Jump to content

Silikonska crijeva Renault 5 GT Turbo

roki_actros

Recommended Posts

roki_actros

Kolege Turbasi i oni koji imaju iskustva..Dosao sam do faze kupovine crijeva za motor..Zelim staviti sva silikonska crijva..Trenutno stanje istih je haoticno te su samo za baciti u smece..Koliko sam do sada uspio vidjeti, motor je neka cudna kombinacija PH1 i PH2..Ima li razlika u crijeva PH1 i PH2 ? Na E-bay-u vidim neka silikonska 14 dijelna crna za 300 $ .. Kakva su vasa iskustva? Imate li nesto za preporuciti ili pak netko moze nabaviti? Unaprijed zahvalan. Srdacno vas pozdravljam.

Nemas brige s tim, ASI je odlican npr. Samo se cuvaj carine i postarine, ja sam kupio i dva za boost, pa su odvojeno nabili carinu,za ovih 14 i za ova druga dva, a shippinga sam imao samo oko 400kn!

Al to ti je prakticki jedini izbor ako zelis zdravi zatvoreni sistem :dobroje:

roki_actros

Eh super, hvala..Znaci pored ovih 14 trebaju mi jos 2 za bost ili jos nesto vise osim 14 + 2 ?

PS. Crna su skuplja za 100$ ne znam zasto...

Edited by roki_actros
roki_actros

OK super, hvala kolega :hail: Jos samo da razjasnim ima li razlike izmedju PH1 i PH2 crijeva i sve 5 :dobroje:

Edited by roki_actros

Ja sam kupio neke kineze.Cak sam i poprilicno zadovoljan osim sa bojom(htio sam crna).Jedino sto im je lose su odzracnici i treba neka crijeva skratit.Odzracnike se lako rijesi sa malim okruglim gumicama.Sva crijeva od vode i zraka su me ispala oko 130dolara plus dostava.

ja sam platio 200 dolara 14 komada + 119 dolara boost. mislim da je shipping bio 50 - 60 dolara. na to sam platio 30% carine (rezervni auto dijelovi po katalogu ch) i 23% PDV.

Još me guza boli od hr davanja :lool:

roki_actros

@GTT :ljut: majku im odrase kozu...

@ZGR5GTT: Vidim imaju neka od 199 $ med i caj :bigl: A ova ASI su 299 $ ..Koliko vidim Kineza nema u crnoj boji :ljut:

roki_actros

Netko mi vec rece da su ista crijeva, no ne mogu nista tvrditi jer nisam vidio niti jedna niti druga..Valjda se ova od 199$ prave u Kini a ova od 299$ u Japanu ili Korei..

ima i crnih samo ih treba cakat.od zraka su mi crna a od vode plava.to ovak nekak izgleda za sad.

post-50-088098800 1298817458_thumb.jpg

Hrvoje kad si peticu kupio?? :plazi: :plazi: :zubo:

nego Domagoj reci mi ti si platio 130 usd sva crijeva(od vode i boost) ili ??

Edited by živac

PH1 samo nema na crijevu od turba do IC-a onaj otvor za overboost senzor. Ovo ostalo je isto.

Hrvoje kad si peticu kupio?? :plazi: :plazi: :zubo:

nego Domagoj reci mi ti si platio 130 usd sva crijeva(od vode i boost) ili ??

Sa krivog sam odgovorio :tup:

Crijeva od vode 85dolara(15crijeva)

Crijeva od zraka 38dolara(82 komada)

Znaci 123dolara sva crijeva.

roki_actros

@jure: Hvala puno :dobroje:

@ZGR5GTT : Jesi li to preko E-baya kupovao ili kako? Bio bih ti zahvalan na nekoj informaciji po pitanju mjesta kupnje :dobroje:

Edited by roki_actros

preko kineza koji se zove winny :laugh: da vam kazem ostale cijene koje su smijali bi se.

dat cu vam njegov email pa narucujte.

Ovo je dzabe! Di si to narucio? :)

imaju i hladnjak vode za tvoga willija :laugh:

roki_actros

@ZGR5GTT: Aj' tako ti Boga daj nam E-mail usreci nas :bigl: Unaprijed smo ti zahvalni :dobroje: Ima li taj kinez jos sta zanimljivo?

El Bayanero

Jesu li ista crijeva kod R5GTT i R11T? Malo sam gledao. cini mi se da je kod 11T drugacija crijeva za IC i da je duze crijevo koje ide od pumpe do hladnjaka. Pomoc.....

@Roky, ako su ista mozda da slozimo GB:fucka:

roki_actros

@El Bayanero: Moze...Hoce i Zivac, pa taman 3 seta idemo ako hocete?

@ZGR5GTT: Hvala puno :hail: :hail: :hail: Zasluzio si minimalno gajbu Zuje :bigl:

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..