Jump to content

Kasko osiguranje - vrijednost vozila


AnArChY

Recommended Posts

Ne, rekli su mi bas D. Kod Triglava imam. Ne kuzim se bas u te kombinacije.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • njambrosic

    13

  • dalibor s

    12

  • Ico_Zg

    4

  • Zrmi RS

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije puno

ali cisto sumnjam da možeš imati neogranicen broj steta

bez da ucestvuješ možda 2 više od tog nevjerujem.

Link to comment
Share on other sites

A cuj, rekao mi je to najpoznatiji autolimar u nasem kraju, al budem pitao kod osiguranja, imam neku vezu na Triglavu.

Jedino mi nije jasno kaj meni znaci potpuni kasko, a zamjenim jedan far i vec bi trebao doplatiti kod druge stete skoro 2 tkn. Nek se oni jebu. Obecali bi sve.

Link to comment
Share on other sites

Potpuni kasko ti znaci da je sve osigurano

znaci netko ga ukrade osiguranje placa

netko ti razbije auto a neznaš tko placaju

netko ga izgrebe placaju

izletiš sa ceste i shebeš auto isto placaju

ukoliko imaš preko 0.5 alkohola ne placaju

policiju zoveš ukoliko pogodiš i skršiš znak jer i njega ti oni placaju

ukoliko nisi ništa oštetio nego samo auto netreba zvati policiju jer ti placaju....

jbg sve to vrjedi samo jednom u godini da naplatiš sa police

u ostalim placanjima steta i ti sudjeluješ

zato kad imaš nešto za naplatiti uvjek gledaš da to bude pred istek police

i ja imam isto kasko na svom autu

na haubi je jedna udubinica jbg netko nešto bacio neznam

nemam namjeru za to koristiti kasko neka stoji tako

do pred isteka police

ako nebude ništa, onda cu to prijaviti nikad neznaš

danas sutra sta se veceg može desiti

pa da onda sudjelujem u šteti

za sta zbog jedne udubinice na haubi.

tako i ti vjerojatno nisi mislio

nego si prijavio far vjerojatno izgreban ili oštecen od kamencica

jbg netreba koristiti kasko bezveze

ako je nešto za promjeniti promjeni ali

ako tako može stajati neko vrjeme cekaj.

ti pitaj za tu kombinaciju ali cisto sumnjam da ce placati više šteta

možda te i osiguraju jednu godinu i budu placali drugu vjerojatno nece

ili ce cjena police otici u nebo.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Stigao mi je novi auto i u akciji je dodatno polica obaveznog osiguranja. Naravno uzimam i kasko pa ako netko od vas radi u osiguranju i nudi povoljnu ponudu može u PM.

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš više automobila jel ima popusta na kasko?

ima

kasko nije osnovno pa kao takvo

možeš dobiti popusta na prvu policu, drugu ili koliko god hoceš

Link to comment
Share on other sites

+ako ih imas vise i na sve njih kasko, dobivas i popust zbog vise vozila. 5-10% na kolicinu. A na obavezno mozes dobiti i flotni popust.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav

 

Da li je tko imao slučaj totalne štete na autu?

Zanima me procedura toga, auto je star mjesec dana ima 2k km. Došlo je do nesreće u kojem je otišao cijeli prvi kraj, getriba, farovi, hauba, instalacije ,savila se šasija, svi kileri popucali, sva crijeva i dosta toga drugoga.U servisu su rekli da je šteta cca u grubo 100 000, a auto sam platio 150 000, tj još nisam. Što za njih znači totalna šteta? više od 70% štete u vrijednosti auta? I kakve su šanse da dobijem novi auto? Još se mi nisu slegli svi događaji do nesreće i nisam čiste glave. Naravno kao i svi nebi htio da se auto popravlja već novi auto, na što možda trebam pripaziti, ili će sve proći glatko po proceduri. I navodno da imam tu prvu godinu neki pojačani kasko kojega sam dobio gratis pa nisam previše obraćao pozornost i nisam zamišljao takav scenarij.

Link to comment
Share on other sites

Velike su ti šanse  da dobiješ novi auto i ustraj u tome! To nam je donijela EU... Nemoj da te obrlate ;)

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da je jako neugodna situacija,ne pristaj na nikakve nagodbe,savjetujem ti da se posavjetujes s odvjetnikom,tako ces nesto i za ozljede izvuc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Koliko ja sudjelujem i od koje cijene kaska za drugu stetu na vozilu? Naime prva je bila retrovizor cijeli s ogledalom i tu je cijena malo presla cijenu kaska. Moj kasko koji plaćam iznosi 2362,00kn. Sad mi je pukla sajba. Zanima me od koje cijene kaska i koliko posto imam ucesca u toj drugoj steti. Neznam koju cijenu gledam jer ih ima nekoliko na kasko polici a idu redom:

1. Potpuni kasko s rizikom krađe 7100,00kn, pa onda ispod pise minus 3692 kn.

Dolje mi pise onda ukupna premija 3408kn i minus popusti i bonusi koji su 1261kn. Porez na premiju je 214 kn i onda imam ukupno za platiti 2362kn. Od koje cijen onda ide ucesce i koliko?

Link to comment
Share on other sites

Sudjelujes u iznosu stete, ne u cijeni kaska. Znaci odredjeni dio zamjene sajbe moras ti platiti, a to bi ti trebalo pisati u polici koliki je tvoj udio u slucaju druge stete

Link to comment
Share on other sites

Nije tocno. Sudjelujem od punog iznosa dakle bez ikakvih bonusa. Dakle od 7000kn

Link to comment
Share on other sites

Ok. 

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.