Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

daj netko zovi takve likove i baci sprdnju, pa da se malo smijemo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 09. 05. 2020. at 13:29, mata73 said:

Ako ovaj vozi onda ce i Megance biti ko nov ako ga je propisan majstor propustio kroz ruke20170406_151542.jpg20170406_151558.jpg

 

On 24. 05. 2020. at 18:17, Vox2 said:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-r-2.0-t-265-cup-recaro-32000-km-top-stanje-oglas-31214849

 

Mislim da je to taj :)

broji kilometre. Lijepo ga je vidjetu u pokretu i cuti 

20200524_181638.jpg

 

Ono gore da je složeno u ovo dolje ili u išta što vozi?

Kak jbte :D

Link to comment
Share on other sites

Glava u torbi ako su je isti auto na obje slike.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Optimista said:

Glava u torbi ako su je isti auto na obje slike.

Nije isti, na prvoj slici je neki auto s 5 vrata...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neki sa uzdužnim motorom i zadnjim pogonom je ovaj sameljeni..nisam proučavao dalje

Link to comment
Share on other sites

Na slici je BMW 5, složen i vracen u DE i nakon 4tj prodao se u auto kući.

Nisam siguran ali mislim da je pisalo unfallfrei.

 

Da ne bi mislili da tog nema kod nas.

Renault Trafic imao je 520 km kad je imao štetu 186.000 kn.

Popravljen kod ovlaštenog, vožen kao prezentacijski i prodan novom kupcu bez ikakve evidencije o šteti.

 

Evo ovaj ima rasjed na podnici ko Marijanska brazda.

Stari vlasnik bit ce zadovoljan a novi jos zadovoljniji jer ce imati auto s 17.500 km i nece ni posumnjati u totalku.

20200619_143938.jpg20200619_144017.jpg20200520_130654.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ono sto mene zanima jest ako se dobro to povari, popravi, sve novo stavi, koliko je takav auto zapravo losiji od neudarenog? Tj koliko je sasija slabija, ako je. Govorim o jebenim varovima i nekome tko zna sto radi. 

Link to comment
Share on other sites

Ako netko zna što radi onda će raspertlavat zavar i novi dio tuda zavarit, jer znamo da dobar var ne popušta.
A to je bitno jer su deformacijske zone ostale pa samim tim nema razloga da takav auto ne bude siguran, vjerojatno ne kao neudaren.
Naravno sam rađe vozim neudaren, ali promjenjen blatobran, vrata ili haubu ne smatram da je auto manje siguran.

Link to comment
Share on other sites



Pojma nemam. Do sada su se pokazali vrlo točni. Evo recimo za ovaj talisman:
LINK - Backup
Evo sa AutoDNA report:
 
Malo kilometrići vraćeni, ...


Taj Talisman je kod onog klosara Kramara kod Nürnberga? Lik je nas :-)

Bjezi koliko te noge nose.
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Zrmi RS said:

Ono sto mene zanima jest ako se dobro to povari, popravi, sve novo stavi, koliko je takav auto zapravo losiji od neudarenog? Tj koliko je sasija slabija, ako je. Govorim o jebenim varovima i nekome tko zna sto radi. 

Takav auto koji se složi kako Bog zapovijeda onda nejde na prodaju... U pravilu se sve sfušari u vražju mater, malo šta baš lupa nakon što sve sastaviš moraš popravit... I onda na šoder i nediraj da nerikne neš drugo u međuvremenu 😁💲

Čak i da ideš sve slagat... Taj auto moraš vozit bar mjesec dana da čuješ šta sve od dijelova je dobilo lufta... Jebeš karoseriju... 

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam upoznat a mislim da jesam svaki jače udaren rijetko ostaje kod vlasnika. Uglavnom se prodaje za male novce ekipi koja se bavi time i ima dijelova. Nakon popravka odmah ide u matičnu zemlju na prodaju.
Uglavnom tako se kupuju auti C ili D segmenta na kojem se u pravilu zarađuje par tisuća do par desetaka tisuća eura.
Prije 2mj vidio sam dobro deformiran Maserati SQ4. Došao iz DE na popravak u HR.
Uloženo 27.000€, zarada ce biti 35-40 k €.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 09. 06. 2020. at 19:55, MB104 said:

Zna netko šta o ovom autu?
Ponuda mi se čini "i više nego dobra" 😅


https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gt-sport-205-edc-automatik-f1-automatik-oglas-30707160

Evo znam ja
image.thumb.png.e832f18b6e2ef68173c77907a733297f.png

Šta da vam kažem? Bio sam u pravu. Novi vlasnik ga već prodaje (podudara se broj šasije):
https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gt-edc-oglas-33272060

Izbjeći ovaj auto u ŠIROKOM luku

Također, opet piše "drugi vlasnik", a vide se druge tablice što ga čini minimalno trećim vlasnikom s obzirom da je uvoz iz Italije. 

BACKUP za one koji čitaju za par mjeseci-godina, a dotični uklone oglase:
Prvi: https://i.imgur.com/G4t2b33.png
Drugi: https://i.imgur.com/j0Rt8Ev.png
VF1RFB00458098863 ZG5187HT RI9597OP Renault Megane GT EDC

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ništa čudno za Njuškalo i ostale oglasnike u današnje vrijeme. Baš sam nedavno vidio 5 godina star Porsche Cayman koji košta više nego novi novcati u Porsche Hrvatska ili kako već. Pa onda Leon Cupra star 7 godina za cijenu 80% novoga, itd. Svuda je tako, i Meganei i svi ostali. Pojma nemam šta je tim ljudima. A možda se stvarno vode onom mišlju da je to uvijek tražena roba koja sada polako nestaje pa onda s cijenama mogu kako hoće. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@macan Svaki auto će pokazati 15+ nakon dobrog ganjanja. Realna potrošnja je ipak niža

Link to comment
Share on other sites

A tek 1.8? Auuu[emoji856]

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2.0t cuclaju 35 na stazi ;) iz prve ruke

Link to comment
Share on other sites

Valjda je cijena takva iz razloga što kad nešto prodaješ na Njušci svatko pita koja je zadnja cijena bez da i vidi auto. I očekuje da mu spustiš par tisuća eura. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.