Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

koliko love? koja godina?

može i na PM

Edited by West
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mislim da je 1.vlasnik tog auta iz Istre,cak i da je tu na forumu,vozio je jedno vrijeme clia sport 197 pa je i to prodao.

Link to comment
Share on other sites

To je sve radi tebe TwingoCupRi kad si mi mazno plavog pred nosom :laugh: :laugh:

A jebiga, igrom slučaja sam imao lovu kod sebe, pa sam bio brži od ostalih! :laugh: Naći češ drugoga,ima tih auti! Samo ne brzat,dobrog treba ubost, cash čuda radi kada je spuštanje cijene u pitanju! Jbg sada su takva vremena :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

taj zuti bi trebao bit sa krka ako se ne varam...jednom sam citao ili nacuo negdje spike da je uspio decko doc od krka do zabice u ri za 24min, al nisam siguran dal je bilo price o tom zutom ili plavom krckom

Link to comment
Share on other sites

taj zuti bi trebao bit sa krka ako se ne varam...jednom sam citao ili nacuo negdje spike da je uspio decko doc od krka do zabice u ri za 24min, al nisam siguran dal je bilo price o tom zutom ili plavom krckom

nije ti žuti sa krka nego je moj bio plavi koji sad ima svog novog vlasnika.

i 24 min je ipak malo puno :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Plavi je to bio ja bi rekao, za njega sam čuo da je žestok na gasu !

to je sad tvoj auto tek toliko da znaš. njegovan i pažen od prvog dana što su ti vjerovatno svi i rekli.

daj neku sliku stavi

Link to comment
Share on other sites

Bijeli R26 je auto od Kruna Lupisa (Racer nick dok je bio na forumu) i mislim da auto nije los...osim ako on nije syebao nesto posto je decko los vozac, ne ide mu bas. Bilo je nekih problema s chipanjem...Hic pa nisu bili zadovoljni...pa Elmin...pa su stavljali Aquamist...nemam pojma. Bila je gore i karbonska hauba, nekakav rollcage je bio u planu itd. Koliko mi je poznato, ovog nije uspio razbiti za razliku od zutog kojeg je imao prije bijelog.

Link to comment
Share on other sites

Bijeli R26 je auto od Kruna Lupisa (Racer nick dok je bio na forumu) i mislim da auto nije los...osim ako on nije syebao nesto posto je decko los vozac, ne ide mu bas. Bilo je nekih problema s chipanjem...Hic pa nisu bili zadovoljni...pa Elmin...pa su stavljali Aquamist...nemam pojma. Bila je gore i karbonska hauba, nekakav rollcage je bio u planu itd. Koliko mi je poznato, ovog nije uspio razbiti za razliku od zutog kojeg je imao prije bijelog.

da bila je hauba i rollcage to je prodano, zanimljiva povijest auta... zvaćemo pa viti što kaže meštar...

Link to comment
Share on other sites

to je sad tvoj auto tek toliko da znaš. njegovan i pažen od prvog dana što su ti vjerovatno svi i rekli.

daj neku sliku stavi

Ti si ga prodao Davoru?! :nezna: Stavim slike kada uhvatim fotografa,hahahah! Auto je u tip-top stanju! :dobroje:

Edited by TwingoCupRi
Link to comment
Share on other sites

moj bivsi se prodaje, znaci ja sam ga uzeo na 60000, frend ga od mene kupuje na cca 74000, ja popusio 10000€ na autu , on popusio 30 000 kn, mijenjao za imprezu ...

auto je servisiran kod BB tako da mislim da nema trenutno konkretnijeg primjerka ... za neku sitnu lovu ...

Link to comment
Share on other sites

od ovog iz makarske? tko je uzeo auto ?

ja sam zva ćovika taman kad su mu je doša kupac kako sam skužija netko iz Splita je uzeja auto...

Edited by xxx
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.