Jump to content

Silikonska crijeva Renault 5 GT Turbo


roki_actros

Recommended Posts

Kolege Turbasi i oni koji imaju iskustva..Dosao sam do faze kupovine crijeva za motor..Zelim staviti sva silikonska crijva..Trenutno stanje istih je haoticno te su samo za baciti u smece..Koliko sam do sada uspio vidjeti, motor je neka cudna kombinacija PH1 i PH2..Ima li razlika u crijeva PH1 i PH2 ? Na E-bay-u vidim neka silikonska 14 dijelna crna za 300 $ .. Kakva su vasa iskustva? Imate li nesto za preporuciti ili pak netko moze nabaviti? Unaprijed zahvalan. Srdacno vas pozdravljam.

Link to comment
Share on other sites

Nemas brige s tim, ASI je odlican npr. Samo se cuvaj carine i postarine, ja sam kupio i dva za boost, pa su odvojeno nabili carinu,za ovih 14 i za ova druga dva, a shippinga sam imao samo oko 400kn!

Al to ti je prakticki jedini izbor ako zelis zdravi zatvoreni sistem :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Eh super, hvala..Znaci pored ovih 14 trebaju mi jos 2 za bost ili jos nesto vise osim 14 + 2 ?

PS. Crna su skuplja za 100$ ne znam zasto...

Edited by roki_actros
Link to comment
Share on other sites

OK super, hvala kolega :hail: Jos samo da razjasnim ima li razlike izmedju PH1 i PH2 crijeva i sve 5 :dobroje:

Edited by roki_actros
Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio neke kineze.Cak sam i poprilicno zadovoljan osim sa bojom(htio sam crna).Jedino sto im je lose su odzracnici i treba neka crijeva skratit.Odzracnike se lako rijesi sa malim okruglim gumicama.Sva crijeva od vode i zraka su me ispala oko 130dolara plus dostava.

Link to comment
Share on other sites

ja sam platio 200 dolara 14 komada + 119 dolara boost. mislim da je shipping bio 50 - 60 dolara. na to sam platio 30% carine (rezervni auto dijelovi po katalogu ch) i 23% PDV.

Još me guza boli od hr davanja :lool:

Link to comment
Share on other sites

@GTT :ljut: majku im odrase kozu...

@ZGR5GTT: Vidim imaju neka od 199 $ med i caj :bigl: A ova ASI su 299 $ ..Koliko vidim Kineza nema u crnoj boji :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Netko mi vec rece da su ista crijeva, no ne mogu nista tvrditi jer nisam vidio niti jedna niti druga..Valjda se ova od 199$ prave u Kini a ova od 299$ u Japanu ili Korei..

Link to comment
Share on other sites

ima i crnih samo ih treba cakat.od zraka su mi crna a od vode plava.to ovak nekak izgleda za sad.

post-50-088098800 1298817458_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hrvoje kad si peticu kupio?? :plazi: :plazi: :zubo:

nego Domagoj reci mi ti si platio 130 usd sva crijeva(od vode i boost) ili ??

Edited by živac
Link to comment
Share on other sites

PH1 samo nema na crijevu od turba do IC-a onaj otvor za overboost senzor. Ovo ostalo je isto.

Link to comment
Share on other sites

Hrvoje kad si peticu kupio?? :plazi: :plazi: :zubo:

nego Domagoj reci mi ti si platio 130 usd sva crijeva(od vode i boost) ili ??

Sa krivog sam odgovorio :tup:

Crijeva od vode 85dolara(15crijeva)

Crijeva od zraka 38dolara(82 komada)

Znaci 123dolara sva crijeva.

Link to comment
Share on other sites

@jure: Hvala puno :dobroje:

@ZGR5GTT : Jesi li to preko E-baya kupovao ili kako? Bio bih ti zahvalan na nekoj informaciji po pitanju mjesta kupnje :dobroje:

Edited by roki_actros
Link to comment
Share on other sites

preko kineza koji se zove winny :laugh: da vam kazem ostale cijene koje su smijali bi se.

dat cu vam njegov email pa narucujte.

Ovo je dzabe! Di si to narucio? :)

imaju i hladnjak vode za tvoga willija :laugh:

Link to comment
Share on other sites

@ZGR5GTT: Aj' tako ti Boga daj nam E-mail usreci nas :bigl: Unaprijed smo ti zahvalni :dobroje: Ima li taj kinez jos sta zanimljivo?

Link to comment
Share on other sites

Jesu li ista crijeva kod R5GTT i R11T? Malo sam gledao. cini mi se da je kod 11T drugacija crijeva za IC i da je duze crijevo koje ide od pumpe do hladnjaka. Pomoc.....

@Roky, ako su ista mozda da slozimo GB:fucka:

Link to comment
Share on other sites

@El Bayanero: Moze...Hoce i Zivac, pa taman 3 seta idemo ako hocete?

@ZGR5GTT: Hvala puno :hail: :hail: :hail: Zasluzio si minimalno gajbu Zuje :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.