Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

a u biti to je predzadnja cijena, jer očekuje kad ga vidiš osobno da spustiš još malo

Link to comment
Share on other sites

Pa ovaj RS je kao novi kod nas koštao s tom opremom koju ovaj ima sigurnih 350 milja kuna ak ne i više,pa samo recarosi su oko 20 milja kn doplate bili...btw trans auto većinom prodaje oduzeta vozila zbog dugova bankama,leasingu itd.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hrco_Ri said:

Pa ovaj RS je kao novi kod nas koštao s tom opremom koju ovaj ima sigurnih 350 milja kuna ak ne i više,pa samo recarosi su oko 20 milja kn doplate bili...btw trans auto većinom prodaje oduzeta vozila zbog dugova bankama,leasingu itd.

Otkud ti to?

Koliko je meni poznato, oni su jedni od najvecih otkupljivaca vozila po isteku lizinga. To jest kad prvotnom korisniku istekne operativni lizing, oni se bave pronalaskom sljedeceg vlasnika. Pogledaj im malo asortiman, cesto se radi o vise istih vozila, znaci otkupljuju flote vozila s isteklih lizinga te ih dalje plasiraju na trziste. Mozda se varam, ali poprilicno sam siguran da je ta shema u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

rade i to šta si ti napisao i ovo šta sam ja napisao jer sam tak čuo,dobiju valjda aute ispod cijene,mada ima tu i auti iz uvoza isto.Viator isto prodaje od leasinga aute i većinom su rent a car bar kolko sam ja vidio kod njih kad sam sa frendom bio jer je bio gledat neke aute

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Hrco_Ri said:

Pa ovaj RS je kao novi kod nas koštao s tom opremom koju ovaj ima sigurnih 350 milja kuna ak ne i više,pa samo recarosi su oko 20 milja kn doplate bili...btw trans auto većinom prodaje oduzeta vozila zbog dugova bankama,leasingu itd.

Upravo skinili cijenu 4000eura. Bila je 42,000eur

Link to comment
Share on other sites

Haha e to je onda drugi par rukava, valjda ga hoce prodat pod novo makar ima 4 milje i sitno km lol 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jedan dečko iz Požege na RS3 Trophy stavio felge sa RS4, i izgleda super!

image.thumb.png.11c335deded6c4ff55bb66d003f0d10a.pngimage.thumb.png.0b0e59df50b321a603b13c767f456297.png
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...


Sada se prodaje ovaj što je bio slupan. Fotografija je od Homera...nakon što je auto popravljen u RB Autu. Mislim da je cijena 250k HRK

IMG_20210122_151552.jpg.b2177089498fe6955c8b8017236bcdc1.thumb.jpg.a8ec76658de1ce557425a42c69ab2c0f.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj narančasti je lipo popravljen. Branik mu stoji masu bolje nego moj…a jel bio jako razbijen?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je meni poznato, solidno je bio "udešen" ali na kraju je ispalo da je većina toga samo kozmetički, Vrata, branik, svijetla, paneli, boja, felga.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pozdrav,

 

Da malo probam ozivjeti ovu temu... Naime gledam za uzeti ovog RSa u Rijeci pa jel zna mozda netko nesto vise o ovome autu? 

https://www.facebook.com/marketplace/item/1170449056937990/

 

Mislim da je ovo bio oglas od prošlog vlasnika:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-rs-trophy-tvornicko-stanje-57-tkm-oglas-36716421

Link to comment
Share on other sites

Mogo je barem i slike od bivseg vlasnika uzet. 🤣

A o oglasu da ne pricam. Dobim osip od takvih oglasa... akj ne mora nikaj znacit za auto.

Link to comment
Share on other sites

I ja dobijem, ali sta ces ljudima se neda pisat, radije preko telefona govore ili uzivo. Danas cu ga ici pogledati, pa cemo vidjet. Ako netko zna nešto bio bi mu zahvalan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da su ljudi shvatili da cim manje napises, da je zanimljiviji oglas, a pogotovo jer UVIJEK postoje pitanja, koja cesto pokrivaju 90% toga napisanoga, ali se ne cita. ja sam se uvijek trudio pisati u svojim oglasima SVE, pa tih 3500 slova mi ne bude dovoljno na indexu, i opet dobivam glupa pitanja. iduci oglas ide ovako: prodajem lagunu coupe god, km, motor, rega, sva ostala pitanja na mob

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, donvito said:

I ja dobijem, ali sta ces ljudima se neda pisat, radije preko telefona govore ili uzivo. Danas cu ga ici pogledati, pa cemo vidjet. Ako netko zna nešto bio bi mu zahvalan.

Bio sam ga danas pogledati, auto se cini uredan, nisam zalazio ispod niti bio kod mehanicara, samo na parkingu shoping centra.  Servisiran je u ovlastenom, a kupljen u Rijeci, sada je kod trećeg vlasnika(sto mi je malo minus). Auto je bio u Jadranovu pa ga je preprodavač uzeo u Gospić i sad je u Rijeci. 

Navodno da ima odrađenu mapu 310ks, i milltec auspuh, lijepo se cuje auto, a o mapi nemam dokaza ni tko je ni sta je radio, navodno netko u Zagrebu(to je radio prvi vlasnik). Auto se iz prve ruke čini okej i izgleda dosta očuvano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sadasnji, ako se ne varam, a sudeci po lokaciji gdje ste se nasli, onda i je on, jer ima odmah ispod towera garazu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ekipa po grupi na fejsu zna vec nesto o autu, odnosno o negodovstinama pa cisto sam htio i vas uputiti. Auto je kupljen i u nedjelju je klipnjaca 4. cilindra probila blok. Navodno da ga je mapa dokrajcila. Vozio sam ga niti 100-150km, nakon sto se to dogodilo saznao sam dosta toga o autu sto nisam prije znao od više izvora. Vjerojatno je to trebalo biti tako. Sada je auto na Krku u DS Motorsportu kod Doriana i u potrazi smo za novim motorom, pa ovim putem ako netko zna nekoga da ima motor bilo bi mi drago da se javi. Neka ideja je presložit ga nazad i napravit kako treba, sa normalnijom mapom, a ne egzibicije u stage xy.

Edited by donvito
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

Kako poznata priča.. tako sam ja sa prvim gtt, pa prijatelj par dana nakon mene isto kupio gtt pa kaos. God dana smo trpali bjesomučno pare u njih..

Malo sam ispao iz igre zadnjih godina, koliko dođe druga mašina? 
Bas je cijeli motor sameljen ili je glava, turbo i periferija ok?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.