Jump to content

Karike Renault 5 GT Turbo


roki_actros

Recommended Posts

Pozdrav svima. Interesuju me iskustva sa karikama za Renault 5 GT Turbo.. Imam u ponudi Mahle, Goetz, Kobel schmidt, Tarabusi. Sta izabrati? Sta se pokazalo kao dobro rijesenje? Unaprijed zahvalan. Srdacan pozdrav.

Edited by roki_actros
Link to comment
Share on other sites

Ja sam za Tarabusi bez "H". :plazi: Dosta sam se raspitivao kad sam sebi slagao motor...

Premda sa KS-om ne mozes pogrijesiti.

Link to comment
Share on other sites

@ jure: Rjeseno tarabusi shefe :bigl: Malo sam citao kod Engleza pa ih i oni hvale..

@ Mladen: Cuh da su "tvrde" kao i mahle..

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko od ekipe za mene/nas novopecene u turbo vodama napisati listu dijelova sa proizvodjacima koje su uzimali pri sklapanju motora, a moze i ostale mehanike(amortizeri, kocnice i td...)? Da bude pod sticky i da ne lupamu glavu i ne postavljamo milion pitanja...:nezna: Vjerovatno ce i meni trebati pa bih volio na vrijeme da znam kako i sta.....

Link to comment
Share on other sites

slazem se tarabusi su dosta kvalitetne al karika ko svaka nova karika nema ganjanja do slijedecih 10 k km

Izbaci jednu nulu na kraju svoje teorije i onda je to otprilike kao u praksi. Znaci, ne 10.000 km vec 1.000 km.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.