sto je ovaj,mogao bih dati preporuku za auto.

Edited by Mladen
Link to comment
Share on other sites

Mladen, ne kazem ja da auto vjerojatno nije super za svoje godiste i kilometre jer ga inace ne bi ti preporucio ovdje, nego mi je samo totalno suludo koliko rabljeni 10 godisnjaci (bez turba koji se onda ne moze niti pokvariti:) kostaju!

Link to comment
Share on other sites

Treba ici van po auto. Ovdje je to jako skupo. Frend kupio passata tdi 2004 godiste. Otisao u njemacku po njega. Tamo ga je kostao 2200 e. Dovezao ga tu i sa svim ( putem,zoll tablicom,trosarinom..) izasao ga 3600. I regom. Auto je stanje 10 od 10. Prvi vlasnik 160 tkm vozio obiteljski covjek. Dao mu servisnu,set zimskih kotaca. Ovo je previse. Auto je trom za poluditi,oprema nikakva. To je rang 5000 e. Ne kazem da je los tehnicki i da nije ocuvan. Moj je stilo u isto takvom stanju. Godina ista. Oprema puno jača i jtd od 116 ks. Kostao je 3100. Bez rege. Nek mi neko kaze da taj golf vrijedi dva stila.

Link to comment
Share on other sites

Čekaj,ti se uopće bojiš na stilu saznati koliko ima kilometara,zar ne?!

Ne pratim bas,ali to mi je ostalo u sjećanju nekako? Koji si ono vlasnik?

Link to comment
Share on other sites

Ha ha...bas se bojim..sve me je strah.. toliki da nocima ne spavam. Da si bolje citao vidio bi da me nije tobas briga jer je auto dobar a placen je 23 tisuce kn. Sad, na koji nacin bi sad trebao objasniti sto da se ocekuje od 23 tkn? Gle,preporuka je isla za dobar auto za koji mi svi tvrdimo da je preskup. Ide kao z-750 a opreme ima kao r4 uz dodatak klime. Vani se nađe puno bolji za duplo manje novca. Uopce ne mogu ni zamisliti da vani se moze kupiti sdi obican s tom razinom opreme. Nikoga ne nagovaram da kupuje fiat stilo. To ti se sviđa ili ne ali da je auto dobar,je. U voznji pruza puno ise nego taj a duplo manje kosta.

Link to comment
Share on other sites

Koji sam vlasnik? Nemam pojima. Po onim talijanskim papirima pisali su podaci o samo jednom covjeku. Ne znam da li oni imaju prometnu kao mi pa da pisu raniji vlasnici. Mogu biti i sedmi. Sad mi je svejedno.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne serem po tvom autu,ali daj ti sad za njega daj preporuku i nekome kome želiš dobar auto AKO takav traži,kužiš?

Nemam nista protiv stila,megana,trice bmw-a,volva,honde ako me kužiš,ali ako ako za nesto das preporuku,onda i iza toga stojiš sa relevantnim podacima i stanjem!

Po meni se danas neopravdano ruše cijene rabljenih autima jer je prezasiceno tržište i ako ga hoces riješiti moraš biti u skladu sa preprodavačima koji rijetko imaju aute i skladu sa navedenim u oglasu!

A jesi kad od koga čuo da se zajebao pri uvozu? Nisi! Zasto?

Pa kako da prizna sramotu da je išao skroz gore po auto a odpeljao srot! Ispod časti u najmanju ruku!

Ja sam nedavno prodao motor,drugi vlasnik i uredni papiri i registriran...bio je ispod svih cijena u oglasu...nista...dignuo cijenu za 200 eura i otišao je ni tjedan dana nakon toga!

Eto,čudno smo tržište...kod nas se kupuju auti u zamjeni ili na leasing a u DE ili IT se nosi lova iz čarape!

Link to comment
Share on other sites

Slazem.se s tobom. Kako sam i ranije rekao,dajes preporuku za auto i nitko ne veli da je los. Covjek trazi koliko trazi i to je njegova muka i i trud koji on toliko cijeni. Kome se sviđa nek kupi. Ja velim da je to skupo. I meni je bilo tesko shvatiti to kad sam svog megane prodavao. Prvi vlasnik sam bio. Dao sam za njega s kamatama 136 tkn. Nisam mogao dobiti nakon 6.5 godina ni 24 tkn. Sve jedan servis napravio,metnuo nove gume i novi akumulator. Jbg. To je tako. Vani su cijene realnije jer im je standard visok. Taj je golf dobar kao i moja corsa kojoj je moja zena tako reci prvi vlasnik. 2008 godina a ima 32700 km. No da vrijedi puno,ne.

Link to comment
Share on other sites

Po meni se danas neopravdano ruše cijene rabljenih autima jer je prezasiceno tržište i ako ga hoces riješiti moraš biti u skladu sa preprodavačima koji rijetko imaju aute i skladu sa navedenim u oglasu!

A jesi kad od koga čuo da se zajebao pri uvozu? Nisi! Zasto?

Pa kako da prizna sramotu da je išao skroz gore po auto a odpeljao srot! Ispod časti u najmanju ruku!

 

 

Ma ne samo kod uvoza, već u ovom podneblju, kad ih pitaš, ljudi voze ili škart koji je 360 dana godišnje u servisu ili tehnički dragulj koji proizvodi gorivo. Valjda kad iskeširaš tolike pare za nešto (ili digneš kredit na x godina), postaneš emotivno vezan za to, tko zna...Ovaj mali dio ljudi koji je objektivan prema autima su, naravno, auto-mehaničari :D

Link to comment
Share on other sites

Ma ne samo kod uvoza, već u ovom podneblju, kad ih pitaš, ljudi voze ili škart koji je 360 dana godišnje u servisu ili tehnički dragulj koji proizvodi gorivo. Valjda kad iskeširaš tolike pare za nešto (ili digneš kredit na x godina), postaneš emotivno vezan za to, tko zna...Ovaj mali dio ljudi koji je objektivan prema autima su, naravno, auto-mehaničari :D

tako je. Bas sam svog meganea spominjao koliko sam izgubio. Trebao sam ga voziti 7 god,ne odrzavati ga i ulje mozda jednom promijeniti. Nista od diskova,plocice samo kad skroz potrosim a zupcasti ni cuti. Tada ga ispolirati i prodati. Ovako sam ga odrzava i kupovao dijelove za drugog koji se samo nasmijao. Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Po meni ovako na slikama izgleda odlicno,Ph2 sto je super, taj motor s automatikom ne moze trositi kao moj 2.2dci a prednosti automatika shvatis tek kad ga malo vozis, divota! Kilometre treba povjeriti, a cijena mi se cini previsoka za bar 10000kn, naravno obzirom na trzisnu situaciju, iako je taj auto nov kostao oko 220000kn ako se ne varam! Ja bi ju uzeo u obzir svakako!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Za onog Golfa SDI

 

Na kraju prodan za 6700eura,digli cijenu na 6800,dosli covjek srednijh godina sa zenom,pustio mu 100 eura za srecu i ode golf za 6700 eura.

Moze biti da je iznimka,prvi koji je dosao i pregledao auto,ozbiljan kupac koji se nagledao dva mjeseca prije svakakvih kao sto sam kaze,prezadovoljan sa stanjem i sve ovog SDI,sto znaci da ipak nije bio macak u vreci,preprodaja ili tako nesto...

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno. Neću sada napisati u kojim autima bi se sada sve radije vozio za 6700 ojra, samo ću reći da je kupac - *****. Ma ništa. To samo ovdje može toliko koštati. Eventualno još BiH ili Srbija.

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da je bas povoljno - i nije. Najslabiji (atmo) dizel + prva oprema (trendline) + 170+ tkm...star 9 godina...6600 eura. Ili sam ja glup/slijep pa ne vidim da to vrijedi toliko ili...??? Nhf...

Vrijedi, ali samo na balkanu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 8 months later...

Zna li netko nesto o ovoj Laguni?

Njuskalo br. oglasa  8650137 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.