Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

 

Ovaj R26 je u krivoj boji i ima previše km za mene(da ne bi krenule rasprave oko km).

Po meni savrsen, crni sa tamnim felgama i crnim Recaro sicevima, jedino sto odudara su klijesta ali ona se ipak moraju isticat.

Pravi ratnicki izgled :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Crn ko duša :taz:

 Ja bi i kljesta u crno okrečio :hdbg:

Meni km ne smetaju ako je auto na mjestu, cijena mi smeta..da je 3kile eura sad bi upalio kravu i krenuo po njega :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Bijeli megane onaj 250 je prodan...lik me zavlaci cijeli vikend,ponudio sam mu 1000 2000€ vise nego što traži ,i lik kaže da ne može sada odustati...Javio sam mu se odmah cim je oglas praktički izasao u srijedu ... nek si pusi kuki. Odustajem od kupnje megana rs

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Bijeli megane onaj 250 je prodan...lik me zavlaci cijeli vikend,ponudio sam mu 1000 2000€ vise nego što traži ,i lik kaže da ne može sada odustati...Javio sam mu se odmah cim je oglas praktički izasao u srijedu ... nek si pusi kuki. Odustajem od kupnje megana rs

Šteta.. 

Link to comment
Share on other sites

Cijena je :lool: 

A najjače mi je što ne napiše kilometražu u oglas?!? Felge ružne i ne stoje nikako... 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po cijeni je njegov 1000%

a sto se tiče felgi nebi mi smetalo ni da je na celicnima kad bi cijena bila normalnija 

Link to comment
Share on other sites

Marek  16890 ti mogu ponuditi za njega i vozim ga doma ?, felge i sve to si ostavi ?.Može i sve stock na njemu ?. I rješim te jedne brige doma?

Link to comment
Share on other sites

Dobro se drži obzirom na godine

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Volk, Rota, JR i slične felge su posebne, nekome su super, nekome ružne...kao i Juke :D

 Po mom mišljenju izvrsno izgleda auto s istima!

Link to comment
Share on other sites

Koliko je kostao taj auto kad je bio novi?

Link to comment
Share on other sites

Cijena je :lool: 

A najjače mi je što ne napiše kilometražu u oglas?!? Felge ružne i ne stoje nikako... 

Piše

80tkm, uredan i održavan auto

Link to comment
Share on other sites

Koliko je kostao taj auto kad je bio novi?

Čini mi se oko 220 tkn

Link to comment
Share on other sites

Marekk ima 55 godina? U cemu je tajna? Organska hrana? Bogat sexualni zivot? Zagorski zrak? Litra i voda? :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ima vise dijelova od mene, pa nije nikad mapiran :D 

Link to comment
Share on other sites

Marekk ima 55 godina? U cemu je tajna? Organska hrana? Bogat sexualni zivot? Zagorski zrak? Litra i voda? :D

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

zagorski tudum

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

16700 ? ? @Marekk 

Pošto tata vozi i prodaje auto možda ga dade jeftinije ???

 

Gdje je nestao takav zuti 265 ili 275 čak sa akrapom što je testni bio u rnh ? Redizajn napred bio sa velikim renault znakom ? 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.