Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Zna ko sta vise o ovom meganu http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-16v-turbo-oglas-3272601 cijena je pristojna

ako ko sta zna neka slobodno napise

Hvala

Koliko ja znam to je sada 3.vlasnik auta,ima ga mozda nekih 9 mjeseci,to je negdje sada na Hreljinu,nije neka cijena, ja sam prije niti mjesec dana prodao megane RS 2005g.reg.godinu dana za 9700 eura,kad mu je isticala reg,nisam mogao dobiti niti 9000 eura.

Link to comment
Share on other sites

Zna ko sta vise o ovom meganu http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-16v-turbo-oglas-3272601 cijena je pristojna

ako ko sta zna neka slobodno napise

Hvala

To ti je bio moj auto! Zašto se prodaje ne znam. Tip kojem sam ga ja prodaoje jedan dečko iz Rijeke za kojeg sam čuo da ga nikad nije stisnuo. On ga je prodao Na Hreljin nekom vulkanizru, a zašto ga sad ovaj prodaje ne kužim. Auto kad je od mene otišao je bio 100% ispravan i uz servisnu sam dao i sve račune od svakog servisa i sitnica koje su se mijenjale. Kilometraža kad je od mene otišao je bila 60 000km tako da ovo štima.

Edited by skova265
Link to comment
Share on other sites

To ti je bio moj auto! Zašto se prodaje ne znam. Tip kojem sam ga ja prodaoje jedan dečko iz Rijeke za kojeg sam čuo da ga nikad nije stisnuo. On ga je prodao Na Hreljin nekom vulkanizru, a zašto ga sad ovaj prodaje ne kužim. Auto kad je od mene otišao je bio 100% ispravan i uz servisnu sam dao i sve račune od svakog servisa i sitnica koje su se mijenjale. Kilometraža kad je od mene otišao je bila 60 000km tako da ovo štima.

Cuo sam da ga je taj s Hreljina kupio za 10000 eura od toga decka sto ga je imao poslije tebe.

Link to comment
Share on other sites

jel to onaj sta ga je vozila ona cura na orehovici kod kaline?

a ovo je onaj sta ima vlkanizersku radnju na hreljinu, darietto, a sudeci po obimu posla, rekao bih da nema bas para pa se rjesava, osim ako nije neko drugi vlasnik pa je bio kod ovoga na servisu

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam da ga je taj s Hreljina kupio za 10000 eura od toga decka sto ga je imao poslije tebe.

Mene je zvao taj tip sa Hreljina da me pita o autu i o troškovima za njega. Mislim da on završava kuću pa da mu treba lova, jer meni zbilja nije bilo nikad ništa sa tim autom. Mjenjali su podizaće ventila još dok je bio pod jamstvom jer je to navodno bila serijska greška i to je sve što je rađeno. Uredno bi ga svako jutro zgrijao do mosta i tek onda brže vozio. Mislim da ako je sve i dalje ok sa njim da je to ok cijena.

Link to comment
Share on other sites

jel to onaj sta ga je vozila ona cura na orehovici kod kaline?

a ovo je onaj sta ima vlkanizersku radnju na hreljinu, darietto, a sudeci po obimu posla, rekao bih da nema bas para pa se rjesava, osim ako nije neko drugi vlasnik pa je bio kod ovoga na servisu

Da

Link to comment
Share on other sites

jel bio lupan auto? ja ga isto gledam... ako ga je i treći vlasnik pazio, mogao bi bit dobra kupnja

Link to comment
Share on other sites

super super, znaci on je treci vlasnik ako bude naso slobodnog vremena drugi tjedan cu zvat covjeka i iso bi ga pogledat jer po slikama izgleda nekako sumljivo dobro mislim sve je na svom mjest,

Edited by Skuja
Link to comment
Share on other sites

ja kolko znam, taj auto je uvijek bio gore parkiran od kako je otisao sa orehovice, a svako malo sam isao preko hreljina

Link to comment
Share on other sites

Dok je auto bio moj, svaki tjedan je imao pranje (praonu nikad nije ni vidio), i jednom detaljno poliran. Što se tog tiće auto ti je u odličnom stanju, jer svi koji mene poznaju koliko pazim na aute u svakom smislu.

Vjerovatno čovjeku trebaju novci

Link to comment
Share on other sites

Auto kapariran! Sutra ujutro idem po njega! Vise informacija i slika kada uhvatim vremena! Znam svu povijest auta... Detaljno napisem u predstavljanju vozila! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Auto je dopeljan doma, detaljno je opran danas! Za sada izgleda jako kompaktan ocuvan i na mijestu! Vise infa kad ulovim vremena!

Link to comment
Share on other sites

Cestitke i detaljnije cim prije. Naravno sa slikama, po mogucnosti resize image koristit :bigl: :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Auto je dopeljan doma, detaljno je opran danas! Za sada izgleda jako kompaktan ocuvan i na mijestu! Vise infa kad ulovim vremena!

veselo sve više rs-ova na forumu :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Koji si ti lik TwingoCupRi... 57.gif

Prvo si Markiću GTT-a drmnuo pred nosom, a sad i Škuji Megija F1..... zubo.gif

Link to comment
Share on other sites

Koji si ti lik TwingoCupRi... 57.gif

Prvo si Markiću GTT-a drmnuo pred nosom, a sad i Škuji Megija F1..... zubo.gif

Hvala ljudi!

Ja ti vrebam iz sjene pa zaskocim i kupim! Sada sam ponosan vlasnik 3 renaulta! :klap:

Link to comment
Share on other sites

a psmtr, u*ebo si i mene, al mi nije tolko žao jer ionak još čekam lovu :laugh:

slike što prije da vidim šta sam propustio

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta niko nista nezna o ovim meganima za koje sam pito

Edited by Skuja
Link to comment
Share on other sites

Bit ce na prodaju uskoro jedan megane f1 team plavi iz Osijeka od jednog lege doktora. Pa ako netko bude zainteresiran.Mislim da je rekao 80 000km

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.