Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Caka je u tome što se dosta ljudi (ne samo na ovom forumu) konstantno raspituje o nekim autima iz oglasnika a nit ga misle uzeti nit imaju novce nit im bilokakva informacija išta znači jer uglavnom nisu kupci. Ja primjerice, kad se počnem raspitivati za neki konkretni auto ili model - vjerojatno ću ga kroz mjesec dana parkirati doma. Prije nego imam novac i prije nego krenem u to mislim da nema smisla da se raspitujem. Imho, naravno...

Link to comment
Share on other sites

Neno je recimo jako ozbiljan kupac. Ko zna možda se već vozi u tom sportu pa nema vremena pisat :D 

Link to comment
Share on other sites

To je čiča barba na garden mallu smo ga upoznali ...stariji covik auto prilika i slika sjecam se da je reka da mu je to 3auto u familiji

Link to comment
Share on other sites

U neku ruku je dobro da se piše. Naime imam namjeru kupovati nešto oko 200ks slijedeće godine u 5 mjesecu i već sad polako u ovim temama o meganeu u cliu skupljam info koji je bio razbijen, koji je letio s ceste i sl... 

Ja se samo nadam da će biti ovakvih prilika biti i slijedeću godinu negdje u 5. mjesecu. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne radi se o Megane sport modelu...ali isto je Megane i isto turbo benzin samo "malo" slabiji od sport-a...i više onako, ženskast. :D ...nekakav info...???

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-cabriolet-2.0-16v-turbo-oglas-6395202

 

 

 

A da ne budem skroz offtopic...ima li kakva caka s tim više puta spominjanim RS 225 sa 40 i kusur tisuća km od starijeg čovjeka - ili se zbilja takvi auti tako teško trže???

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-16v-turbo-oglas-13599829

 

 

Moram podhitno nešto uzeti a htio bi (ako je moguće) neki dvo/trovratni Renault s turbo-benzincem...nisam nikad imao benzinca s puhalicom pa eto.

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma ali ovaj 225 mi se čini skroz ok. A koji će ti vrag taj CC sa 170ks? Uzmi 225 isto ti troši, al bar ima gušta, i nije gey :D Po meni je 225 dosta atraktivniji... 

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma ali ovaj 225 mi se čini skroz ok. A koji će ti vrag taj CC sa 170ks? Uzmi 225 isto ti troši, al bar ima gušta, i nije gey :D Po meni je 225 dosta atraktivniji...

...kažen ti...nisan nikad ima turbo benzinu pa su mi oba zanimljiva. A danas ta gej-šema ispada skroz u redu pa ako mi ne bude išlo sa ženama - uvik se mogu pribacit u ove šta vole prangiju...ne moran minjat auto. Lol...

xD xD

...a ta 225-ica mi je trenutno iljadu eura van budžeta a i nisan nikad bija baš previše oduševljen izgledom Meganea 2 straga. Ali...eto, nije isključeno...

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Evo vam pederski auto. Mujo veli da geyevi voze Ferrarije po Monte Carlu :) Sjednem poslije CC-a na chopper i onda sam kao razbijac.. Mos mislit...

 

Moj glas za cabrio.

 

post-7258-0-78995300-1417342667_thumb.jp

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

Olakotna okolnost su vremenske (ne)prilike koje ti idu na ruku kod obaranja cijene cabria, pa eto...

Link to comment
Share on other sites

Cabrio ak bu dečke bario.

 

Megane, da mu ćuka stane.

 

renault_megane_r26r_black.jpeg

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Olakotna okolnost su vremenske (ne)prilike koje ti idu na ruku kod obaranja cijene cabria, pa eto...

Baš to. Em je Renault em karoserijska izvedba koja se ne traži baš i jos ktome turbo benzinac a ljudi kad čuju turbo i benzin - u glavi im se vrte cifre od 10-15 litara...

Cabrio ak bu dečke bario.

Megane, da mu ćuka stane.

renault_megane_r26r_black.jpeg

Ma ja se ionako ne mogu voziti s vjetrom u kosi jer sam ćelavac...a i ne bi se baš kod mene previše potrošio motor od krova...to bi 99% vremena bilo s dignutim krovom.

A taj Megane 225...ne bi to bio nešto ekstra brz auto samnom za volanom...iskreno skoro pa mi svejedno 170 ili 200 ili 225 konja. A i po 225 bi mogao tek iza 1.1.2015. a po CC mogu odmah sutra...

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Kaj pitaš kad si već donio odluku? ;)

Pa pitao prvotno za CC...a usput i za Megane jer se dugo vrti po oglasima a na papiru je vrhunski...km...cijena...deda...prvi vlasnik itd. Nisam donio odluku...samo RS nije bio u planu...ali...

Link to comment
Share on other sites

A gle, sve ima svoje razloge...tako valjda i ovaj zašto je u oglasniku tak dugo...:)

E pa to me zanima...nije baš da mi je Zagreb iza ugla za otici vidjeti auto - racunam mozda je netko bio...

Link to comment
Share on other sites

Nazovi čovjeka, dogovori se sa BBTT i neka dođe na pregled kod njih i nek vide kaj je s autom. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guza rs-a ti se ne sviđa, a cc-a (koja izgleda kao škrinja za meso) je kao lijepa...

ja bih izabrao rs

Link to comment
Share on other sites

E pa to me zanima...nije baš da mi je Zagreb iza ugla za otici vidjeti auto - racunam mozda je netko bio...

 

Sutra-preksutra ću ti ja reć sve što te zanima ako ga ne kupim.

Link to comment
Share on other sites

Coupe ne budi lud. Jedamput u 2 miseca će ti doć stisnit gas, a ono anemija i ništa se ne događa. Ja osobno mislim da je puno ljepše vozit jači auto, pogotovo šta uvik imaš snage za pretjecanje, a i sport je ugođeniji za malo bržu vožnju po zavojima, možda kod žena više pali CC ali ja bi uvik kupova za sebe a njih ko j**e :D

 

Pričekaj misec-dva i kupi pravu stvar :D 

Vozija si sporta,znaš da je dobar feeling. Ako ti treba auto za pribacivat se kroz misec - dva, javi riješit ćemo ti nešto!

Link to comment
Share on other sites

Coupe ne budi lud. Jedamput u 2 miseca će ti doć stisnit gas, a ono anemija i ništa se ne događa. Ja osobno mislim da je puno ljepše vozit jači auto, pogotovo šta uvik imaš snage za pretjecanje, a i sport je ugođeniji za malo bržu vožnju po zavojima, možda kod žena više pali CC ali ja bi uvik kupova za sebe a njih ko j**e :D

Ma znan sve...al nemaš brate više di stisnit auto. Neman pojma ni sam sta bi uzea...gleda san twingo neki ka kišobran ovu zimu pa dogodine nešto bolje - al opet sad san ubra taj CC i čini mi se ok cifra a o autu nista ne znan...nije mi auto za vatat priglupe maloljetnice - jebate, 33 godine iman...lol.

Evo pogledat ce Neno ovog Megana. A ako ga ne kupi on onda 99.9% necu ni ja jer znaci da nije dobar, hehe.

Link to comment
Share on other sites

Ma Neno je picajzla, njemu ce presudit los tvornicki var na muldama :-P

A nista, sretno sa kupovinom, i javi kad utrzisda te mozemo zajebavat :D

Link to comment
Share on other sites

Coupe ne budi lud. Jedamput u 2 miseca će ti doć stisnit gas, a ono anemija i ništa se ne događa. Ja osobno mislim da je puno ljepše vozit jači auto, pogotovo šta uvik imaš snage za pretjecanje, a i sport je ugođeniji za malo bržu vožnju po zavojima, možda kod žena više pali CC ali ja bi uvik kupova za sebe a njih ko j**e :D

Pričekaj misec-dva i kupi pravu stvar :D

Vozija si sporta,znaš da je dobar feeling. Ako ti treba auto za pribacivat se kroz misec - dva, javi riješit ćemo ti nešto!

Mislis da ovi 2.0T neide sa mista

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.